Vein ProteX - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Vein ProteX

Vein ProteX
Další produkty Calivita
60 tablet

Doplněk stravy. Ochrana žil.
Množstvo na sklade: 11
986.00 Kč
nohy vysokéRychlá úleva pro nohy!

Každý den se zabýváme nepříjemnými faktory, které negativně ovlivňují zdraví našich nohou. Existuje někdo, kdo na konci dlouhého dne nikdy necítil "pomalost" nohou nebo otoky nohou? Vein ProteX nabízí přirozené řešení těchto problémů.
propagační sleva 25% >>
šíp

Ochrana žil

Doplněk stravy. Ochrana žil.

Antioxidanty hrají při ochraně žil zvláštní roli, protože ateroskleróza a další choroby žil jsou převážně důsledkem škodlivých účinků volných radikálů. Vein ProteX je produkt založený na antioxidantech s účinnými látkami, které posilují a chrání žíly. Účinné látky získané ze semen hroznů jsou doplněny hesperidin komplexem a společně bojují proti volným radikálům. Na druhé straně, zázvor a kurkuma jsou v lidové medicíně známé především díky svému vlivu na stimulaci krevního oběhu.

Komu a kdy jej doporučujeme?
 • Těm, kteří během své práce po dlouhou dobu sedí nebo stojí.
 • K boji s žilními obtížemi a pro zachování struktury žil.
 • Lidem, kteří se potýkají s nadváhou.

Věděli jste, že...?
Jak těžkou práci musí vaše žíly den co den vykonávat? Téměř neustále potřebují pumpovat krev ochuzenou o kyslík vzhůru ve směru k srdci proti gravitaci. Denní objem krve, která obíhá v žilách, může dosáhnout 7 tisíc litrů.
60 tablet

Dávkování­
1 tableta denně

Složení
Vitamin C 250 mg
Metyl-sulfonyl-metan (MSM) 150 mg
Oligomerový proantokyanidinový komplex (z výtažku semen hroznů) 100 mg
Výtažek z oddenku zázvoru (std. 40% gingerolů) 66.6 mg
Výtažek z kurkumy 50 mg
Hesperidin complex 15 mg

 • Přípravek nenahrazuje doporučení lékaře a léčbu.
 • Pokud trpíte onemocněním žil, navštivte odborníka!
 • Pokud byste chtěla užívat produkt v  těhotenství a během kojení, poraďte se předtím s lékařem!
 • K dosažení optimálních výsledků se doporučuje pravidelná terapie po dobu nejméně 3 měsíců
Po dlouhých záchvaty stání nebo sezení mnoho lidí zkušenosti těžkých nohou, bolest nebo otok. Pro mnoho z nich mnoho hodin stání a sezení je průvodním jevem jejich profese (učitelé, kadeřníci, chirurgové, administrativní pracovníci, atd) a VeinProteX mohou nabídnout velkou pomoc, protože je speciálně vyvinut pro podporu zdraví žil.

Po trvalé stát nebo sedět mnoho lidí zkušenosti těžkých nohou, bolest nebo otok. Pro mnoho z nich mnoho hodin stání a sezení je průvodním jevem jejich profese (učitelé, kadeřníci, chirurgové, kancelářských pracovníků atd.) Vzorec VeinProteX může nabídnout pomoc při řešení tohoto problému, protože hlavně to je vyvinut pro podporu zdraví žil.

Trávíme většinu svého života na nohy; proto bychom (by) věnovat zvláštní pozornost zdraví našich nohou. To není jen estetický problém; prodloužený kmen může významně nosit naše nohy, první příznaky, které jsou otok, bolest a pocit tíhy v nohou. Stížnosti mohou být zvýšena nadváhou, nebo neadekvátní (ale často módní obuvi).
Neměli bychom ani přemýšlet, jak tvrdě naše žíly pracují na denní bázi. Musí čerpadlo nízkou okysličené krve vzhůru proti gravitaci, ve směru svého srdce. Denní množství může dosáhnout až 7000 l.
Můžeme podporovat zdraví našich žil s mnoha praktických věcí, které by měly být použity charakteristicky externě (studené koupele, masáže, opírající se do nohy), ale lidé obvykle uchylují k nim pouze v případě, že již vyvinutých stížností. Použití z nich je nesporný, ale měli bychom myslet i prevence. Účinné látky podle VeinProteX podporují zdraví a správnou funkci žil.
Hroznových jader je základem vzorce podporující zdraví žil. Jeho polyfenolické komponenty (např oligomerními proanthocyanidinů, srovnat OPC), může podpořit ochranu buněk před škodlivými účinky volných radikálů. Hesperidin komplexní a vitamin C má antioxidační účinek. Ten, kromě mnoha dalších prospěšných účinků se podílí na udržení normální strukturu cév. Kromě výše, obsahuje extrakt ze dvou dalších vzácných rostlin, zázvoru a kurkumy.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  Zdraví našich žil
  Mnoho lidí si uvědomilo, že je užitečné ukrýt zimní oblečení teprve, když přišlo teplé počasí. Na světlo se tak dostaly krátké sukně a kalhoty ze dna skříně. I když jsme tomu v zimě nevěnovali dost času, je dobré vědět, že nikdy není příliš pozdě na to, abychom se začali starat o stav svých nohou.

