GoldMAX magnet - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

GoldMAX magnet

GoldMAX magnet
1 ks
Magnetický odstraňovač vodního kamene
Základní látkou GoldMAX®, magnetického odstraňovače vodního kamene, je neodymium, nejsilnější známá magnetická látka. V průběhu magnetického ošetření se mění krystalická struktura a náboj minerálů, takže magnet preventivně působí proti jejich usazování; a navíc se usazeniny, které vznikly již dříve, rovněž mohou rozpustit a budou tak ze systému odstraněny. Tímto způsobem můžeme využít energii přírody a aniž bychom použili agresivní chemikálie zabránit tomu, aby se  ve vodních trubkách tvořily  usazeniny z vodního kamene, které jsou živnou půdou pro plísně, bakterie a další mikroorganismy.

KOMU A KDY JEJ DOPORUČUJEME?
  • Pokud chcete při použití s filtračním přístrojem Aquarion zabránit vzniku vodního kamene, napojte GoldMAX na přívodní trubku.
  • Pokud se připevní k vodovodnímu potrubí, pak bude vodní systém bez usazenin;   zvýší se účinnost bojlerů, praček a myček, takže bude umyté nádobí čistší a vyprané prádlo bělejší.

VĚDĚLI JSTE, ŽE...?
Jak se tvoří vodní kámen? Když prší, je měkká voda filtrována přes půdu. Jak prochází vrstvami půdy, stává se bohatší na minerály včetně vápníku a uhličitanu vápenatého. Velká část vody z kohoutku se do vodovodního potrubí čerpá po předchozím vyčištění z vrtaných studní, a tak se do našich domovů dostává vodní kámen.

UPOZORNĚNÍ!
Produkt obsahuje silný magnet. Nepřibližujte ho ke kardiostimulátorům, televizním přijímačům, monitorům, laptopům, měřícím přístrojům a jakýmkoliv přístrojům, které obsahují magnetické nosiče dat (mobilní telefony, fotoaparáty). Držte magnety pevně, protože pokud o sebe udeří, může to způsobit zranění nebo se mohou poškodit! Uložte mimo dosah dětí!
Návrat na obsah