SambuRex - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

SambuRex

koncentrovaná šťáva bezinky
propagační sleva 25% >>
SambuRex
Posílení imunity
240 ml

Doplněk stravy. Tekutá podpora imunity.
Množstvo na sklade: Dočasně nedostupné
1,058.00 Kč
Samburex - povýšení 3+1 zdarma

Koncentrovaná šťáva bezinky

Doplněk stravy.

Koncentrované vysoké dávky extraktu z bezinek zkombinované se speciální bylinnou směsí s obsahem třapatky, byliny, která se používá po staletí, a také s vitaminem C. Všechny jsou představeny v chutném tekutém přípravku, takže každý člen rodiny může očekávat chladnější měsíce a období se zvýšeným rizikem chřipky s velmi dobře připraveným imunitním systémem. Neobsahuje přidané cukry, ochucovadla ani barviva.


Komu a kdy jej doporučujeme?
 • Díky formě tekutiny se k posílení imunitního systému doporučuje starším lidem a těm, kteří mají problémy s polykáním.
 • V případě běžného nachlazení nebo chřipky, aby se urychlil proces uzdravení.
 • Ke snížení příznaků v případě bolestí v krku nebo kašle.
 • K podpoře trávení u osob, které se potýkají s trávicími problémy.

Věděli jste, že...?
Kozinec (Astralagus) se v čínské medicíně využívá více než 2000 let k ochraně imunitního systému a zvýšení vitální energie (qi)?
240 ml

Dávkování­
1 čajová lžička (5 ml) denně

Složení
Výtažek z plodu Bezu černého 7500 mg
Vitamin C 100 mg
Výtažek z Třapatky nachové 102 mg
Výtažek z Třapatky úzkolisté 48 mg
Výtažek z Kozince blanitého 10 mg

 • Nedoporučuje se, aby produkt užívali ti, kteří jsou citliví na čeleď zimolezovitých rostlin, a  ti, kteří mají nějakou autoimunitní chorobu nebo užívají imunosupresiva.
 • Nedoporučuje se dětem mladším než 3 roky.
 • Měl by se užívat nejvýše 8 týdnů.
 • Před užitím dobře protřepejte.
 • Po otevření uchovávejte v chladničce.
SambuRex je vzorec, který primárně zaměřuje na ochranu imunitního systému; Jeho hlavními složkami jsou bezinky a Echinacea, které byly použity pro dlouho populární medicíně, a Astragalus který se nanáší zálibou ve východní medicíně. Vzhledem ke své kapalné formě, může tato speciální bylinné směsi přiměřené i pro ty, kteří z nějakého důvodu nebo jiné nelíbí tablet a kapslí vzorců.

Elderberry (Sambucus nigra), je jedním z bylin, které byly použity pro nejdelší v lidovém lékařství. Byl to posvátný německý bylina. To bylo viděno jako jakési univerzální lék proti všem druhům onemocnění *, v jiných oblastech, zejména v chladném počasí, byl použit k posílení imunitního systému, proti kašli, stejně jako pro podporu trávení. Bohužel, v současné době pouze její květy se používají ve většině míst určených k lidské spotřebě, zejména v potravinářském průmyslu jako surovina sirupů, např. Málokdo ví, že jeho plody, jsou-li dostatečně připravené, je také vhodné k lidské spotřebě, protože obsahuje několik vzácných aktivní složky, které mohou významně přispět ke zdravému fungování našeho těla. Je například bohaté na antioxidanty, jako jsou: flavonoidy, ovocné kyseliny, stejně jako vitamin A a C.

Další důležitou složkou vzorce je speciální bylinné směsi, která obsahuje Echinacea a Astragalus, která je populární ve východní lékařství. Echinacea (třapatka) je jedním z nejčastěji používaných bylin k podpoře imunitního systému, a je také vhodný pro pomoc při zachování zdraví dolních močových cest. Pochází ze Severní Ameriky, a byl jeden z nejdůležitějších léků indické domorodci. To má několik známých druhů s podobnými účinky. SambuRex obsahuje dva druhy echinacey, Echinacea purpurea a Echinacea angustifolia. Astragalus se používá již více než dva tisíce let v čínské medicíně, a to především k ochraně imunitního systému, stejně jako k posílení vitality a životní energie (čchi).
Kromě bylin, jsme dokončili vzorec withvitamin C a zinku, což může také přispět k řádnému fungování imunitního systému.

