VirAgo - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

VirAgo

VirAgo
90 tablet

Dávkování­:
3×1 tableta denně

Složení
80mg Extrakt z listů olivovníku (std. 15% oleuropeinu)
80mg L-lysin
60mg Extrakt z kůry kočičího drápu (std. 4% oxindolových alkaloidů)
30mg Extrakt z kůry Pau d`Arco 4:1 (std. 3% alkaloidů)
25mg Extrakt z kořene třapatky (Echinacea) (std. 3.5% echinakosidů)
10mg Zinek

Přídatné látky:
uhličitan vápenatý (stabilizátor), mikrokrystalická celulosa (plnidlo), kyselina stearová (plnidlo a protispékavá látka), oxid křemičitý (plnidlo a protispékavá látka), kroskarmelosan sodný (protispékavá látka), stearan hořečnatý (plnidlo a protispékavá látka), mastek (leštící látka), farmaceutická glazura (leštící látka).
Komplex k posílení imunity

VirAgo je komplexní přípravek, jehož všechny hlavní složky podporují zdravou činnost našeho imunitního systému. Oleuropein je látka, která se nachází v cenném extraktu z listů olivovníku a má antimikrobiální, protizánětlivé a antioxidační vlastnosti, které ještě skvěle doplňuje lysin, aminokyselina, která brzdí množení virů. Echinacea je dobře známá bylina, kterou lidé dlouhodobě využívají v boji proti patogenům. Bylo prokázáno, že kočičí dráp se zinkem zvyšuje činnost imunitního systému.

Komu doporučujeme?
  • Těm, kteří se často nacházejí v situaci, kdy jejich imunitní systém potřebuje pomoc.
  • Těm, kteří hledají více komplexní imunitní ochranu.
  • K přípravě imunitního systému na zimu, jako kúru během podzimních měsíců.

Věděli jste, že...?
Pau d’Arco, bylina, která je v Jižní Americe velmi oblíbená, se v lidové medicíně využívá již po staletí jako doplněk léčby určitých infekcí, astmatu, cukrovky a rovněž některých případů rakoviny?
Shrnutí:
Virago, díky svému složení, účinně podporuje správnou funkci imunitního systému. Doporučujeme pro ty, kteří chtějí mít složitější obranu, nebo se často do situací, ve kterých se naše tělo potřebuje pomoc.

Tělo má přirozenou tendenci působit proti rušivým vlivům a přivést metabolismus zpět do zdravé rovnováhy. To normální, zdravý stav fungování se nazývá homeostáza. Jedním z nejdůležitějších nástrojů tělo používá k usnadnění a zajištění homeostázy je imunitní systém. Imunitní systém má za úkol jednání s nejsilnějšími rušivých vlivů na homeostázy. Silný imunitní systém je proto životně důležité pro robustní zdraví. CaliVita ® Virago obsahuje přírodní, rostlinné složky, které jsou určeny na pomoc poskytovat nutriční podporu pro silný imunitní systém.

Záznamy ukazují, že olivové listy stromů byly použity pro účely zdravotní péče pro tisíce let. Kromě toho, že bohaté na antioxidanty, a pomáhá snížit lipoproteiny o nízké hustotě (LDL nebo "špatný" cholesterol) v krvi, některé studie ukázaly, že olivový list může inhibovat patogeny replikace. Aminokyselina lysin pomáhá podporovat v těle produkci protilátek. Echinacea, člen aster rodiny, obsahuje několik polyfenoly, které jsou myšlenka pomoci podpořit imunitní systém v odvracet infekce. Studie byly povzbudivé natolik, že echinacea je běžnou součástí mnoha nachlazení. Studie ukázaly, důkazy o tom, že alkaloidy, třísloviny a phytochemicals v kočičí dráp, jihoamerické révy, pomáhají podpořit produkci a aktivitu lymfatických buněk a celkové optimální fungování imunitního systému. To může také vykazovaly některé antibiotikum, protizánětlivé a antioxidační vlastnosti. Kůra jihoamerického stromu Pau D'Arco obsahuje více než 20 aktivních látek, a některé testy ukázaly, že některé z těchto sloučenin může mít antibiotika, a protiplísňové účinky. Zinek poskytuje nutriční podporu pro zdravé fungování imunitního systému, a podílí se na normální buněčné dělení.

UPOZORNĚNÍ
  • Poraďte se s kvalifikovaným lékařem dříve, než začnete užívat jakýkoliv doplněk.
  • Neužívejte tento přípravek, pokud jste těhotná nebo kojící.
  • Tento produkt není určen k léčbě, prevenci nebo ovlivnit jakékoliv infekce, onemocnění nebo zdravotní stav. Pokud máte jakékoliv zdravotní problémy, poraďte se s kvalifikovaným lékařem.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávky.
  • Potravinové doplňky nemůže nahradit vyváženou smíšenou stravu.
  • Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Návrat na obsah