Přírodní produkty - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Přírodní produkty

CaliVita® = Kvalita

V poslední době se opakovaně orgány upozornil na nebezpečí, potravinových doplňků nejistého původu a kvality. Takže byste měli být ještě opatrnější a nakupovat pouze regulované produkty pocházející ze spolehlivého zdroje.

CaliVita® byl určující faktor potravinového doplňku trhu již více než 20 let. Během tohoto období, a to jak v průmyslu a podmínky na trhu prošly několika změnami, ale i přes všechny negativní vliv - ať přísnějším předpisům nebo prohlubující se ekonomické krize - nikdy jsme snížit zpět na kvalitě vůbec nic, protože naším krédem je, že můžete zůstat na nohou, pouze pokud jste nabízejí dokonalou kvalitu. Díky tomu, stovky tisíc spokojených zákazníků konzumovat naše produkty na denní bázi.

Co je kvalitní výrobek znamená společnost CaliVita?

Pokud je to technicky možné, dáváme přednost použití přírodních surovin. Kromě toho, naším cílem je aplikovat a využívat rostlinných účinných látek z ekologického pěstování více zeširoka.

V případě rostlinných extraktů, se snažíme přidávat užitečné látky, jako ve velkých množstvích jak je to možné, že je dáváme přednost těm, které mají vysoký poměr aktivní složky.

Kromě toho, kvalita a množství komponentů používaných v našich produktech naprosto splňují odborné a právní předpisy, a během našeho vývoje výrobků věnujeme zvýšenou pozornost při používání organických chemických formách, protože mají lepší vstřebávání.

Při vývoji složení našich vzorců, my dbát zvýšené opatrnosti, aby zahrnovala účinných látek v účinném množství, stejně jako v případě vzorců multi-komponentní, aby byla zajištěna jejich synergické coefficiency.

Pro nás, up-to-date složení znamená nejen splnění trendy, ale opravdu řídit očekávání spotřebitelů také. Každý vývoj předchází důkladné vědecké pozadí studia tak, aby vám nabídnout skutečně efektivní produkt, budete spokojeni se v dlouhodobém horizontu, a to buď jako spotřebitel nebo člen sítě.

Výroba našich produktů probíhá podle přísných směrnic a kvalitě řízení GMP (správné výrobní praxe). Kromě toho, průběžná kontrola a pravidelné, pravidelné kontroly podle FDA (US Food and Drug Administration), jsou také zaručena.

Kromě výše uvedeného, ​​licencování produktů CaliVita® závisí na kontrolách v mnoha zemích. Co je víc, klademe velký důraz na kontrolu kvality v našem evropském centru stejně.

Jsme otevřeni k myšlenkám, pozorování a požadavky našich zákazníků a členů, takže můžeme zvýšit úspěch naší společnosti spolu.

Zdroj: CaliVita site
CaliVita International je světovým lídrem v oblasti podpory zdraví a rychle rostoucí mezinárodní společnost zabývající se výrobou a distribucí doplňků stravy.
Užívání je v moderní době je nedílnou součástí moderního života. Chceme-li čelit nepříznivé účinky na životní prostředí, prevenci civilizačních chorob a zůstat zdravý, měli bychom sáhnout po doplňcích každý den.

CaliVita International Nabídka zahrnuje více než 100 různých vzorců jsou k dispozici v globální síti, které byly určené pro individuální potřeby moderního člověka, s využitím nejnovější pokroky v oblasti lékařské vědy. Široký sortiment zahrnuje: mono přípravky, a výstroje, které obsahují vitamíny, minerály, rostlinné extrakty, antioxidanty a mnoho dalších účinných látek.

CERTIFIKACE

Všechny výrobky jsou vyráběny na bázi farmaceutické stupně přírodních složek a ve farmaceutických továrnách. Jsou vyráběny ve Spojených státech, od renomovaných výrobců doplňků stravy pod dohledem amerického FDA (Food and Drug Administration). FDA certifikát je zárukou zdraví přípravků bezpečnosti. Výroba doplňků, ze surovin přírodního původu, se koná v souladu s normami GMP (správné výrobní praxe), který umožňuje jim získat standardy nejvyšší kvality výrobků. Při výrobě některých přípravků obsahujících vysoké dávky účinné látky použity technologie prodlouženého účinku - "časované uvolňování". To poskytuje efektivnější a trvalé úrovni složky v těle, dokonce o 10 až 18 hodin. Minerály obsažené v produktech CaliVita jsou v chelátové formě, která zajišťuje maximální využití v těle.
8 důvodů, proč si vybrat produkty CaliVita:

  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
Populární přírodní produkty CaliVita

Organic Acai - Bio šťáva z acai

Acai je exotické ovoce pocházející z amazonského deštného pralesa, které je mimořádně bohaté na antioxidanty a obsahuje také vitaminy B1 , B2 , C a E, niacin, železo, draslík, fosfor, vápník a různé aminokyseliny. Má vysoký obsah vlákniny a přitom obsahuje poměrně málo cukrů. Domorodci používají toto ovoce při léčbě různých problémů: kožních obtíží, menstruačních bolestí, trávicích problémů a také v případě cukrovky, srdečních chorob a různých typů rakoviny. Náš produkt s biocertifikátem pochází z kontrolovaných biofarem.
Organic Acai
Organic Noni - Organická šťáva noni


Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek.
Organic Noni
Návrat na obsah