GoldMAX magnet - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

GoldMAX magnet

GoldMAX magnet
CaliVita® Electronics
1 ks

magnetický odstraňovač vodního kamene
Množstvo na sklade: Dočasně nedostupné
3,210.00 Kč
Odstraňovač magnetického kamene na bázi neodymu

Jedná se o ekologicky šetrné, energeticky úsporné řešení problémů způsobených usazeninami v měřítku. Lze jej použít v instalatérských instalacích a také v zařízení pro čištění a ionizaci vody - Aquarion.
propagační sleva 25% >>
šíp

Magnetický kámen eliminator

Magnetický odstraňovač vodního kamene

Základní látkou GoldMAX®, magnetického odstraňovače vodního kamene, je neodymium, nejsilnější známá magnetická látka. V průběhu magnetického ošetření se mění krystalická struktura a náboj minerálů, takže magnet preventivně působí proti jejich usazování; a navíc se usazeniny, které vznikly již dříve, rovněž mohou rozpustit a budou tak ze systému odstraněny. Tímto způsobem můžeme využít energii přírody a aniž bychom použili agresivní chemikálie zabránit tomu, aby se  ve vodních trubkách tvořily  usazeniny z vodního kamene, které jsou živnou půdou pro plísně, bakterie a další mikroorganismy.


Komu a kdy jej doporučujeme?
  • Pokud chcete při použití s filtračním přístrojem Aquarion zabránit vzniku vodního kamene, napojte GoldMAX na přívodní trubku.
  • Pokud se připevní k vodovodnímu potrubí, pak bude vodní systém bez usazenin;   zvýší se účinnost bojlerů, praček a myček, takže bude umyté nádobí čistší a vyprané prádlo bělejší.

VĚDĚLI JSTE, ŽE...?
Jak se tvoří vodní kámen? Když prší, je měkká voda filtrována přes půdu. Jak prochází vrstvami půdy, stává se bohatší na minerály včetně vápníku a uhličitanu vápenatého. Velká část vody z kohoutku se do vodovodního potrubí čerpá po předchozím vyčištění z vrtaných studní, a tak se do našich domovů dostává vodní kámen.
1 ks


DISTRIBUTOR
Distributor pro ČR:
CV Products s.r.o. - organizační složka v ČR
Dvořákova 4, 602 00  Brno
Produkt obsahuje silný magnet. Nepřibližujte ho ke kardiostimulátorům, televizním přijímačům, monitorům, laptopům, měřícím přístrojům a jakýmkoliv přístrojům, které obsahují magnetické nosiče dat (mobilní telefony, fotoaparáty). Držte magnety pevně, protože pokud o sebe udeří, může to způsobit zranění nebo se mohou poškodit! Uložte mimo dosah dětí!
GoldMAX® CaliVita - odstraňovač magnetického kamene založený na neodýmu.

Goldmax je šetrné k životnímu prostředí šetrné řešení problémů způsobených usazeninami vodního kamene.

Lze jej použít v instalatérských instalacích a lze jej použít také v zařízení na čištění a ionizaci vody - Aquarion.

GoldMAX® používaný společně se zařízením Aquarion má příznivý účinek na odpružení zařízení a ještě více zlepší chuť vody.

Pokud je zařízení GoldMAX® instalováno na vodovodním systému, sanitární zařízení se zbaví vodního kamene a účinnost kotlů, praček a myček nádobí se může zvýšit.

Během provozu magnetizátoru GoldMAX® dochází ke změně krystalové struktury a náboje minerálů obsažených ve vodě, takže se nemohou přilnout.

Navíc se odstraní dříve vytvořený sediment. Tímto způsobem je možné zabránit tvorbě usazenin, které podporují rozvoj plísní, bakterií a jiných mikroorganismů.

Umístěte dva magnety paralelně kolem bílé pružné přívodní hadice k zařízení Aquarion nebo kolem hlavního kohoutku (magnety se odstrčí) a připevněte je pružnými sponami. Doporučuje se nejprve upevnit pružné spony kolem kabelu, protože to usnadní instalaci magnetů.

Při umísťování magnetů na vodovodní potrubí do zařízení Aquarion nebo do vodovodního systému postačuje jedno zařízení GoldMAX® - za předpokladu, že průměrný měsíční průtok vody bude až 50 m3, pro potrubí s vnitřním průměrem 2 palce (nemagnetický materiál) nebo potrubí s vnitřním průměrem 1 palec (ocelové trubky).

Pro větší průměr potrubí, větší průměrný měsíční průtok vody nebo velmi tvrdou vodu použijte více než jeden magnetizátor GoldMAX®.
šíp

GoldMAX magnet - Recenze produktů

Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
There are no reviews yet.
0
0
0
0
0
šíp
Záruka nejnižší ceny
GoldMAX magnet
Návrat na obsah