Probio Balance - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Probio Balance

Probio Balance
60 žvýkacích tablet

Dávkování­:
1-2 žvýkací tablety denně

Složení
4 miliard Probiotická kultura
25 mg Frukto-oligosacharidy (FOS)

Přídatné látky:
maltodextrin – plnidlo, hydrogenovaný rostlinný olej - emulgátor, přírodní třešňová příchuť - látka zvýrazňující chuť a vůni, stearan hořečnatý - emulgátor, dioxid křemíku - protispékavá látka, sukralóza - sladidlo, barvivo z červené řepy - barvivo.
Pro a prebiotika
Probio Balance jsou žvýkací tablety s příjemnou chutí, které budou s radostí užívat všechny děti i dospělí. Každá tableta obsahuje čtyři miliardy  probiotických organismů. Tři probiotické bakteriální kmeny tvoří část zdravé střevní flóry. Přispívají k ochraně imunity, poklesu alergií,  pravidelnému pohybu střev, vyloučení průjmových infekcí a ke znovuobnovení poškozené střevní flóry. Prebiotika (frukto-oligosacharidy) přidané do tablety napomáhají osídlení a růstu probiotik.

KOMU A KDY JEJ DOPORUČUJEME?
 • K obnovení střevní flóry po léčbě antibiotiky.
 • Při cestování jako prevenci průjmových stavů a jako doplňkovou terapii.
 • K udržení a posílení vyrovnaného stavu střev.

VĚDĚLI JSTE, ŽE...?
Určité kmeny Lactobacillus mohou během dětství snižovat četnost alergických příznaků a ekzému?*

UPOZORNĚNÍ!
 • V případě vážné gastrointestinální choroby (např. vředů nebo Crohnovy nemoci) se před užíváním přípravku poraďte s lékařem!
 • Když užíváte tento produkt, musíte v případě průjmu dodržovat i všeobecná opatření (příjem hojného množství tekutin)!

POUŽITÉ ZDROJE
* Probiotics in primary prevention of atopic disease: a randomised placebo-controlled trial - Kalliomäki M. et al., Lancet. 2001 Apr 7;357(9262):1076-9.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
 1. Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
 2. Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
 3. V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
 4. Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
 5. Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
 6. Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
 7. Produkty se vyrábějí podle zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
 8. Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
Návrat na obsah