Aquarion - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Aquarion

voda z AquarionSpeciální zařízení pro čištění a ionizaci vody, které produkuje ionizované, bohaté na kyslík, bez znečištění těžkými kovy a toxiny. Můžeme určit kyselost nebo zásaditost vody sami. Alkalická ionizovaná voda je antioxidant a díky svým alkalizujícím vlastnostem má příznivé účinky na naše tělo.
propagační sleva 25% >>
AQUARION - Filter
CaliVita® Electronics
1 ks

Náhradní samočistící filtr do přístroje Aquarion
Aquarion 9 - Water Ionizer and Filter
CaliVita® Electronics
1 ks

Přístroj k filtraci a ionizaci vody
Množstvo na sklade: 0
62,050.00 Kč
šíp

nejlepší ionizátor vody

Přístroj k filtraci a ionizaci vody

Přístroj k filtraci vody

Aquarion a Aquarion9 jsou vysoce výkonní filtrovací přístroje, které vyrábí ionizovanou zásaditou nebo kyselou vodu bohatou na kyslík, která neobsahuje těžké kovy a jedovaté látky. Na zařízeních si sami můžete nastavit kyselost nebo zásaditost. Náš jídelníček, většina průmyslových aditiv a některé léky mohou vyvolat překyselení těla. Ionizovaná voda může tělo skvěle alkalizovat a má také antioxidační účinky. Zvolte si zařízení první generace, které je oblíbené již téměř 15 let, nebo zdokonaleného člena této řady – zařízení 2. generace pro ještě efektivnější výkon!

Zásaditou vodu

 • Těm, kteří rádi denně konzumují čistou vodu bez toxických látek.
 • Těm, jejichž jídelníček neobsahuje dostatečné množství zásaditých potravin.
 • V případě trávicích problémů nebo refluxu.
 • Pro očistnou dietu.
 • Jako doplněk pro ošetření zánětu dásní nebo infekce v ústech.
 • Lidem, kteří často drží přísnou dietu.

Kyselou vodu

 • Každému k ošetření kůže a obličeje.
 • Jako nosní kapky, k pročištění ucpaného nosu.
 • Voda s vyšším pH se může používat v domácnosti ke sterilizaci povrchů bez použití chemikálií.

Ionizovaná zásaditá voda

 1. stupeň: pH 8,5 – první, úvodní fáze pitné kúry, k nahrazení vody z vodovodu
 2. stupeň: pH 9,0 – přechodná fáze pitné kúry 2-3 dny, k nahrazení vody z vodovodu
 3. stupeň: pH 9,5 – ideální pro časté konzumenty a k přípravě čaje, kávy a polévek
 4. stupeň: pH 10,0 – pouze pro vaření

Ionizovaná kyselá voda
(jen pro vnější použití!)

 1. stupeň: pH 6,5 – pro kloktání a čištění zubů
 2. stupeň: pH 6,0 – pro mytí a čištění vašeho obličeje
 3. stupeň: pH 5,5 – ke sterilizaci kuchyňského nádobí a povrchů bez chemikálií
 4. stupeň: pH 5,0 – k dosažení silnějšího sterilizačního účinku

Při používání Aquarionu si můžete nastavit zásaditou nebo kyselou vodu ve čtyřech stupních. Chopte se příležitosti, kterou Aquarion nabízí, a přizpůsobte hodnotu pH vody zamýšlenému použití!

Věděli jste, že...?
Naše tělo je tvořeno ze 75 procent z vody? Abychom udrželi své přirozené fyziologické procesy (např. správné vstřebávání živin) , potřebujeme denně vypít 2,5-3 litry čisté vody bohaté na kyslík.
1 ks


DISTRIBUTOR
Distributor pro ČR:
CV Products s.r.o. - organizační složka v ČR
Dvořákova 4, 602 00  Brno

Přístroj Aquarion je vysoce výkonný filtrování vody přístroj, který produkuje ionizované, bohaté na kyslík, heavy metal a toxin volná voda. Kyselost nebo zásaditost lze nastavit individuálně. Lze jej použít pro různé účely. Ionizovaných alkalická voda je antioxidantem a díky alkalizačního efektu může nabídnout několik výhod pro naše tělo. Kyselá voda je určen pouze pro vnější použití.

