Silymarin PLUS - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Silymarin PLUS

Silymarin PLUS
Další produkty Calivita
100 kapslí

Doplněk stravy. Ochrana jater
Množstvo na sklade: 33
1,414.00 Kč
Liver Aid - Silymarin PLUS
propagační sleva 25% >>
šíp

cholin a extrakt silymarinu

Ochrana jater

Doplněk stravy.

Játra jsou jedním z nejaktivnějších orgánů v těle: rozkládají škodlivé látky, které vstupují do organismu, a detoxikují, a tak je jejich ochrana zvláště důležitá. Ostropestřec mariánský je nejoblíbenější bylinka, která chrání játra, extrakt z něj může účinně pomáhat při detoxikaci jater a tedy i při jejich regeneraci. Aminokyseliny obsahující síru, jako je methionin a cystein, také zvyšují samoléčebnou funkci jater. Chrom může játrům odlehčit tím, že podporuje metabolismus polysacharidů.


Komu a kdy jej doporučujeme?
 • Těm, kteří užívají léky poškozující játra.
 • Jako doplňkovou terapii při poškození jater, které je způsobeno alkoholem.
 • Jako doplňkovou terapii při poškození jater, které je způsobeno viry.
 • Těm, kteří jsou při práci vystaveni látkám znamenajícím extrémní zátěž pro detoxikační funkci jater.

Věděli jste, že...?
Semeno ostropestřece mariánského obsahuje 70-80% silymarinu a že tato účinná látka je nejčastější složkou různých jaterních léků?
100 kapslí

Dávkování­
1-3 kapslí denně

Složení
L-arginin 100 mg
L-cystein 100 mg
L-ornitin 100 mg
Methionin 100 mg
Kyselina alfa-ketoglutarová 100 mg
L-karnitin 50 mg
Cholin 25 mg
Extrakt silymarinu 60 mg
Kyselina alfa-lipoová 12.5 mg
Chrom 25 mcg
Selen 10 mcg

 • Měli byste se poradit se s kvalifikovaným lékařem dříve, než začnete užívat jakýkoliv doplněk.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávky.
 • Potravinové doplňky nemůže nahradit vyváženou smíšenou stravu.
 • Uchovávejte mimo dosah malých dětí.
Játra

Játra jsou orgán rozhodující význam, který může být vnímána jako "ve velkém měřítku dělník" vždy fungovat na plný výkon. To hraje dvojí roli při syntéze důležitých látek pro tělo a poškodí škodlivé látky, a tím detoxikaci těla. Látky v Sylimaryn Plus podporují zdravou funkci jater přirozenou cestou.

Játra jsou jednou z nejsložitějších a důležitých orgánů v těle. To hraje roli při syntéze, zpracování a / nebo regulaci celé řady sloučenin, které jsou důležité pro správné fungování metabolismu, jako je glykogen, lipoproteiny, žluči, vitamínů, aminokyselin, krevní plazmy, krevních destiček, a hemoglobinu. Hlavní funkcí jater je pomoci tělu při zpracování a odstraňování odpadů a toxinů. Metabolismus protein vytváří amoniak, který je jedovatý pro tělo. Játra převede na močovinu, amoniak, který je vylučován z těla v moči. Játra jsou také především za poškodí a eliminaci jiných toxických látek z krve, jako je alkohol a drogy.

Asi proto, že kritické povaze úkolů, které vykonává, játra je schopen regeneraci buněk. Nutriční podpora pro takovou regeneraci, může pocházet z síru obsahujících aminokyselin, jako je methioninu a cysteinu, stejně jako jiných aminokyselin, jako je arginin a ornitin. Méně než optimální funkce jater může způsobit tuky hromadí v játrech, a toto není považováno za zdravé. Studie ukázaly, že látky, jako je například chrom, carntitine a cholin, může hrát roli v metabolismu tuků a zvýšené sacharidů v játrech. Flavanoid komplex s názvem silymarin, odvozený od Paní Thistle, je účinný antioxidant a byl zkoumán pro blahodárné účinky na funkci jater.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  šíp

  Silymarin PLUS - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  There are no reviews yet.
  0
  0
  0
  0
  0
  šíp
  Záruka nejnižší ceny
  Sylimaryn Plus
  Návrat na obsah