Digestive Enzymes - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Digestive Enzymes

Digestive Enzymes
100 tablet

Dávkování­:
2 x 1 tableta s jídlem

Složení
75 mg Pankreatin
75 mg Semena fenyklu
37.5 mg Kořen kurkumy
25 mg L-glutamová kyselina
17.5 mg Pepsín
12.5 mg Bromelain
10 mg Diastáza (glutén)
7.5 mg Proteáza
5 mg Papain

Přídatné látky:
uhličitan vápenatý (plnidlo), mikrokrystalická celulosa (plnidlo), kyselina stearová (plnidlo a protispékavá látka), škrob (plnidlo), kroskarmelosan sodný (protispékavá látka), oxid křemičitý (protispékavá látka), stearan hořečnatý (plnidlo a protispékavá látka), farmaceutická glazura (lešticí látka), talek (protispékavá látka).
Podpora trávicího systému
Digestive Enzymes obsahuje trávicí enzymy a takové účinné látky původem ze zeleniny, které přispívají k trávicím procesům. Pokud nemáte správné stravovací návyky nebo životní styl, může to snadno narušit rovnováhu vašeho trávicího systému. Rozklad živin za pomoci enzymů je prvním krokem k jejich dobrému vstřebávání a využití. Se správnými enzymy můžete podpořit rozklad tuků, bílkovin a polysacharidů, a tak pomoci trávicímu systému  svého těla.

KOMU A KDY JEJ DOPORUČUJEME?
 • Těm, kteří by chtěli správně podpořit svůj trávicí systém.
 • V případě časté konzumace potravin, které nadýmají, a při obtížích s nadýmáním.
 • V případě problémů, které souvisejí s trávením.

VĚDĚLI JSTE, ŽE...?
Účinnost trávení se s věkem snižuje? A u lidí, kteří mají krevní slupinu A, je tento problém běžný nezávisle na jejich věku.

UPOZORNĚNÍ!
 • V případě vážných gastrointestinálních chorob (např. žaludeční vředy) se před použitím produktu určitě obraťte na svého lékaře!
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
 1. Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
 2. Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
 3. V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
 4. Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
 5. Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
 6. Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
 7. Produkty se vyrábějí podle zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
 8. Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
Návrat na obsah