  Stav, který se hovorově označuje jako křečové žíly, znamená ve skutečnosti roztažení a viditelné vyboulení žil, které – kromě toho, že to pro mnoho lidí znamená estetický problém, může mít také vážné zdravotní důsledky. Objevení se pavoučích žil, svědění, oteklé nohy, které ke konci dne opuchnou, mohou být varujícím znamením, abychom zdraví svých nohou věnovali více pozornosti. V létě brání tyto příznaky mnoha lidem v tom, aby si vzali krátké oblečení nebo šli na pláž, ale měli bychom zdůraznit, že se nejedná jen o jednoduchý estetický problém, ale o rozšířenou chorobu.

  Několik žil v našich končetinách probíhá pod povrchem kůže, v hlubších vrstvách jsou obklopeny svaly a spojeny s menšími žilami. Úkolem našich žil je shromažďovat „použitou“ krev z tkání a přepravit ji do srdce a plic, kde se postupně „oživí“ a opět bude bohatá na živiny a kyslík. K tomu, aby se udržel oběh v žilách, je nezbytná kontrakce kosterního svalstva, zdravá funkce žilních chlopní a také změny tlakových podmínek při nádechu a výdechu. Svaly na našich nohou se stahují a uvolňují s každým krokem, který uděláme, takže na žíly, které obklopují, působí jako „pumpa“. Mezitím žilní chlopně (pokud jsou zdravé)  brání krvi, aby se vracela zpět do končetin. To probíhá za pomoci kontrakce svalů, která je založena na podobném principu jako padací dveře. Tak je zajišťěno, že krev může téci jen jedním směrem. Kromě toho je žilní oběh podporován prací srdce a také plic. Mnoho lidí se možná diví, proč je potřeba taková podpora, ale uvědomme si, že žilní oběh téměř po celou dobu představuje působení našeho těla proti gravitaci.

  Normální funkce žil – nedostatečná funkce žil

  Rodinná anamnéza, špatný způsob života  (kouření, sedavý životní styl), těhotenství, nadváha, oslabení pojivových tkání a některé faktory prostředí (například některá povolání) mohou riziko žilních chorob zvyšovat. „Riziková” povolání jsou činnosti, které vyžadují dlouhodobé stání  (kadeřníci, servírky, číšníci, prodavači, učitelé), to znamená, že se krev v těchto případech v souladu s gravitací vrací zpět a stagnuje, což může vyústit v otoky kolem kotníků a holení. Dalšími doprovodnými příznaky jsou bolesti, otoky, pocit „těžkých nohou“, někdy křeče lýtek. Tyto symptomy se mohou objevovat nebo zesilovat během/po menopauze nebo v souvislosti s obezitou.

  Jako vždy je výhodné soustředit se na prevenci, pokud je to možné. Nejvíce pro zdraví svých žil uděláte, když budete pravidelně cvičit, dodržovat zdravý jídelníček, který se bude skládat z potravin bohatých na antioxidanty  a když nebudete mít nadváhu. Pokud celý den stojíte nebo sedíte, nezapomínejte také nohy procvičovat. Nemyslete si, že je třeba dosahovat nějakých akrobatických výkonů, které vyžadují velký prostor. Postačí, když budete pokaždé po 1-2 hodinách kroužit nohama a stát na špičkách, čímž už jste udělali hodně pro to, abyste udrželi v žilách zdravý oběh.  .

  Mnoho z nás již ví, že zdraví žil může být podpořeno rovněž zevnitř. V síti CaliVita se nachází několik doplňků výživy, které nepřímo podporují zdraví našich žil. Jsou to produkty, které obsahují antioxidanty, které chrání žíly (například Resveratrol Plus, Liquid C+bioflavonoidy, Smokerade), přípravky doplňující redukční dietu (například Slim Formula, Chromium Max 500, XShape) nebo produkty, které pomáhají udržet zdravou hladinu cholesterolu (například Garlic Caps, Cholestone).