Výzkum naznačuje, že ionizované alkalické vody je antioxidant, užitečné v volným radikálům z těla. Volné radikály jsou nestabilní atomy s nepárových elektronů, které kradou elektrony z jiných atomů, které je způsobují, na oplátku, aby se stal volné radikály. Příčinou poškození buněk v této řetězové reakce volných radikálů (nazývá oxidace), získává na důvěryhodnosti mezi mnoha vědci, jako hlavní příčinu stárnutí.

Ionizované alkalické vody mohou být také užitečné při obnovení zdravé metabolickou acidobazické rovnováhy, jako potraviny, přísady do potravin a léků může posunout rovnováhu pH těla vůči kyselé.

Ionizovaná kyselá voda může být prospěšné pro externí, místní aplikaci. To může pomoci podpořit zdravou pokožku, a udržovat póry bez nečistot. To bylo použité proti slintavce a nehtů houba, a v Japonsku se používá do určité účinkem proti ran a popálenin.

Molekuly vody mají tendenci se spojit dohromady v uskupení, které v průměru 12 až 18 jednotlivých molekul nebo více. Ionizované vody tendenci tvořit menší shluky, obvykle v průměru asi 6 molekul. Menší klastr může zvýšit buněčnou absorpci, a pomáhají zlepšit hydratační účinek vody.

Přístroj Aquarion: moderní a spolehlivá cesta k vašemu zdraví

Křišťálově čistá voda

Doba, kdy jsme mohli s klidným svědomím pít vodu ze studánky nebo z horského potůčku, je už dávno pryč. O křišťálové studánce z básně Josefa Václava Sládka se nám dnes už může jen zdát. Mnoho studánek vyschlo, další jsou znečištěné a škodliviny, které jsou produktem rozvinuté lidské společnosti, bohužel pronikají i do spodních vod. Některé nebezpečné látky se tak přes všechna možná opatření mohou někdy dostat i do vody z vodovodu. Přestože je jejich množství velmi nízké až zanedbatelné, k této skutečnosti bychom neměli zůstat zcela lhostejní. Ale dá se vůbec zajistit, aby se do našeho těla nedostaly žádné škodliviny? Můžeme ještě pít kvalitní, zcela čistou a zdravou vodu?

Aqua znamená voda

Odpověď, kterou na to dává CaliVita, zní jednoznačně: ANO. Řešení, které nabízí, je ekologické, uživatelsky příjemné, spolehlivé, moderní a především zdravé. Název přístroje Aquarion nebyl vybrán náhodou. Aqua znamená latinsky voda. Toto slovo používali již staří Římané, kteří vodu vůbec nebrali na lehkou váhu. Právě oni pochopili nesmírný význam, který tato životodárná tekutina pro člověka má, a uvědomili si, že je důležitá i její kvalita. Ještě dnes můžeme obdivovat zbytky římských aquaduktů, nadzemních vodovodů, které ve starověku přiváděly kvalitní vodu do měst.

A podobně jako aquadukty v Římské říši, tak i Aquarion je cestou, jak získat kvalitní vodu.  Na rozdíl od masivních starověkých staveb je cenově přístupný, a proto si jej může pořídit každý, komu není jeho zdraví lhostejné.

Čištění a ionizace

Aquarion vodu důkladně vyčistí. Vícenásobné filtrování nejenže odstraní jedovaté nečistoty, ale speciální vnitřní filtr zabraňuje průniku bakterií a virů. Výsledný produkt – voda nasycená kyslíkem preventivně pomáhá chránit zdraví a je užitečná pro všechny. Určitě by ji měli pít sportovci a ti, kteří se rekreačně věnují sportu a manuálně pracují.

