Probio Balance - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Probio Balance

Probio Balance
Produkty podporující trávení
60 žvýkacích tablet

Doplněk stravy. Produkt obsahující prospěšné bakterie.
Množstvo na sklade: 67
723.00 Kč
Idelany probiotikum

ProbioBalance je komplexní receptura (synbiotická) obsahující probiotika (4 miliardy tří druhů probiotických bakterií: Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum a Lactobacillus rhamnosus) a prebiotika (fruktooligosacharidy - FOS). Výrobek je k dispozici ve formě pastilek s třešňovou příchutí. Ideální pro lidi, kteří mají potíže s polykáním velkých tablet.
propagační sleva 25% >>
šíp

probiotické a prebiotické

Doplněk stravy. Produkt obsahující prospěšné bakterie.

Probio Balance jsou žvýkací tablety s příjemnou chutí, které budou s radostí užívat všechny děti i dospělí. Každá tableta obsahuje čtyři miliardy  organismů. Tři obsažené bakteriální kmeny tvoří část zdravé střevní flóry. Přispívají k ochraně imunity, poklesu alergií,  pravidelnému pohybu střev, vyloučení průjmových infekcí a ke znovuobnovení poškozené střevní flóry. Prebiotika (frukto-oligosacharidy) přidané do tablety napomáhají osídlení a růstu prospěšných baktérií.


Komu a kdy jej doporučujeme?
 • K obnovení střevní flóry po léčbě antibiotiky.
 • Při cestování jako prevenci průjmových stavů a jako doplňkovou terapii.
 • K udržení a posílení vyrovnaného stavu střev. 

VĚDĚLI JSTE, ŽE...?
Určité kmeny Lactobacillus mohou během dětství snižovat četnost alergických příznaků a ekzému?*

POUŽITÉ ZDROJE
* Probiotics in primary prevention of atopic disease: a randomised placebo-controlled trial - Kalliomäki M. et al., Lancet. 2001 Apr 7;357(9262):1076-9.
60 žvýkacích tablet

Dávkování­
1-2 žvýkací tablety denně

Složení
Probiotická kultura 4 miliard
Frukto-oligosacharidy (FOS) 25 mg

 • V případě vážné gastrointestinální choroby (např. vředů nebo Crohnovy nemoci) se před užíváním přípravku poraďte s lékařem!
 • Když užíváte tento produkt, musíte v případě průjmu dodržovat i všeobecná opatření (příjem hojného množství tekutin)!
Mikrobiologická rovnováha střev může být snadno narušena různými faktory, jako je stres, nesprávná strava (příliš ostré jídlo, alkohol), antibiotická terapie, kouření, průjem, cestování, poruchy trávení, stagnace jídla, slabá peristaltika střeva, stárnutí tělo. Pokud je tato harmonie narušena, pak se mohou patogenní bakterie a další mikroorganismy množit a mít nepříznivý účinek.

Probiotika jsou živé, přátelské bakterie, které jsou přirozenou střevní mikroflórou lidí. Prebiotika jsou pro jejich správný vývoj nesmírně důležitá, tj. Složky odolné vůči trávení, které pozitivně ovlivňují tělo. Prebiotická skupina zahrnuje například fruktooligosacharidy (patří do skupiny sacharidů - oligosacharidy).

Kdo konkrétně doporučujeme?
 • Lidé po antibiotické terapii.
 • Lidé, kteří chtějí pomoci fungování trávicího systému.
 • Během cesty.
 • Lidé dávají přednost potravním doplňkům ve formě pastilek, které mají problémy s polykáním.

Věděli jste, že ... více než 80% všech imunitních buněk v těle je ve střevech? Proto je tak důležité udržovat správnou střevní mikrobiální rovnováhu.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  šíp

  Probio Balance - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  There are no reviews yet.
  0
  0
  0
  0
  0
  šíp
  Záruka nejnižší ceny
  Probio Balance
  Návrat na obsah