Stress Management - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Stress Management

Stress Management
100 tablet

Dávkování­:
1-3 tablety denně

Složení
1.3 mg Vitamin B1
1.8 mg Vitamin B2
2 mg Vitamin B6
2 mcg Vitamin B12
60 mg Vitamin C
15 mg Niacin
5 mg Kyselina pantothenová
100 mcg Kyselina listová
100 mg Cholin
100 mg Inositol
13.5 mg Hořčík

Přídatné látky:
mikrokrystalická celulóza (plnidlo); uhličitan vápenatý - barvivo, protispékavá látka; kyselina stearová (plnidlo a protispékavá látka); kroskarmelosan sodný (protispékavá látka); stearan hořečnatý (plnidlo a protispékavá látka); oxid křemičitý (protispékavá látka); riboflavin - barvivo.
Úleva od stresu s komplexem vitaminů B
Stres je součástí našich životů. Zatímco potřebujeme pozitivní stres, protože nás motivuje a zvyšuje naši výkonnost, negativní stres může ztrpčovat naše životy a dlouhodobě může vést i k nemocem. Předcházejte stresu správným životním stylem a vhodnou dietou! Vaši snahu může podpořit rodina vitaminů B doplněná v našem produktu Stress Management vitaminem C a hořčíkem, která nejenže pomáhá činnosti nervového systému, ale rovněž má pozitivní vliv na metabolismus  a činnost imunitního systému.

KOMU A KDY JEJ DOPORUČUJEME?
 • Těm, kteří jsou v zaměstnání nebo díky svému životnímu stylu vystaveni stresu.
 • V případě intenzivních fyzických nároků.
 • Každému k posílení imunitního systému.

PŘÍZNAKY NEDOSTATKU
Mezi příznaky nedostatku vitaminů B může patřit v závislosti na tom, který z vitaminů B je nedostatečný: nechutenství, anémie a kožní obtíže a dále problémy se srdcem, svaly, nervy a metabolické problémy.*

VĚDĚLI JSTE, ŽE...?
Nemoc zvaná beriberi je způsobena nedostatkem vitaminu B1? První popis tohoto stavu pochází z roku 2697 př.n.l. z Číny, ale spojení mezi těmito příznaky a deficitem tohoto vitaminu byly objeveny až v roce 1937. V dnešní době by se tato choroba mohla objevit, když v jídelníčku převažuje loupaná rýže nebo v případě alkoholismu v rozvojových zemích.

UPOZORNĚNÍ!
Užívání vitaminu B může změnit barvu moči na jasně žlutou.

POUŽITÉ ZDROJE
* Élelmezés és táplálkozásegészségtan (Nutrition and nutritional physiology) – Edited by Rodler I., Medicina Könyvkiadó Zrt., 2008 Bp.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
 1. Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
 2. Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
 3. V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
 4. Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
 5. Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
 6. Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
 7. Produkty se vyrábějí podle zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
 8. Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
Návrat na obsah