Lutein PLUS - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Lutein PLUS

Lutein Plus
60 kapslí

Dávkování­:
1 kapsle denně

Složení
6mg Lutein
0.5mg Zeaxantin
0.2mg Vitamin A (retinol acetát)
50mg Vitamin C
25mg Výtažek z plodů borůvek (std. 25% antokyanosidů)

Přídatné látky:
mikrokrystalická celulosa (plnidlo), želatina (želírující látka), stearan hořečnatý (plnidlo a protispékavá látka), oxid křemičitý (plnidlo).
Komplexní ochrana očí

Lutein PLUS je komplexní přípravek, který jsme vyvinuli k ochraně zdraví očí. Zatímco borůvky jsou známé hlavně díky svým výsledkům v tradiční medicíně, lutein a zeaxanthin jsou nejdůležitější sloučeniny ve žluté skvrně, části očí, která zodpovídá za ostrý zrak. Tím, že se chovají jako „filtr“, chrání zdraví sítnice před škodlivými účinky ostrého světla a UV; mohou oddálit stárnutí očí a snížit riziko věkem podmíněné makulární degenerace (VPMD).

Komu doporučujeme?
  • Těm, jejichž oči jsou vystaveny zvýšenému napětí (používání počítače, sledování televize, řízení, používání klimatizace, špatné a/nebo umělé světlo).
  • Každému, komu je více než 40 let.
  • V případě obtíží s očima, které souvisejí s věkem (např. VPMD).
  • Každému, pro koho je důležité zachovat si ostrý zrak a zdraví svých očí.

Věděli jste, že...?

VPMD je třetím nejčastějším případem slepoty? Podle WHO trpělo v roce 2009 nějakým druhem problémů s očima 400 milionů lidí.*
Shrnutí:
Lutein Plus je komplexní antioxidační formule jsme vyvinuli především pro podporu zdraví očí. Může to být účinná pomoc pro každého, jehož oči jsou vystaveny zvýšené námaze; například ty, kteří pracují s počítačem nebo při umělém osvětlení.

Lutein Plus je skutečná bomba antioxidant, jehož aktivní složky pomáhají chránit zdraví očí. Jeho hlavní účinnou složkou isLutein, speciální antioxidant. To se hromadí v očích, především v jeho makuly vrstvě, kde na jedné straně, že chrání proti volným radikálům, a na druhé straně pomáhá chránit oči před škodlivými účinky světla. Macula (macula lutea) je přibližně 6 mm oblast, která zabírá střední část sítnice, což je místo ostrého vidění používáme hlavně při čtení nebo při práci s něčím v blízkosti očí. Sítnice je tkáň obsahující snímání světelné buňky oka. Sítnice předává obraz přicházející do očí z objektu do mozku. Konzumace denní množství 6 mg (která je již 1 kapsle) luteinu, spolu se zdravým způsobem života, mohou účinně podporovat zdraví našich očí.
Rodina v přední části notebooku
Další hlavní složkou vzorce je zeaxantin, které se často používají v kombinaci s luteinem, je také antioxidační sloučenina patří do karotenoidů, které se hromadí v očích. Zeaxanthin stabilizuje membrány, kterými se podílí na obraně membrány sítnice proti světlu.

Lutein Plus také jedním z nejdůležitějších rostlinných látek pro oči, borůvky, které obsahují antocyanines, které pomáhají udržovat normální fungování sítnice, zachování zdravého úroveň obsahu kolagenu oka a navíc chrání zdraví kapilár proti škodlivé účinky volných radikálů. Vitamin A je nezbytný pro dobré vidění. Lutein Plus se doporučuje, aby všechny, pro které je důležité zachování ostrého zraku. Samozřejmě jeho antioxidační účinek převažují nejen v očích, ale v jiných orgánech a metabolickými procesy stejně.

POZOR!
  • Nepřekračujte doporučené denní dávky.
  • Doplňky stravy nemohou nahradit vyváženou smíšenou stravu.
  • Udržujte mimo dosah malých dětí.

Použité zdroje
*Priority eye disease, Prevention of Blindness and Visual Impairment - WHO Macular Pigment and Visual Performance Under Glare Conditions - Stringham, J.M. PhD; Hammond, B.R. PhD Optometry&Vision Science: Febr. 2008 Vol.85 - Iss 2 p82-88
Návrat na obsah