Lutein PLUS - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Lutein PLUS

Lutein PLUS
Antioxidanty Calivita
60 kapslí

Doplněk stravy. Komplexní ochrana očí.
Množstvo na sklade: 14
967.00 Kč
oční testLutein Plus je komplexní antioxidační přípravek, který podporuje správnou funkci oka. Produkt je doporučen pro lidi, kteří jsou unaveni z očí, pracují u počítače, tráví mnoho hodin čtením nebo sledováním, řízení vozidel po setmění, pobyt v kouřových místnostech, vystavení intenzivnímu slunečnímu záření.
propagační sleva 25% >>
šíp

Lutein, zeaxantin, výtažek z plodů borůvek

Komplexní ochrana očí

Doplněk stravy.

Lutein PLUS je komplexní přípravek, který jsme vyvinuli k ochraně zdraví očí.  Zatímco borůvky jsou známé hlavně díky svým výsledkům v tradiční medicíně,  lutein a zeaxanthin jsou nejdůležitější sloučeniny ve žluté skvrně, části očí, která zodpovídá za ostrý zrak. Tím, že se chovají jako „filtr“, chrání zdraví sítnice před škodlivými účinky ostrého světla a UV; mohou oddálit stárnutí očí a snížit riziko věkem podmíněné makulární degenerace (VPMD).


Komu a kdy jej doporučujeme?
 • Těm, jejichž oči jsou vystaveny zvýšenému napětí (používání počítače, sledování televize, řízení, používání klimatizace, špatné a/nebo umělé světlo).
 • Každému, komu je více než 40 let.
 • V případě obtíží s očima, které souvisejí s věkem (např. VPMD).
 • Každému, pro koho je důležité zachovat si ostrý zrak a zdraví svých očí.

Věděli jste, že...?

VPMD je třetím nejčastějším případem slepoty? Podle WHO trpělo v roce 2009 nějakým druhem problémů s očima 400 milionů lidí.*

POUŽITÉ ZDROJE
*Priority eye disease, Prevention of Blindness and Visual Impairment - WHO Macular Pigment and Visual Performance Under Glare Conditions - Stringham, J.M. PhD; Hammond, B.R. PhD Optometry&Vision Science: Febr. 2008 Vol.85 - Iss 2 p82-88
60 kapslí

Dávkování­
1 kapsle denně

Složení
Lutein 6 mg
Zeaxantin 0.5 mg
Vitamin A (retinol acetát) 0.2 mg
Vitamin C 50 mg
Výtažek z plodů borůvek (std. 25% antokyanosidů) 25 mg

 • Nepřekračujte doporučené denní dávky.
 • Doplňky stravy nemohou nahradit vyváženou smíšenou stravu.
 • Udržujte mimo dosah malých dětí.
Lutein Plus je komplexní antioxidační formule jsme vyvinuli především pro podporu zdraví očí. Může to být účinná pomoc pro každého, jehož oči jsou vystaveny zvýšené námaze; například ty, kteří pracují s počítačem nebo při umělém osvětlení.

Lutein Plus je skutečná bomba antioxidant, jehož aktivní složky pomáhají chránit zdraví očí. Jeho hlavní účinnou složkou isLutein, speciální antioxidant. To se hromadí v očích, především v jeho makuly vrstvě, kde na jedné straně, že chrání proti volným radikálům, a na druhé straně pomáhá chránit oči před škodlivými účinky světla. Macula (macula lutea) je přibližně 6 mm oblast, která zabírá střední část sítnice, což je místo ostrého vidění používáme hlavně při čtení nebo při práci s něčím v blízkosti očí. Sítnice je tkáň obsahující snímání světelné buňky oka. Sítnice předává obraz přicházející do očí z objektu do mozku. Konzumace denní množství 6 mg (která je již 1 kapsle) luteinu, spolu se zdravým způsobem života, mohou účinně podporovat zdraví našich očí.

Další hlavní složkou vzorce je zeaxantin, které se často používají v kombinaci s luteinem, je také antioxidační sloučenina patří do karotenoidů, které se hromadí v očích. Zeaxanthin stabilizuje membrány, kterými se podílí na obraně membrány sítnice proti světlu.

Lutein Plus také jedním z nejdůležitějších rostlinných látek pro oči, borůvky, které obsahují antocyanines, které pomáhají udržovat normální fungování sítnice, zachování zdravého úroveň obsahu kolagenu oka a navíc chrání zdraví kapilár proti škodlivé účinky volných radikálů. Vitamin A je nezbytný pro dobré vidění. Lutein Plus se doporučuje, aby všechny, pro které je důležité zachování ostrého zraku. Samozřejmě jeho antioxidační účinek převažují nejen v očích, ale v jiných orgánech a metabolickými procesy stejně.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  šíp

  Lutein PLUS - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  There are no reviews yet.
  0
  0
  0
  0
  0
  šíp
  Záruka nejnižší ceny
  Lutein Plus
  Návrat na obsah