New Life - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

New Life

New Life
120 tablet

Dávkování­:
2 tablety se snídaní a 2 tablety s večerním jídlem

Složení
4167 I.U. Betakaroten
7.5 I.U. Vitamin E
60 mg Vitamin C
0.8 mg Vitamin B1
1 mg Vitamin B2
9 mg Niacin
1 mg Vitamin B6
4 mg Kyselina pantothenová
1 mcg Vitamin B12
60 mcg Biotin
400 mcg Kyselina listová
1 mg PABA (para-amino-benzoic acid)
10 mg Cholin
10 mg Inositol
325 mg Vápník
112.5 mg Hořčík
8 mg Zinek
1 mg Mangan
4 mg Železo
1 mg Měď
75 mcg Jód
25 mcg Chrom
400 I.U. Vitamin D3

Přídatné látky:
mikrokrystalická celulóza (plnidlo), kroskarmelosan sodný (protispékavá látka), kyselina stearová (plnidlo), stearan hořečnatý (plnidlo), chlorid draselný (stabilizátor), šelák (leštící látka), talek (protispékavá látka), oxid křemičitý (protispékavá látka)
Multivitamin pro těhotné a kojící ženy
Pro těhotné ženy, mladé matky a dokonce i pro ty, které se na těhotenství připravují, je velmi důležité, aby byla zajištěna jejich zvýšená potřeba vitaminů a minerálů. Proto pro ně bude užitečný New Life. Železo, vitamin C, vitaminy B, vápník a hořčík jsou nezbytné pro tvorbu krve plodu a zdravý vývoj jeho imunitního, kostního a nervového systému a kromě toho podporují organismus matky. Kyselina listová se navíc podílí na vývoji tkání matky, udržování její psychické kondice během těhotenství a je také životně důležitá pro rozvoj nervového systému embrya.

KOMU A KDY JEJ DOPORUČUJEME?
  • Těm ženám, které plánují těhotenství.
  • Těhotným a kojícím ženám.

PŘÍZNAKY NEDOSTATKU
Mezi příznaky nedostatku kyseliny listové může patřit: unavitelnost, anémie, oslabený imunitní systém, problémy s tvorbou krve a psychologické obtíže.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  1. Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  2. Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  3. V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  4. Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  5. Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  6. Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  7. Produkty se vyrábějí podle zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  8. Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
Návrat na obsah