Další výhodou Aquarionu je i to, že vodu dokáže ionizovat. Během procesu ionizace se voda přetváří, přičemž se zmenšuje velikost klastrů od obvyklých 12-18 molekul v klastru na 6. Z tohoto důvodu se dosahuje lepší hydratace a mnohem hlubšího průniku do těla.

Zásaditou a kyselou vodu můžeme dále využívat. Kyselou ionizovanou vodu bychom měli aplikovat pouze zevně, např. k čištění pleti, hojení ran, na podráždění (např. nosu). Vhodná je také k úklidu domácnosti (dezinfikuje, aniž bychom museli používat chemické prostředky). Zásaditou vodu můžeme i pít a využívat její prospěšný vliv na naše tělo.

Cesta proti překyselení

V současné době je organismus mnoha lidí překyselený, a to může vést k řadě zdravotních potíží. Důvodem je především konzumace kyselotvorných potravin, jako jsou živočišné bílkoviny, mléčné výrobky a potraviny z bílé mouky. Jednou z cest, jak tuto situaci změnit, je úprava jídelníčku, další možností je pití zásadité vody vyráběné přístrojem Aquarion. Nejvhodnější ale bude kombinace obou způsobů.

Ionizovaná zásaditá voda je kromě toho, že účinně alkalizuje, skvělým antioxidantem, protože její hydroxylová skupina - OH neutralizuje oxidační účinek volných radikálů. Zásaditá voda bude prospívat našemu zdraví i z toho důvodu, že je bohatá na minerály včetně vápníku.

S její konzumací je ale třeba začínat pomalu, aby si na ni tělo zvyklo a dodržovat přitom všechna doporučení výrobce.

(arc)

Kvalitní voda
 • Naplňuje tělo energií.
 • Snižuje únavu.
 • Čistí pleť a prozařuje ji.
 • Zmírňuje celulitidu a acidózu.
 • Může zlepšovat trávení a posiluje funkce ledvin.
 • Aktivuje obranný systém organismu.
 • Při správné kombinaci s dietou, může pomoci v hubnutí.

Balená voda – určitě ji potřebujeme?

Studie ukazují, že spotřebitelé spojují balenou vodu se zdravým životním stylem. Pravdou však je: Není vůbec zaručeno, že balená voda je zdravější než voda z vodovodu! Ve skutečnosti zhruba 40 procent balené vody začíná jako voda z vodovodu. Jediným rozdílem často jsou jen přidané minerály, které nemají žádný zjevný pozitivní účinek na zdraví. Přidané minerály jsou v malém množství prospěšné, ale ve větších dávkách mohou být nebezpečné.

Kromě toho nesmíme zapomínat na vliv na životní prostředí! Na rozdíl od vody z vodovodu, která je distribuována za pomoci energeticky efektivní infrastruktury, se při přepravě balené vody na dlouhé vzdálenosti spotřebuje nesmírné množství fosilních paliv. Jen v Evropě vyžaduje poptávka po balené vodě ročně více než 35 milionů barelů ropy, což je dost na pohon více než 2 milionů aut za rok!

Nejčastěji používaným plastem na výrobu lahví je polyetylen tereftalát (PET), který se vyrábí z ropy. Aby byla uspokojena celosvětová poptávka po balené vodě, používá se každoročně k výrobě lahví 2,7 milionů tun plastů. V roce 2004 se jen v Evropě vyrobilo 52 miliard litrů balené vody, díky čemuž vznikl zcela zbytečný odpad a bylo spotřebováno obrovské množství energie. Je to k nevíře, ale 86 % použitých plastových lahví končí jako odpad!* Při pálení použitých lahví se uvolňují látky, jako je plynný chlór a popel, který obsahuje těžké kovy.

