ImmunAid - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

ImmunAid

ImmunAid
Posílení imunity
180 kapslí

Doplněk stravy. Podpora imunity s kočičím drápem.
Množstvo na sklade: 32
1,211.00 Kč
slaba imunita?
Osvědčený způsob, jak imunita

Produkt posilující imunitní systém, který obsahuje Kočičí dráp, také známý jako Vilcacora.

Obzvláště doporučujeme během podzimní a zimní sezóny, aby se zabránilo nachlazení, stejně jako po nemoci posílit imunitu.
propagační sleva 25% >>
šíp

Kočičí dráp a zinek

Podpora imunity s kočičím drápem

Doplněk stravy. Produkt obsahující kočičí dráp.

ImmunAid je účinný komplex bylin a minerálů, ve které jsme smíchali sílu kočičího drápu, který se používá již tisíciletí, se zinkem. Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému, a tak zvyšuje odolnost našeho těla proti patogenům. Účinku kočičího drápu rovněž napomáhá organicky vázaný zinek, který podporuje normální činnost imunitního systému. Obě účinné látky mají antioxidační vlastnosti, takže mohou poskytnout ochranu nejen proti zevním útokům, ale také proti těm, které přicházejí zevnitř těla.

Komu a kdy jej doporučujeme?
 • Těm, kteří hledají trvalou a účinnou imunitní ochranu v době, kdy se běžně objevují nemoci.
 • K doplňkovému ošetření artritických zánětů.*

Věděli jste, že...?
Kočičí dráp se v Amazonii po staletí využíval k léčbě různých nádorů, autoimunitních a trávicích chorob?

POUŽITÉ ZDROJE
* Antiinflammatory actions of cat’s claw: the role of NF-kappaB - Sandoval- Chacón M, et al, Aliment Pharmacol Ther. 1998 Dec;12(12):1279-89.
180 kapslí

Dávkování­
3x1 kapsle třikrát denně

Složení
Prášek z kočičího drápu 400 mg
Zinek 6 mg


Imunitní systém: odolnost a pevnost našeho těla by měla být trvale podporován; pouze v nouzi! Kočičí dráp v účinných látek podle ImmunAid mohou podporovat normální fungování našeho imunitního systému, pomáhá zachovat náš odpor.

Kočičí dráp (Uncaria tomentosa) je tropický réva domácí v džunglích Jižní Ameriky. To dostane jeho jméno z malých, hákové trny na základně svých listů, který se podobá drápy kočky. Kultury domácí v amazonské pánvi zvažovali Kočičí dráp cenný bylina po celá staletí. Je to teprve nedávno, že moderní věda začala prohlídku rostliny jedinečné nutriční vlastnosti. Studie ukázaly, důkazy o tom, že alkaloidy, třísloviny a phytochemicals v Kočičí dráp pomoci podpořit produkci a aktivitu lymfatických buněk a celkové optimální fungování imunitního systému. To může také vykazovaly některé antibiotika a protizánětlivé vlastnosti. Kočičí dráp také ukázal, antioxidační účinky.

Zinek poskytuje nutriční podporu pro zdravé fungování imunitního systému, a podílí se na normální buněčné dělení.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  šíp

  ImmunAid - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  There are no reviews yet.
  0
  0
  0
  0
  0
  šíp
  Záruka nejnižší ceny
  ImmunAid
  Návrat na obsah