New Life - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

New Life

New Life
Pro ženy
120 tablet

Doplněk stravy. Multivitamin pro těhotné a kojící ženy.
Množstvo na sklade: 10
581.00 KčVitamíny a minerály pro ženy

Energie pro muže
propagační sleva 25% >>
šíp

vitamíny pro těhotné ženy

Doplněk stravy. Multivitamin pro těhotné a kojící ženy.

Pro těhotné ženy, mladé matky a dokonce i pro ty, které se na těhotenství připravují, je velmi důležité, aby byla zajištěna jejich zvýšená potřeba vitaminů a minerálů. Proto pro ně bude užitečný New Life. Železo, vitamin C, vitaminy B, vápník a hořčík jsou nezbytné pro tvorbu krve plodu a zdravý vývoj jeho imunitního, kostního a nervového systému a kromě toho podporují organismus matky. Kyselina listová se navíc podílí na vývoji tkání matky, udržování její psychické kondice během těhotenství a je také životně důležitá pro rozvoj nervového systému embrya.


Komu a kdy jej doporučujeme?
 • Těm ženám, které plánují těhotenství.
 • Těhotným a kojícím ženám.

Tento přípravek pozitivně ovlivňuje průběh těhotenství a vývoj plodu, podporuje laktaci, omezuje únavu a vyčerpání maminky.

Jednou z podmínek klidného těhotenství a zdravého rozvoje dítěte je, aby si matka odpovídajícím způsobem doplňovala živiny, vitamíny a minerály. Potřeba vitamínů a minerálů u těhotných žen s postupem těhotenství vzrůstá. Ve druhé části těhotenství stoupá, vzhledem k intenzivnější krvetvorbě, potřeba železa. Spolu s tím se zvyšují i požadavky na vitamin C, protože to není pouze vitamin, který chrání zdraví imunitního systému, ale také podporuje vstřebávání železa. Kyselina listová je nepostradatelná pro zdravé buněčné dělení, zdravý vývoj nervů a pro tvorbu krve u plodu. Spotřeba vitamínů skupiny B v těhotenství vzrůstá o 25-30%. Těhotné ženy rovněž potřebují zvýšit příjem vápníku, protože velké množství tohoto minerálu je potřebné pro zdravé kosti a zuby plodu. To samé se týká hořčíku, který rovněž pomáhá formování kostí a zubů a je v těle zodpovědný za rovnováhu vápníku, sodíku a draslíku.

Je důležité zmínit se o tom, že zvláště v případě plánovaného těhotenství by měly ženy věnovat pozornost dostatečnému příjmu vitaminů a minerálů, aby byly v těle jejich zásoby již během početí. Proto je při plánovaném těhotenství vhodné začít je užívat včas.

PŘÍZNAKY NEDOSTATKU
Mezi příznaky nedostatku kyseliny listové může patřit: unavitelnost, anémie, oslabený imunitní systém, problémy s tvorbou krve a psychologické obtíže.

VĚDĚLI JSTE, ŽE...?
Správný příjem kyseliny listové snižuje riziko defektů neurální trubice u embrya?
120 tablet

Dávkování­
2 tablety se snídaní a 2 tablety s večerním jídlem

Složení
Betakaroten 4167 I.U.
Vitamin E 7.5 I.U.
Vitamin C 60 mg
Vitamin B1 0.8 mg
Vitamin B2 1 mg
Niacin 9 mg
Vitamin B6 1 mg
Kyselina pantothenová 4 mg
Vitamin B12 1 mcg
Biotin 60 mcg
Kyselina listová 400 mcg
PABA (para-amino-benzoic acid) 1 mg
Cholin 10 mg
Inositol 10 mg
Vápník 325 mg
Hořčík 112.5 mg
Zinek 8 mg
Mangan 1 mg
Železo 4 mg
Měď 1 mg
Jód 75 mcg
Chrom 25 mcg
Vitamin D3 400 I.U.


Vylepšená receptura New Life je dvakrát tolik kyseliny listové a další obsah vitamínu D pro ještě lepší ochranu každé matky a další! Multivitaminová kompozice New Life je také vynikajícím zdrojem aktivních složek pro zlepšení výkonnosti mužského těla.

Jak ukazuje stále více výsledků výzkumu, životní styl má obrovský dopad na naši plodnost. Dobře vyvážená strava, jak žen, tak mužů, bohatá na specifické živiny se zvláštním významem pro zachování plodnosti, může zajistit dobré zdraví a správné fungování reprodukčních orgánů.

V životě většiny žen přichází období, kdy se zvyšuje potřeba živin. Během těhotenství a kojení je optimální přísun vitamínů a minerálů nesmírně důležitý - nejen kvůli zdravotnímu stavu matky, ale také pro správný vývoj dítěte.
Například ve druhém trimestru těhotenství se v důsledku intenzivního procesu tvorby krve zvyšuje potřeba železa.
Současně roste i poptávka po vitaminu C, který je zodpovědný nejen za správné fungování imunitního systému, ale také za vstřebávání železa. Poptávka po vitaminech B se v průměru zvyšuje o 25-30%.

Důležitou roli hraje kyselina listová, která je nezbytná pro růst mateřských tkání během těhotenství, pomáhá při správné syntéze aminokyselin a produkci krve, podílí se na dělení buněk. Ženy, které očekávají, že dítě přijde na svět, také potřebují vápník, protože je mimo jiné potřeba pro správný vývoj kostí, vitamin D - pomáhá při správném používání vápníku, fosforu nebo hořčíku, který hraje důležitou roli v dělení buněk, podporuje udržování rovnováhy elektrolytů a blahodárné účinky na nervový systém.

Produkt je také vynikajícím zdrojem beta-karotenu, vitamínu E, C, zinku, manganu, mědi, jodu, chrómu a inositolu.

Kdo konkrétně doporučujeme?
 • Ženy plánují otěhotnět.
 • Těhotné a kojící ženy (po lékařské konzultaci).

Víte, že ... nejen během těhotenství a kojení, ale také před těhotenstvím, měli byste správně doplňovat „zásoby“ vitamínů a minerálů?
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  šíp

  New Life - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  There are no reviews yet.
  0
  0
  0
  0
  0
  šíp
  Záruka nejnižší ceny
  New Life
  Návrat na obsah