Pure Inulin - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Pure Inulin

Pure Inulin
Produkty podporující trávení
198.5 g

Doplněk stravy. Stoprocentní přírodní vláknina.
Množstvo na sklade: 5
789.00 Kč
inulin z čekankyPure Inulin obsahuje 100% čistý inulinový prášek z kořene čekanky, který se snadno dávkuje a připravuje (dokonale se rozpouští), bez přidání dalších látek, látek podporujících zpracování.
propagační sleva 25% >>
šíp

100% čistý inulin

Doplněk stravy. Stoprocentní přírodní vláknina.

Pure Inulin obsahuje stoprocentně čistý práškový inulin získaný z čekanky, který podporuje zdravou činnost střev. Výjimečnost této ve vodě rozpustné vlákniny spočívá v tom, že se v nezměněné formě dostane až do tlustého střeva a poskytuje tak vhodné prostředí pro rozmnožování prospěšných bakterií, které zabrání množení škodlivých bakterií, dále zmírňuje tvorbu toxických látek a podporuje zdraví trávicího a imunitního systému.


Komu a kdy jej doporučujeme?
 • Lidem, kteří trpí syndromem dráždivého tračníku, tedy nadýmáním, břišními křečemi a průjmy
 • Těm, kteří bojují se zácpou
 • Těm, jejichž napjatý životní styl se projevuje trávicími obtížemi
 • Všem, kteří by chtěli své střevní mikroflóře navrátit rovnováhu.

VĚDĚLI JSTE, ŽE...?
Podle našeho vitaminového testu bojuje každý náš pátý člen s problémy trávicího systému?
198.5 g

Dávkování­
Do jídla nebo do nápoje denně 1 čajovou lžičku, maximálně 3x denně.

Složení
Práškový inulin 5.8 g

Pokud začnete užívat Pure Inulin, dodržujte přiměřený denní pitný režim! Doporučujeme, aby byla doporučená denní dávka nastavena postupně. Ostatní léky a doplňky výživy užívejte s dvouhodinovým časovým odstupem!
Pure Inulin je receptura obsahující 100% rozpustné vlákniny, kterou lze přidat do jídel a nápojů. Inulin získaný z čekanky pečuje o mikrobiologickou rovnováhu střev, podílí se na distribuci toxických látek, podporuje fungování trávicího systému, pomáhá chránit tělo před výskytem syndromu dráždivého střeva, má pozitivní vliv na udržování správné tělesné hmotnosti, pečuje o kardiovaskulární systém a podílí se na regulaci hladiny glukózy v krvi.

Syndrom dráždivého tračníku (IBS)

Sociální problém
Syndrom dráždivého tračníku (IBS) škádlí každou pátou osobu a její příznaky se zhoršují během stresu a nervozity. Tento problém postihuje ženy třikrát častěji a obvykle se vyskytuje mezi 30 a 50 lety, což výrazně zhoršuje kvalitu života ...
Kromě průjmu a zácpy bychom se měli bát nadýmáním, nevolností, pocitem plnosti i po malém jídle, bolestmi břicha a křečemi, jakož i poruchami spánku, bolestmi hlavy a problémy s koncentrací. Mohou signalizovat neobvyklou funkci střev!

>> Nevzdávejte IBS, zlepšujte kvalitu života s čekankovým inzulínem
Kořen čekanky obsahuje až 44% inulinu - přírodní látka, která patří do prebiotické rodiny. Je to rozpustná frakce dietní vlákniny, která není trávena enzymy trávicího systému. V tlustém střevě je to vynikající médium pro vývoj prospěšných probiotických bakterií, jako je Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus, které jsou nezbytné pro organismus, přičemž se omezuje vývoj patogenních bakterií.

Účinky čekanky (inulin)
 • pečuje o mikrobiologickou rovnováhu střev,
 • podílí se na rozkladu toxických látek,
 • podporuje fungování trávicího systému,
 • pomáhá chránit tělo před příznaky syndromu dráždivého tračníku,
 • má pozitivní vliv na udržení správné tělesné hmotnosti,
 • stará se o kardiovaskulární systém,
 • se podílí na regulaci hladiny glukózy v krvi.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  šíp

  Pure Inulin - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  There are no reviews yet.
  0
  0
  0
  0
  0
  šíp
  Záruka nejnižší ceny
  Pure Inulin
  Návrat na obsah