Organic Acai - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Organic Acai

Organic Acai
473 ml

Dávkování­:
2 polévkové lžíce denně

Složení
Sušina z organického ovoce acai

Přídatné látky:
kyselina citrónová – regulátor kyselosti
Organic Acai Pack
4x 473 ml
Bio šťáva z acai

Acai je exotické ovoce pocházející z amazonského deštného pralesa, které je mimořádně bohaté na antioxidanty a obsahuje také vitaminy B1 , B2 , C a E, niacin, železo, draslík, fosfor, vápník a různé aminokyseliny. Má vysoký obsah vlákniny a přitom obsahuje poměrně málo cukrů. Domorodci používají toto ovoce při léčbě různých problémů: kožních obtíží, menstruačních bolestí, trávicích problémů a také v případě cukrovky, srdečních chorob a různých typů rakoviny. Náš produkt s biocertifikátem pochází z kontrolovaných biofarem.

Komu doporučujeme?
  • Těm, kteří hledají silnou antioxidační ochranu, zvláště kuřákům, lidem, kteří žijí pod vlivem stresu nebo mají nevyvážený jídelníček, obyvatelům měst se znečištěným ovzduším a těm, kteří pravidelně konzumují alkohol.
  • Těm, kteří si přejí doplňovat terapii metabolického syndromu (vysoká hladina inzulinu, snížená glukózová tolerance, nadměrná tělesná hmotnost, vysoký krevní tlak, zvýšená hladina triglyceridů a cholesterolu).
  • Lidem, kteří pro svou redukční dietu hledají chutný doplněk výživy s biocertifikátem.
  • Ke zlepšení odolnosti těla.
  • K podpoře vyvážené činnosti těla.

Věděli jste, že...?
Acai ztrácí většinu ze své nutriční hodnoty již 24 hodin po sklizni, a proto je zpracováno okamžitě a do našeho jídelníčku se tak dostává ve formě pyré nebo šťávy?
Shrnutí:
Acai je exotické ovoce pocházející z amazonských deštných lesů, což je mimořádně bohatý na antioxidanty, zatímco také obsahuje vitamíny B1, B2, C a E, niacin, železo, draslík, fosfor, vápník a různé aminokyseliny. Má vysoký obsah vlákniny, ale obsahuje relativně málo cukru. Domorodci používali ovoce k léčbě různých problémů, jako jsou: onemocnění kůže, menstruační bolesti, zažívací problémy, ale i při cukrovce, onemocnění srdce a různé druhy rakoviny. Náš produkt ekologického osvědčení pochází z kontrolovaných ekologických farem.

POZOR!
• Nepřekračujte doporučené denní dávky.
• Doplňky stravy nemohou nahradit vyváženou smíšenou stravu.
• Udržujte mimo dosah malých dětí.
Návrat na obsah