Cholestone - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Cholestone

Cholestone
Další produkty Calivita
90 tablet

Doplněk stravy. Ke snížení cholesterolu.
Množstvo na sklade: 7
633.00 Kč
zdravé srdcePostarejte se o srdce a cholesterol

Účinné látky Cholestone významně pomáhají udržovat normální hladinu cholesterolu a mají pozitivní vliv na správné fungování vašeho srdce
propagační sleva 25% >>
šíp

Jak rychle snížit hladinu cholesterolu

Použít dietu a

tablety na snížení cholesterolu

Calivita Cholestone
Doplněk stravy.

Cholestone je doplněk výživy, který byl navržen pro podporu zdravé hladiny cholesterolu. Mezi jeho přírodní účinné látky patří olej ze lněných semínek, který svým vysokým obsahem omega 3 přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu, a jablečný pektin, který díky svému obsahu vlákniny působí stejně.  Česnek může příznivě ovlivňovat hladinu krevních tuků a lecitin hraje významnou roli v metabolismu tuků.


Komu a kdy jej doporučujeme?
 • Těm, kteří se potýkají s vysokou hladinou cholesterolu a/nebo triglyceridů.
 • Jako prostředek prevence těm, do jejichž rodinné anamnézy patří vysoká hladina cholesterolu nebo triglyceridů, nebo těm,  kteří trpí poruchou metabolismu polysacharidů.
 • Jako prevenci aterosklerózy.
 • Pokud je váš jídelníček bohatý na tuky a polysacharidy.

 


VĚDĚLI JSTE, ŽE...?
Kromě rakoviny jsou hlavní příčinou úmrtí v rozvinutých zemcích kardiovaskulární choroby, kterým se dá ve většině případů předcházet?
90 tablet

Dávkování­
1 tableta 3x denně s jídlem

Složení
Olej ze lněných semínek 200 mg
Jablečný pektin 200 mg
Česnek 100 mg
Vitamin C 60 mg
Vitamin E 10 I.U.
Chrom 50 mcg
Lecitin 100 mg


Pomocí správně vyvážené a pestré stravy, aktivního životního stylu a neustálé kontroly nad svým zdravím můžeme pro naše tělo udělat hodně dobrého. Kromě toho může naše kardiovaskulární systém pomoci doplnění aktivními složkami cholesterolu, jako je česnek.

Cholesterol
Cholesterol je jednou z látek produkovaných v našem těle, které potřebujeme v přesně definovaných množstvích. Je součástí každé buňky, je také stavebním kamenem mnoha hormonů (včetně sexu). V plazmě je cholesterol spojen s proteiny ve formě lipoproteinů:

• je nazýván lipoprotein HDL o vysoké hustotě „Dobrý“ cholesterol, který je směrován z tkání do jater;

• lipoprotein s nízkou hustotou LDL a lipoprotein s velmi nízkou hustotou VLDL - znamená tzv „Špatný“ cholesterol, který se obvykle hromadí na stěnách krevních cév. LDL cholesterol zvyšuje ukládání tuků ve stěnách krevních cév, zatímco HDL tento proces blokuje. Z hlediska našeho zdraví proto nestačí sledovat celkovou hladinu cholesterolu - v první řadě je třeba věnovat pozornost poměrům mezi hodnotami „dobrého“ a „špatného“ cholesterolu. Hladina cholesterolu v těle závisí mimo jiné z genetické predispozice, ale také z jiných faktorů - které můžeme ovládat. Vyvážená strava, aktivní životní styl a odpovídající doplnění pomohou udržet normální hladinu cholesterolu.

Mezi aktivní složky přípravku Cholestone patří česnek, který příznivě ovlivňuje hladinu lipidů v krvi, podporuje činnost srdce a imunitního systému. Lněný olej s příznivým účinkem na srdce. Chrom má pozitivní vliv na metabolismus uhlohydrátů, bílkovin a tuků a vitamínů C a E, což pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Výrobek také obsahuje pektin z jablek, lecitin.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  šíp

  Cholestone - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  There are no reviews yet.
  0
  0
  0
  0
  0
  šíp
  Záruka nejnižší ceny
  Cholestone
  Návrat na obsah