Na mnoha místech včetně Evropy a Spojených států existuje více nařízení, která stanoví kvalitu vody z vodovodu, než těch, která určují kvalitu balené vody. Vzhledem k tomu, že voda z vodovodu není všude stejně kvalitní a může obsahovat nečistoty, doporučuje se ji filtrovat.

Aquarion je přístroj na filtrování vody, který jde ještě dále a umožní vám pít čistou, ionizovanou zásaditou vodu, která je díky filtraci zbavena nečistot a škodlivých látek, jako jsou těžké kovy, chlór a pesticidy.

Uvědomte si, že zatímco minerály  přidávané do balené vody často nemají zjevné příznivé účinky na zdraví a ve velkých množstvích mohou být  nebezpečné, ionizovaná zásaditá voda může obnovit zdravou rovnováhu (pH), kterou potravinová aditiva, léky a potraviny posouvají směrem ke kyselosti.

Nezapomínejte rovněž na to, že balená voda kromě toho, že znečišťuje životní prostředí, může stát až 10 000krát více než voda z vodovodu! Pokud čtyřčlenná rodina utratí měsíčně 1000 Kč za balenou vodu, je to 12 000 Kč ročně.  Když investujete do vodního  filtru a ionizátoru Aquarion, potrvá jen tři roky, než se vám investice vrátí. Od toho dne budete pít kvalitní pitnou vodu téměř zadarmo.a ušetříte ročně 1400 PET lahví, z nichž by 86% skončilo jako odpad znečišťující naši planetu.

Ale to není všechno! Pokud budete tuto filozofii zaměřenou na zdraví a životní prostředí sdílet se svým sousedem a on se k vám přidá, budete na cestě k opravdu skvělému zisku! Výpočet je docela přesvědčivý. Jeden soused – 12 000 Kč ročně, pět sousedů – 60 000 Kč ročně a přitom ušetříte 8 400 PET lahví ročně... No není to skvělé?

Navštivte www.calivita.cz nebo svého prodejce a zjistěte více o vodním filtru a ionizátoru Aquarion.

*Zdroj: Container Recycling Institute, US data, Pacific Institute, 2006 Earth Policy Institute ’Bottled Water: Pouring Resources Down the Drain’, Emily Arnold and Janet Larsen
šíp

Aquarion Calivita - Recenze produktů

Voda

Denně prostřednictvím moče, stolice, kůže a dýchání vyloučíme přes 2,5 l vody. Aby náš organismus správně fungoval, musí si udržovat vyrovnanou vodní bilanci, proto to, co bylo ztraceno, musí být nahrazeno. Nejzdravějším nápojem je jednoznačně čistá voda a ta by měla tvořit základ doplnění ztracených tekutin. O kvalitu vody je u nás pečováno, ALE ne vždy jsou dodržovány stanovené limity, a ne vždy je voda opravdu čistá. Ve vodě se mohou vyskytovat i zdraví neprospěšné až škodlivé látky. Ty jsou sice většinou v nízkých koncentracích, ale pokud tuto vodu pijeme celý život i malé se stává velkým. Pečujeme-li o své zdraví, musíme pečovat i o vodu, kterou pijeme!

Co se může, ale nemělo by se objevit v pitné vodě:

1,2-dichlorethan je rakovinotvorná látka s toxickým účinkem na játra, ledviny, imunitní a centrální nervový systém.

Akrylamid se řadí mezi nebezpečné látky, které mají toxický účinek na nervový systém a krvetvorbu. I tento prvek, který přijímáme s potravou, se řadí mezi karcinogeny. Bývá používán jako přísada do některých štěrkových, řídkých cementových malt a některých typů membrán pro reverzní osmózu.

Berylium poškozuje střevní stěnu, může vyvolat rakovinné bujení. Do vody se dostává především vyluhováním z geologického podloží. Méně obvyklá už je kontaminace z odpadních vod z kovohutí, elektrotechnického a strojírenského průmyslu či spaloven uhlí.

