Silymarin PLUS - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Silymarin PLUS

Sylimaryn Plus
100 kapslí

Dávkování­:
1-3 kapslí denně

Složení
100mg L-arginin
100mg L-cystein
100mg L-ornitin
100mg Methionin
100mg Kyselina alfa-ketoglutarová
50mg L-karnitin
25mg Cholin
60mg Extrakt silymarinu
12.5mg Kyselina alfa-lipoová
25mcg Chrom
10mcg Selen

Přídatné látky:
želatina (želírující látka), mikrokrystalická celulosa (plnidlo), mastek (protispékavá látka) stearan hořečnatý (plnidlo a protispékavá látka).
Ochrana jater

Játra jsou jedním z nejaktivnějších orgánů v těle: rozkládají škodlivé látky, které vstupují do organismu, a detoxikují, a tak je jejich ochrana zvláště důležitá. Ostropestřec mariánský je nejoblíbenější bylinka, která chrání játra, extrakt z něj může účinně pomáhat při detoxikaci jater a tedy i při jejich regeneraci. Aminokyseliny obsahující síru, jako je methionin a cystein, také zvyšují samoléčebnou funkci jater. Chrom může játrům odlehčit tím, že podporuje metabolismus polysacharidů.

Komu doporučujeme?
  • Těm, kteří užívají léky poškozující játra.
  • Jako doplňkovou terapii při poškození jater, které je způsobeno alkoholem.
  • Jako doplňkovou terapii při poškození jater, které je způsobeno viry.
  • Těm, kteří jsou při práci vystaveni látkám znamenajícím extrémní zátěž pro detoxikační funkci jater.

Věděli jste, že...?
Semeno ostropestřece mariánského obsahuje 70-80% silymarinu a že tato účinná látka je nejčastější složkou různých jaterních léků?
Shrnutí:
Játra jsou orgán rozhodující význam, který může být vnímána jako "ve velkém měřítku dělník" vždy fungovat na plný výkon. To hraje dvojí roli při syntéze důležitých látek pro tělo a poškodí škodlivé látky, a tím detoxikaci těla. Látky v Sylimaryn Plus podporují zdravou funkci jater přirozenou cestou.

Játra jsou jednou z nejsložitějších a důležitých orgánů v těle. To hraje roli při syntéze, zpracování a / nebo regulaci celé řady sloučenin, které jsou důležité pro správné fungování metabolismu, jako je glykogen, lipoproteiny, žluči, vitamínů, aminokyselin, krevní plazmy, krevních destiček, a hemoglobinu. Hlavní funkcí jater je pomoci tělu při zpracování a odstraňování odpadů a toxinů. Metabolismus protein vytváří amoniak, který je jedovatý pro tělo. Játra převede na močovinu, amoniak, který je vylučován z těla v moči. Játra jsou také především za poškodí a eliminaci jiných toxických látek z krve, jako je alkohol a drogy.

Asi proto, že kritické povaze úkolů, které vykonává, játra je schopen regeneraci buněk. Nutriční podpora pro takovou regeneraci, může pocházet z síru obsahujících aminokyselin, jako je methioninu a cysteinu, stejně jako jiných aminokyselin, jako je arginin a ornitin. Méně než optimální funkce jater může způsobit tuky hromadí v játrech, a toto není považováno za zdravé. Studie ukázaly, že látky, jako je například chrom, carntitine a cholin, může hrát roli v metabolismu tuků a zvýšené sacharidů v játrech. Flavanoid komplex s názvem silymarin, odvozený od Paní Thistle, je účinný antioxidant a byl zkoumán pro blahodárné účinky na funkci jater.

UPOZORNĚNÍ
  • Měli byste se poradit se s kvalifikovaným lékařem dříve, než začnete užívat jakýkoliv doplněk.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávky.
  • Potravinové doplňky nemůže nahradit vyváženou smíšenou stravu.
  • Uchovávejte mimo dosah malých dětí.
Návrat na obsah