qProtect - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

qProtect

qProtect
90 tablet

Dávkování­:
1-3 tablety denně

Složení
3000 I.U. Betakaroten
60 mg Vitamin C
10 I.U. Vitamin E
20 mcg Selen
50 mg Listy jinanu (Ginkgo biloba)

Přídatné látky:
uhličitan vápenatý - stabilizátor; mikrokrystalická celulóza - plnidlo; kyselina stearová - plnidlo a protispékavá látka; kroskarmelosan sodný - protispékavá látka; oxid křemičitý - protispékavá látka; stearan hořečnatý - plnidlo a protispékavá látka; šelak - lešticí látka; talek - protispékavá látka.
Antioxidant s mangostanem
qProtect je přípravek na bázi jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) pro každodenní ochranu našich buněk. Ginkgo napomáhá správnému krevnímu oběhu, podporuje normální funkce mozku, pomáhá koncentraci a zachování paměti. To vše jsme doplnili čtyřmi důležitými antioxidanty – vitaminem C, betakarotenem, vitaminem E a selenem, které mohou být zvláště užitečné, pokud se užívají společně, protože to zaručuje správné zásobování buněk kyslíkem a živinami.

KOMU A KDY JEJ DOPORUČUJEME?
 • Těm, kteří si přejí mít denně antioxidační ochranu.
 • Těm, kteří mají stresující způsob života.
 • Osobám, které by si rády zachovaly fyzickou a mentální svěžest.
 • Starším lidem k udržení normální činnosti mozku a paměti.
 • Těm, kteří se potýkají s kardiovaskulárními problémy.
 • Osobám, které mají často studené končetiny.
 • Lidem, kteří trpí šelesty v uších (tinitus).
 • Osobám s nevhodným jídelníčkem.
 • Aktivním nebo pasivní kuřákům a obyvatelům měst se znečištěným vzduchem.
 • Lidem, kteří pravidelně konzumují alkohol.

VĚDĚLI JSTE, ŽE...?
Volné radikály se v těle neobjevují jen díky zevním příčinám, ale že se dennodenně tvoří i v našem těle?   Antioxidanty pomáhají chránit proti škodlivým účinkům volných radikálů a přitom také zpomalují viditelné známky stárnutí.

UPOZORNĚNÍ!
 • Pokud se  produkt užívá po dlouhou dobu a ve vysokých dávkách, patří mezi možné vedlejší účinky vyrážka, úzkost, nespavost, průjem a zvracení.
 • Podávání Gingko biloba se nedoporučuje v těhotenství, při kojení a osobám, které užívají léky proti srážlivosti nebo jsou před operací, může totiž prodlužovat dobu srážení krve.
 • Pacienti s cukrovkou by se měli před užíváním poradit s lékařem.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
 1. Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
 2. Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
 3. V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
 4. Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
 5. Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
 6. Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
 7. Produkty se vyrábějí podle zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
 8. Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
Návrat na obsah