  Jsou zde ale také dva komplexní přípravky, které jsme vyvinuli s tím, že jsme chtěli přímo ochránit a podpořit funkci a zdraví žil.

  Účinné látky v tabletách Vein ProteX jsme vybírali tak, abychom současně podpořili naši snahu o prevenci. Základem přípravku je výtažek ze semen hroznů, který má vynikající účinky na stěny cév a jehož hlavní účinnou složkou je tzv. OPC (oligomerový proantokyanidiový komplex), který díky svým silným antioxidační vlastnostem může pomoci udržet a ochránit zdraví našich žil. Vitamin C chrání naše žíly v mnoha směrech. Na jedné straně pomáhají jeho silné antioxidační vlastnosti našemu tělu v boji proti volným radikálům, na druhé straně kromě dalších příznivých účinků stimuluje tvorbu kolagenu a elastanu, které se podílejí na výstavbě žilních stěn. Hesperidin komplex se také uplatňuje v boji proti škodlivým volným radikálům a podporuje využití vitaminu C. Přidaný MSM (metyl sulfonyl metan) je rovněž známý z našich produktů, které pomáhají kloubům, ale je to všestranná sloučenina, tak jako všechny ostatní dary přírody. Podporuje syntézu bílkovin pojivových tkání a také se podílí na zachování neporušenosti krevních cév. V přípravku se rovněž nacházejí výtažky z kurkumy a zázvoru, které můžeme používat nejen ke kořenění jídla, ale mají rovněž příznivé účinky na naše zdraví.

  Našim dalším produktem, který jsme vytvořili zvláště pro zdraví našich nohou, je krém Vein Care. Jednou z jeho hlavních složek je hirudin, sloučenina podobná bílkovinám, která se nachází ve slinách pijavic. Pijavice ji využívají proti srážení krve a je tedy jasné, že se hirudin stal důležitým prvkem lidové a moderní medicíny při léčbě křečových žil. Kromě toho může preventivně působit proti stázím krve, eliminovat pocit unavených a oteklých nohou. Navíc má estetický efekt, konkrétně poskytuje suché kůži měkkost a jemnost. Další důležitou složkou je výtažek ze Siegesbeckia orientalis (makino), byliny, která pochází z jihovýchodní Asie a může pomoci zbavit kůži zčervenání a zklidnit ji. Doporučuje se 2-3krát denně tento krém jemně vmasírovat do pokožky. Masážní tahy provádíme směrem od kotníků vzhůru, což ještě podporuje cirkulaci.

  Pamatujte! I s malou péčí můžete pro zdraví a krásu svých nohou hodně udělat!

  Upozornění!
  Doplňky výživy nemohou nahradit vyvážený pestrý jídelníček, zdravý způsob života ani konzultaci s lékařem a léčbu. V případě žilních chorob se poraďte s lékařem! Před tím, než přípravky použijete v období těhotenství a kojení, se poraďte se svým lékařem! Uložte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávky!

  Bibliografie:
  • Oligomeric proanthocyanidin complexes: history, structure, and phytopharmaceutical applications - Altern Med Rev. 2000 Apr;5(2):144-51.Robert L, Godeau G, Gavignet-Jeannin C, et al.
  • Procianidolikus oligomerek hatása a véredények áteresztőképességére.(The effects of oligomeric proanthocyanidins on the permeability og blood vessels) Mennyiségi morfológiát alkalmazó tanulmány.(A study containing quantitative morphology) Pathol Biol (Paris) 1990;38:608-616.
  • Methylsulfonylmethane and method of use – R.J. Herschler – United States Patent 1981.
  • Oral administration of a turmeric extract inhibits LDL oxidation and has hypocholesterolemic effects in rabbits with experimental atherosclerosis – Atherosclerosis 1999 Dec. p371-378 M.C. Ramirez-Tortosa, M.D. Mesa
  • Ginger containing compositions to control pain – Vijay B. Vad – United States Patent Application Publication, 2007 Mar.
  • Az alsó végtagi varicositas injekciós sclerotherapiája, (The schlerotherapy of varicosity of the shin)Bihari Imre Orvosi Hetilap 2007
  šíp

  Vein ProteX - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  There are no reviews yet.
  0
  0
  0
  0
  0
  šíp
  Záruka nejnižší ceny
  Vein Protex
  Návrat na obsah