Cholestone - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Cholestone

Cholestone
100 tablet

Dávkování­:
1 tableta 3x denně s jídlem

Složení
200 mg Olej ze lněných semínek
200 mg Jablečný pektin
100 mg Česnek
60 mg Vitamin C
10 I.U. Vitamin E
50 mcg Chrom
100 mg Lecitin

Přídatné látky:
mikrokrystalická celulosa (plnidlo), arabská guma (zahušťovadlo a plnidlo), kyselina stearová (plnidlo a protispékavá látka), stearan hořečnatý (plnidlo a protispékavá látka), oxid křemičitý (protispékavá látka).
Ke snížení cholesterolu
Cholestone je doplněk výživy, který byl navržen pro podporu zdravé hladiny cholesterolu. Mezi jeho přírodní účinné látky patří olej ze lněných semínek, který svým vysokým obsahem omega 3 přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu, a jablečný pektin, který díky svému obsahu vlákniny působí stejně.  Česnek může příznivě ovlivňovat hladinu krevních tuků a lecitin hraje významnou roli v metabolismu tuků.

KOMU A KDY JEJ DOPORUČUJEME?
 • Těm, kteří se potýkají s vysokou hladinou cholesterolu a/nebo triglyceridů.
 • Jako prostředek prevence těm, do jejichž rodinné anamnézy patří vysoká hladina cholesterolu nebo triglyceridů, nebo těm,  kteří trpí poruchou metabolismu polysacharidů.
 • Jako prevenci aterosklerózy.
 • Pokud je váš jídelníček bohatý na tuky a polysacharidy.

VĚDĚLI JSTE, ŽE...?
Kromě rakoviny jsou hlavní příčinou úmrtí v rozvinutých zemcích kardiovaskulární choroby, kterým se dá ve většině případů předcházet?
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
 1. Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
 2. Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
 3. V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
 4. Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
 5. Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
 6. Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
 7. Produkty se vyrábějí podle zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
 8. Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
Návrat na obsah