Detox Patch - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Detox Patch

Detox Patch
12 náplastí

Dávkování­:
Přiložte na chodidlo za pomoci lepící fólie a nechte nejméně osm hodin působit! Nejpohodlnější je použití během noci.

Složení
Ocet z bambusu
Ocet z cypřiše
Turmalín
Žampion (Agaricus)
Kořen achyrantuKořen pivoňky (Paeonia rubra)
Eleuterokok (sibiřský ženšen)
Pelyněk (Artemisia iwayamogi)
Čimišník čínský (Caragana sinica)
Detoxikační náplasti

Naše tělo musí dennodenně čelit bezpočtu toxinů: toxické látky se mohou hromadit jako důsledek dopadu znečištění prostředí, chemikálií, léků, určitých spotřebních produktů. Detox Patch využívá pečlivě vybrané složky, teplo emitované turmalínem a orientální reflexologii, a tak pomáhá během odpočinku odstraňovat jedovaté látky za využití přírodních metod.

Komu doporučujeme?
  • Každému k odstranění nahromaděných toxických látek.
  • Těm, pro které je obtížné snášet tradiční pravidelnou detoxikaci. Detox Patch poskytuje mnohem jemnější a citlivější metodu detoxikace.
  • V případě pravidelné detoxikace jako dodatek k doplňkům výživy.

Věděli jste, že...?
Reflexologie chodidla je jednou z alternativních metod, jejíž účinky a potřebnost také potvrdila západní medicína?
Shrnutí:
Rychlý rozvoj civilizace také znamená, že naše tělo je denně konfrontován se spoustou toxinů. Bohužel nemůžeme se vyhnout setkání environmentální znečištění, chemikálie, léky a některé spotřební zboží. Hromadné z nich se mohou hromadit v těle. Detox Patch odstraňuje z těla pomocí východní moudrosti.

Detox Patch má tři samostatné, ale synergické zásady:
Jeho aktivní látky jsou nejvyšší kvality, zcela přírodní složky, které byly pečlivě vybrány pro své hydrophyllic vlastnosti, která pomáhá čerpat látky z těla transdermální (přes kůži).
Podporuje aktivní činidla je turmalín, minerální který bylo zjištěno, že přirozeně vytvářet mírné až Infračervené (FIR) tepla. Infračervené teplo má tendenci pomáhat stimulaci oběhu, a tím podporují odstranění toxinů a odpadu z těla. Kromě toho FIR byla spojena s dalšími regenerační procesy v těle.

Východní reflexní je založen na principu, že léčení konkrétní reflexní body na těle, může mít příznivý vliv na jiné části těla a na celkový zdravotní stav. Jedním z klíčových nervových center pro reflexní se o chodidla. Tím, že stimuluje chodidel, Detox Patch je určen k pomoci podporovat přirozenou detoxikační a self-hojení schopnost těla v souladu s principy reflexologie.
Návrat na obsah