Full Spectrum - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Full Spectrum

Full Spectrum
Multivitaminy Calivita
90 tablet

Doplněk stravy. Komplex vitaminů a minerálů.
Množstvo na sklade: 12
393.00 Kč
Full Spectrum - Komplex vitaminů a minerálů
propagační sleva 25% >>
šíp
Calivita Full Spectrum

přírodní vitamíny a minerály

Doplněk stravy. Komplex vitaminů a minerálů.

Full Spectrum obsahuje téměř 30 druhů různých vitaminů, antioxidantů a minerálů, které jsou doplněny bioflavonoidy. Všechny tyto složky jsou nezbytné pro činnost těla. Jejich vynikající účinek zajišťuje řada organických účinných látek a také technologie postupného uvolňování.

Komu a kdy jej doporučujeme?
 • K udržení zdravých životních procesů a k zachování každodenní vitality.
 • K podpoře imunitního systému.
 • K posílení odolnosti těla v období, kdy je vyšší riziko chřipky a nachlazení.
 • V případě nevyváženého jídelníčku (malé množství zeleniny nebo ovoce, redukční nebo vegetariánská dieta) k doplnění příjmu minerálů a vitaminů v těle.
 • Jako pomoc při rekonvalescenci.

PŘÍZNAKY NEDOSTATKU
Mezi příznaky všeobecného nedostatku vitaminů může patřit: únava, vyčerpání, deprese, malátnost, snížení mentální a fyzické výkonnosti, častější nemocnost z důvodů snížené odolnosti.

VĚDĚLI JSTE, ŽE...?
Kyselina listová přispívá k redukci únavy a vyčerpání?
90 tablet

Dávkování­
3x1 tableta denně

Složení
Vitamin C 60 mg
Vitamin B1 1 mg
Vitamin B2 1.1 mg
Niacin 10 mg
Kyselina pantothenová 5 mg
Vitamin B6 1.2 mg
Kyselina listová 200 mcg
Vitamin B12 1 mcg
Cholin 20 mg
Inositol 20 mg
PABA (para-amino-benzoic acid) 5 mg
Biotin 40 mcg
Rutin 4 mg
Výtažek bioflavonoidů z citrusů 4 mg
Hesperidin complex 2 mg
Jód 80 mcg
Vápník 187 mg
Železo 4 mg
Měď 1.5 mg
Zinek 10 mg
Chrom 25 mcg
Selen 20 mcg
Mangan 3 mg
Molybden 10 mcg
Hořčík 57 mg
Betakaroten 900 mcg
Vitamin E 7 mg

 • V případě užívání komplexního vitaminového přípravku může mít moč díky tomu, že produkt obsahuje komplex vitaminů B, charakteristickou barvu a vůni!
Ve většině fyziologických procesů různé živiny úzce spolupracují, aby dosáhly zamýšleného cíle. Jedna tableta Full Spectrum obsahuje komplex vitamínů a minerálů, které mají pozitivní vliv na fungování celého organismu.

Full Spectrum se vyrábí pomocí technologie trvalého uvolňování účinných látek (Delayed Release Tablet Technology), která zajišťuje jejich postupnou absorpci do krve a konstantní hladinu v těle.

Full Spectrum ve svém složení mimo jiné zahrnuje:

Vitaminy ze skupiny B
Vitaminy ze skupiny B se podílejí na udržování správného fungování nervového systému a energetického metabolismu.

Vitamin E
Vitamin E a vitamin C pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem.

Vitamin C
Vitamin C navíc podporuje imunitní a nervový systém, podporuje udržování vhodných psychologických funkcí a podílí se na tvorbě kolagenu, který ovlivňuje správné fungování krevních cév, kůže, dásní, kostí, zubů a chrupavek.

jód
Jód obsažený v přípravku má příznivý vliv na fungování štítné žlázy a pomáhá udržovat zdravou pokožku.

vápník
Vápník je nutný pro udržení zdravých kostí, zubů a svalů.

železo
Železo pomáhá při správné tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a přispívá k udržování normálního energetického metabolismu.

měď
Měď pomáhá udržovat normální pigmentaci vlasů a pokožky, má antioxidační vlastnosti, podporuje správné fungování nervového systému a má pozitivní vliv na energetický metabolismus.

V dnešním rušném světě stále více lidí věnuje pozornost použitelnosti a praktičnosti. Tento produkt obsahuje vitamíny a minerály, které podporují správné fungování těla, v optimálním poměru a snadno vstřebatelné formě. Přirozený proces tvorby chelátu u mnoha lidí není příliš účinný. Tito lidé stěží absorbují přijaté minerály. Například pouze 2 až 10% akceptovaných anorganických sloučenin železa je v těle absorbováno. Minerály ve formě chelátů aminokyselin se snáze vstřebávají, a proto se lépe používají. Tělo nemůže produkovat minerály samo o sobě, lze jej získat pouze z potravy. Přípravek také obsahuje potřebné vitaminy, které jsou zodpovědné za optimální fungování našich fyziologických procesů. Full Spectrum je přípravek vyrobený pomocí technologie dlouhodobé akce - „timed release“. To je zvláště důležité pro vitaminy rozpustné ve vodě, protože jsou z těla často odstraňovány velmi rychle. V tomto produktu jsou aktivní složky umístěny na speciální nosiče, což znamená, že jsou absorbovány během 8 až 12 hodin. To zajišťuje jejich stálou hladinu v těle.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  šíp

  Full Spectrum - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  There are no reviews yet.
  0
  0
  0
  0
  0
  šíp
  Záruka nejnižší ceny
  Full Spectrum
  Návrat na obsah