Strong Bones - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Strong Bones

Strong Bones
Minerály Calivita
100 kapslí

Doplněk stravy. Přípravek s vápníkem a hořčíkem.
Množstvo na sklade: 10
470.00 Kč
Strong Bones 250
Minerály Calivita
250 kapslí

Doplněk stravy. Přípravek s vápníkem a hořčíkem.
šíp

vápník a hořčík pro silné kosti

Doplněk stravy. Přípravek s vápníkem a hořčíkem.

Naše tělo není schopno tvořit vápník a hořčík, ale tyto minerály jsou nezbytné pro zachování zdravé stavby kostí a zubů a k zajištění normální činnosti svalů. Kapsle Strong Bones obsahují tyto dva minerály v nejvhodnějším poměru 2:1, a tak přispívají k našemu zdraví.

Komu a kdy jej doporučujeme?
 • Těm, kteří nepijí mléko a nekonzumují mléčné výrobky.
 • Těm, kteří kouří nebo často pijí kávu.
 • Těm, kteří se málo pohybují.
 • Mladým lidem, kteří se snaží dosáhnout co nejvyšší hustotu kostí.
 • Lidem ve středním věku, aby si udrželi kostní hmotu.
 • Starším lidem ke zpomalení opotřebení jejich kostí.

Příznaky nedostatku
Mezi příznaky nedostatku vápníku mohou patřit: svalové křeče, bolest svalů, křehké nehty, slabé zuby, které se kazí, časté zlomeniny, metabolické problémy. Ve vážných případech může pomalý a postupný pokles hladiny vápníku vést k osteoporóze.

Věděli jste, že...?
Vaše redukční dieta bude účinnější spolu s vyšším příjmem vápníku?*

POUŽITÉ ZDROJE
*Effects of Vápník and Dairy on Body Composition and Weight Loss in African- American Adults - Michael B. Zemel, Joanna Richards, Anita Milstead and Peter Campbell - Obesity Research (2005) 13, 1218–1225; doi: 10.1038/oby.2005.144
100 kapslí
250 kapslí

Dávkování­
4-6 kapslí denně

Složení
Vápník 300 mg
Hořčík 150 mg

V případě dlouhodobého užívání vápníku ve vysokých dávkách se poraďte s lékařem!
Strong Bones je komplexní formule obsahující vápník a hořčík, které jsou důležitými stavebními kameny v našich kostech. Obě účinné složky CaliVita® Strong Bones jsou vápník a hořčík, v optimální nutriční poměru 2: 1, který zajišťuje maximální využití v lidském těle a zabraňuje ledvinových kamenů. Doplnění vápníku a hořčíku může pomoci udržet normální struktury kostí a zubů a mají mnoho dalších výhod je například přírodní sedativum a relaxans.

Jedna kapsle z Strong Bones poskytuje tolik vápníku jako sklenice mléka nebo 1 porce sýra a tolik hořčíku jako 4 sklenice mléka nebo 3 porce (100gr) sýra.

Vápník
99% vápníku v našem těle lze nalézt v kostech a zubech, a to je velmi důležité pro jejich růst a strukturální integritu. I přesto, že kosti se může zastavit růst v plné dospělosti, kosti stále potřebují nepřetržitou dodávku vápníku, aby byla zachována jejich pevnost a správnou funkci. Stejně jako podpora zdraví naší kostry a zubů, vápník také hraje důležitou roli při svalové funkce, funkce centrálního nervového systému, a normální krevní koagulaci.

Hořčík
Hořčík je čtvrtý nejhojnější minerální prvek v těle. 60% hořčíku v našem metabolismu lze nalézt ve skeletu, kde pomáhá podporu a zachování normální struktury kostí a zubů. To také hraje důležitou roli při normální funkci centrálního nervového systému a svalů. To je také zásadní faktor výrobních energetických procesů v těle, a pomáhá při syntéze proteinů a normální buněčné dělení.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  šíp

  Strong Bones - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  There are no reviews yet.
  0
  0
  0
  0
  0
  šíp
  Záruka nejnižší ceny
  Strong Bones
  Návrat na obsah