Rostlinných účinných složek obecného vzorce jsou přítomny v nealkoholického extraktu, tak to může být aplikován bezpečně ti, kteří řídit auto nebo obsluhovat stroje. Jak to je bez alkoholu, může být podáván dětem, i když to není vhodné pro děti do jednoho roku věku. (Viz VAROVÁNÍ níže). Je to příjemně ochutnávky, sladká tekutina, která obsahuje přidaný cukr, umělá sladidla ani umělé konzervační látky.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.

  Král bylin černý bez

  SambuRex - nový produkt.

  Se změnami ročních období stoupá možnost, že se nachladíme. SambuRex, nový tekutý produkt CaliVita, podporuje za pomoci všech svých pečlivě vybraných složek správnou činnost imunitního systému. Je ideální nejen v chladném  období od podzimu do jara, ale neměli bychom jej přestat používat ani nyní, protože je to skvělý antioxidant, podporuje imunitu, posiluje a je prospěšný, když se užívá po celý rok.

  Černý bez je bylina rozšířená po celé Evropě a pravděpodobně ji zná každý z nás. Keře černého bezu nesměly v minulosti chybět u žádného domu nebo chalupy, protože lidé věřili, že je ochraňují proti nečistým silám. Z bezových  květů se běžně připravuje limonáda nebo sirup, konzumovat se mohou i tepelně upravené plody, kterým se říká bezinky. Ty se přidávají do některých čajových směsí také jako barvivo.

  Černý bez se již od pradávna užívá v lidové medicíně, ve svém herbáři jej uvádí jako bez domácí i italský lékař Petr Ondřej Mathioli (1562). Ten kromě květů a plodů doporučuje užívat i listy, mladé výhonky a kůru této byliny. Podle něj „vnitřně požitý bez má velkou moc vyhánějící.“ Zajímavé je, že se v tomto herbáři objevuje i recept na přípravu bezové limonády, který je v podstatě shodný s tím dnešním.

  Černý bez se v poslední době stal v západním světě velmi populární, protože pomáhá v případech zvýšeného mentálního a fyzického napětí. Tyto vlastnosti má díky vysoké koncentraci užitečných látek, jako jsou flavonoidy  (kvercetin, rutin), vitaminy A a C, ovocné kyseliny a také různé glykosidy, které kromě toho, že většina z nich jsou silné antioxidanty, podporují imunitní systém, působí proti stárnutí a zvyšují pocit všeobecné pohody.

  Další podstatnou složkou přípravku je výtažek ze směsi bylin, jejíž hlavní dvě byliny se s oblibou v lidové medicíně uplatňují již po staletí (pokud ne po tisíciletí). Třapatka (Echinacea) je jednou z nejznámějších bylin pocházející z travnatých nížin Severní Ameriky. Indiáni ji používají v případě nachlazení, zranění, dokonce i proti hadímu kousnutí, a to jak vnitřně, tak zevně. Astragalus je podobně oblíbený v čínské medicíně, kde slouží již od pradávna k posílení vitální energie (qi).

  K bylinám jsme pro úplnost dodali vitamin C a také zinek, jejichž kombinace je také dlouhodobě známá, protože společně posilují imunitu.

  Proč doporučujeme užívat SambuRex?
  • Obsahuje pouze přírodní látky.
  • Neobsahuje ani přidané cukry, ani umělá sladidla nebo konzervanty.
  • Díky tomu, že je bez alkoholu, může se široce využívat.
  • Jeho účinné látky jsou přítomny ve vysokých dávkách a v koncentrované formě a kromě toho se synergicky doplňují.
  • Nyní je produktová řada CaliVita dále rozšířena o nový vysoce kvalitní doplněk výživy, který může být díky své příjemné chuti konzumován samostatně nebo se může promíchat s jídlem nebo nápojem. Takto můžete chránit zdraví svého imunitního systému za pomoci přírodního a zároveň chutného přípravku.

  UPOZORNĚNÍ!
  • Doplňky výživy nemohou nahradit ani vyvážený pestrý jídelníček ani zdravý způsob života.
  • Skladujte mimo dosah dětí!
  • Nepřekračujte doporučené denní dávky!

  Bibliografie: Szendrei-Csupor: Gyógynövénytár – útmutató a korszerű gyógynövény-alkalmazáshoz (Herb-depository – guide to up-to-date application of herbs) Medicina 2009.

  SambuRex - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  There are no reviews yet.
  0
  0
  0
  0
  0
  Záruka nejnižší ceny
  SambuRex
  Návrat na obsah