Strong Bones - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Strong Bones

Strong Bones
100 nebo 250 kapslí

Dávkování­:
4-6 kapslí denně

Složení
300mg Vápník
150mg Hořčík

Přídatné látky:
stearan hořečnatý (plnidlo a protispékavá látka), dioxid křemíku (protispékavá látka), želatina (želírující látka).
Přípravek s vápníkem a hořčíkem

Naše tělo není schopno tvořit vápník a hořčík, ale tyto minerály jsou nezbytné pro zachování zdravé stavby kostí a zubů a k zajištění normální činnosti svalů. Kapsle Strong Bones obsahují tyto dva minerály v nejvhodnějším poměru 2:1, a tak přispívají k našemu zdraví.

Komu doporučujeme?
  • Těm, kteří nepijí mléko a nekonzumují mléčné výrobky.
  • Těm, kteří kouří nebo často pijí kávu.
  • Těm, kteří se málo pohybují.
  • Mladým lidem, kteří se snaží dosáhnout co nejvyšší hustotu kostí.
  • Lidem ve středním věku, aby si udrželi kostní hmotu.
  • Starším lidem ke zpomalení opotřebení jejich kostí.

Příznaky nedostatku
Mezi příznaky nedostatku vápníku mohou patřit: svalové křeče, bolest svalů, křehké nehty, slabé zuby, které se kazí, časté zlomeniny, metabolické problémy. Ve vážných případech může pomalý a postupný pokles hladiny vápníku vést k osteoporóze.

Věděli jste, že...?
Vaše redukční dieta bude účinnější spolu s vyšším příjmem vápníku?*
Shrnutí:
Strong Bones je komplexní formule obsahující vápník a hořčík, které jsou důležitými stavebními kameny v našich kostech. Obě účinné složky CaliVita® Strong Bones jsou vápník a hořčík, v optimální nutriční poměru 2: 1, který zajišťuje maximální využití v lidském těle a zabraňuje ledvinových kamenů. Doplnění vápníku a hořčíku může pomoci udržet normální struktury kostí a zubů a mají mnoho dalších výhod je například přírodní sedativum a relaxans.

Jedna kapsle z Strong Bones poskytuje tolik vápníku jako sklenice mléka nebo 1 porce sýra a tolik hořčíku jako 4 sklenice mléka nebo 3 porce (100gr) sýra.

99% vápníku v našem těle lze nalézt v kostech a zubech, a to je velmi důležité pro jejich růst a strukturální integritu. I přesto, že kosti se může zastavit růst v plné dospělosti, kosti stále potřebují nepřetržitou dodávku vápníku, aby byla zachována jejich pevnost a správnou funkci. Stejně jako podpora zdraví naší kostry a zubů, vápník také hraje důležitou roli při svalové funkce, funkce centrálního nervového systému, a normální krevní koagulaci.

Hořčík je čtvrtý nejhojnější minerální prvek v těle. 60% hořčíku v našem metabolismu lze nalézt ve skeletu, kde pomáhá podporu a zachování normální struktury kostí a zubů. To také hraje důležitou roli při normální funkci centrálního nervového systému a svalů. To je také zásadní faktor výrobních energetických procesů v těle, a pomáhá při syntéze proteinů a normální buněčné dělení.

UPOZORNĚNÍ
Poraďte se se svým lékařem, než začnete užívat tento přípravek, pokud máte v úmyslu na jakékoli jiné vápník nebo hořčík obsahující doplňky souběžně s tímto produktem. Vysoké dávky těchto dvou látek po delší dobu, může mít nepříznivé účinky na zdraví.
Nepřekračujte doporučené denní dávky.
Potravinové doplňky nemůže nahradit vyváženou smíšenou stravu.
Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Použité zdroje
*Effects of Vápník and Dairy on Body Composition and Weight Loss in African- American Adults - Michael B. Zemel, Joanna Richards, Anita Milstead and Peter Campbell - Obesity Research (2005) 13, 1218–1225; doi: 10.1038/oby.2005.144

Návrat na obsah