Pro Selenium - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Pro Selenium

Pro Selenium
60 tablet

Dávkování­:
1 tableta denně

Složení
50 mcg Selen

Přídatné látky:
pivovarské kvasnice - oxid siřičitý a siřičitany, lepek (plnidlo), celulosa (plnidlo), kyselina stearová (sójové boby) (plnidlo a protispékavá látka), stearan hořečnatý (plnidlo a protispékavá látka).
Přípravek se selenem
Selen díky svému silnému antioxidačnímu účinku podporuje ochranu buněk a tkání před škodlivými účinky volných radikálů a přitom přispívá k ochraně imunitního systému a normální činnosti štítné žlázy. Hraje roli i v udržení zdraví kůže a nehtů.

KOMU A KDY JEJ DOPORUČUJEME?
 • Každému, kdo si přeje mít silnou antioxidační ochranu.
 • Kuřákům. • Lidem, kteří trpí hypothyroidismem.
 • Mužům ke zlepšení plodnosti.
 • Jako doplněk k terapii vysoké hladiny cholesterolu.
 • Těm, kteří drží přísnou veganskou nebo nízkoproteinovou dietu, protože mají nedostatek potravin živočišného původu, které jsou považovány za dobrý zdroj selenu.
 • Jako doplněk k terapii zánětlivých procesů v těle, zvláště při terapii artritidy.

PŘÍZNAKY NEDOSTATKU
Mezi příznaky nedostatku selenu může patřit: oslabený imunitní systém, snížená činnost štítné žlázy, svalová slabost a unavitelnost.

VĚDĚLI JSTE, ŽE...?
Výzkumy ukázaly na souvislost mezi rizikem poklesu kognitivních schopností podmíněných věkem, Alzheimerovou chorobou a nedostatkem selenu?*

POUŽITÉ ZDROJE
* Cognitive decline is associated with systemic oxidative stress: the EVA study. Etude du Vieillissement Artériel - Berr C, Balansard B, Arnaud J, Roussel AM, Alpérovitch A, J Am Geriatr Soc. 2000 Oct;48(10):1285-91.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
 1. Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
 2. Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
 3. V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
 4. Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
 5. Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
 6. Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
 7. Produkty se vyrábějí podle zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
 8. Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
Návrat na obsah