Ac Zymes - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah
Ac Zymes
100 kapslí

Dávkování­:
1 kapsle denně

Složení
2miliard Lactobacillus acidophilus
Probiotický přípravek

AC Zymes je probiotický přípravek, který obsahuje vysoký počet bakterií Lactobacillus acidophilus. Lb. acidophilus je zvláště odolná a užitečná bakterie, která podporuje zdravá střeva tím, že nahrazuje probiotické buňky, které během dne mizí, a podílí se na činnosti imunitního systému. Pomáhá chránit normální bakteriální flóru střevního traktu a účinně podporuje zdravou činnost trávicího systému. Náš produkt Acidophilus rovněž obsahuje vlákninu ze semen jitrocele (Psyllium). Tato vláknina v tlustém střevě kvasí, což podporuje činnost užitečných bakterií, které tuto část trávicího systému osídlují

Komu doporučujeme?
 • Během nebo po léčbě antibiotiky a k tomu, aby se zabránilo škodlivým účinkům dalších trvale užívaných léků.
 • K doplnění terapie hlubokých plísňových infekcí (dermatologické, gynekologické problémy).
 • V případě trávicích obtíží v důsledku stresu.
 • Jako doplňkovou terapii v případě podrážděného žaludku nebo průjmu.
 • K prevenci proti škodlivým účinkům, které má alkohol a kouření na střevní flóru.
 • Díky svému obsahu vlákniny se Acidophilus také doporučuje v případě zácpy.

Věděli jste, že...?
Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie?*
Shrnutí:
AC Zymes je výrobek, který obsahuje bakteriální mikroflóru, která je nezbytná pro naše blaho. Pomáhá udržovat odpovídající úroveň dobrých střevních bakterií v našem organismu. Existuje velmi silná vazba mezi fungováním tlustého střeva a naše zdraví. Zdravá střevní mikroflóra hraje významnou roli. Střevní mikroflóry může být narušena v důsledku nezdravého způsobu života, konzumace alkoholu, škod na životním prostředí, některé léky, antibiotické terapie atd .. Ty vést k množení (škodlivých) střevních bakterií. V důsledku toho trávicí a imunitní reakce jsou oslabení a ještě více problémů s celkovou pohodu může vzniknout.

Je třeba, aby se v takových situacích doplňků, které poskytují bakterie, jako je Lactobacillus acidophilus, které jsou součástí normální střevní mikroflóry.

Vysoce kvalitní výrobek - AC Zymes poskytuje jen v jedné kapsli 2 miliardy těchto přátelských bakterií. Tento produkt se nazývá probiotika a je to prospěšné pro fungování našeho těla.

Lactobacillus acidophilus je obzvláště odolný a prospěšné bakterie. To může žít tak dlouho, jak 10 dní, více v trávicím systému. Četné vědecké studie ukázaly, že Lactobacillus acidophilus zpomaluje šíření některých škodlivých mikroorganismů především vytvořením kyselých podmínek, které jsou nepříznivé pro některé z patogenů, jako jsou clostridiums coli bakterií nebo hub, které uvolňují látky, které mají antibiotický účinek, nebo Soutěž pro potraviny s jinými mikroorganismy. Stojí za to poznamenat, že L. acidophilus účastní také v trávení potravy zvýšením absorpce bílkovin, tuků a některé minerální látky, jako je: měď, vápník, železo, zinek a mangan. Mají také možnost, aby některé vitamíny: niacin, riboflavin, vitamin B1 (thiamin), kyselinu pantotenovou, a také snižují dolů hladinu cholesterolu. Lactobacillus acidophilus pomáhá zajistit podporu zdravého trávicího systému, tím, že pomáhá udržet normální bakterie flóru gastrointestinálního traktu. L. acidophilus jsou velmi užitečné při léčbě plísňových infekcí a také léčba pomoci akné a kožní problémy.

Použití AC Zymes na denní bázi, mezi jídly pomůže udržet dobré trávení a zdraví střev. Kapsle zahrnující bakterie, je odolný proti žaludeční kyselině, a proto zaručuje vysokou kvalitu tohoto produktu.

POZOR!
 • Měli byste se poradit se s kvalifikovaným lékařem, než začnete užívat jakýkoliv doplněk.
 • V případě průjmu je natolik, aby se Acidophilus po dobu 5-6 dnů vrátit do normální střevní flóru, přičemž na rozdíl od obecného vzorce, (velká spotřeba kapaliny), také by měla být přijata opatření velkorysé!
 • V případě jakékoliv zažívací potíže, nebo onemocnění (např: průjem, vředy, Crohnova choroba), vyhledejte kvalifikovaného lékaře před užitím přípravku.
 • Během léčby závažných houbové infekce (dermatologických problémů nebo gynekologické) a po ošetření, měli byste mít Acidophilus v dávce a délce trvání předepsané lékařem.
 • V rámci boje proti houbovým chorobám, česnek a aminokyseliny argininu může být také užitečné.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávky.
 • Potravinové doplňky nemůže nahradit vyváženou smíšenou stravu.
 • Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Použité zdroje
*Probiotics in primary prevention of atopic disease: a randomised placebo-controlled trial - Kalliomäki M. et al., Lancet. 2001 Apr 7;357(9262):1076-9., Differential effects of Lactobacillus acidophilus and Lactobacillus plantarum strainson cytokine induction in human peripheral blood mononuclear cells - Yvonne M. Vissers, FEMS Immunol Med Microbiol 59 (2010) 60–70
Návrat na obsah