Bromičitany mají rakovinný vliv na ledviny. Nejčastěji vznikají jako vedlejší produkt ozonizace za předpokladu, že jsou ve vodě přítomny bromidové ionty. Mohou být též přítomny jako nežádoucí příměs v chemikáliích, zejména v chlornanu sodném.

Dusičnany a dusitany. V lidské krvi reagují s krevním barvivem hemoglobinem za vzniku methemoglobinu, který není schopný vázat kyslík a způsobuje tak hlavně u kojenců do tří měsíců věku riziko vnitřního dušení. V zažívacím traktu se dusičnany mohou redukovat na dusitany, které reagují se sekundárními aminy v potravě za vzniku takzvaných N-nitroso sloučenin, které jsou podezřívány z rakovinotvorného účinku. Mají také nepříznivý vliv na reprodukční funkce. Do vody se dostávají z lidských a zvířecích výkalů nebo z odpadních vod vyprodukovaných ve městech a vesnicích. Možné jsou také splachy ze zemědělské půdy nebo kontaminace umělými hnojivy.

Chlór a jeho sloučeniny. Chlór se přidává do pitné vody jako nejběžnější dezinfekční prostředek. V povolené koncentraci (do 0,3 mg/l) je chlór ve vodě zdraví neškodný, ovšem i tato koncentrace může u citlivějších osob způsobit podráždění pokožky. Rakovinotvorný účinek má chlorethen (vinylchlorid), který vzniká například jako degradační produkt v podzemních vodách znečištěných trichlorethenem a tetrachlorethenem nebo vyluhováním z PVC materiálů, které nejsou vhodné pro styk s pitnou vodou. Přítomnost chloritanů způsobuje chudokrevnost, postižení nervového systému a má možný negativní vliv na reprodukci. Tyto látky vznikají jako rozpadový produkt oxidu chloričitého používaného při výrobě oxidu chloričitého, který se aplikuje jako alternativní dezinfekční prostředek při výrobě pitné vody.

Mikrocystiny, cyanotoxiny – jsou toxiny sinic jedovaté pro jaterní tkáň, mají rakovinotvorný účinek. Jsou zodpovědné za nízkou porodní hmotnost novorozenců a mohou způsobovat opožďování vývoje dítěte. Do pitné vody se dostávají, pokud v surové vodě nebo během úpravy došlo k rozpadu buněk sinic.

Olovo je nebezpečné zejména pro děti, poškozuje vyvíjející se nervovou tkáň, což může vést k narušení inteligence, schopnosti učení a chování. Olovo ovlivňuje také metabolismus vápníku. U dospělých zvyšuje krevní tlak, poškozuje ledviny, způsobuje anémii. Do vody se dostává z olověného potrubí vodovodních přípojek a domovních rozvodů nebo z mosazných a bronzových prvků v rozvodu vody. Původci olova jsou i starší typy PVC potrubí a olověné stabilizátory či olověné pájky.

Bakterie ve vodě jsou velice často původci střevních problémů – zvracení, průjmů, bolestí břicha. Koliformní bakterie - saprofytické bakterie žijící v půdě a osidlující střevní trakt, jsou ve vodě běžně přítomny. Ale i  mezi nimi se mohou vyskytnout patogenní kmeny, které tvoří toxiny, mohou pronikat do tkání a způsobit přímo ohrožení zdraví. K pomnožení bakterií dochází ve stojaté vodě a v potrubí u vod s vysokým obsahem živin.

Všechny tyto kontaminanty můžeme z naší vody jednoduše eliminovat pomoci AQUARIONU.

MUDr. Kristýna Novotná, předsedkyně Lékařské sekce ČR a SR
Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
There are no reviews yet.
0
0
0
0
0
šíp
Záruka nejnižší ceny
Aquarion
Návrat na obsah