Nopalin - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Nopalin

Nopalin
Produkty podporující trávení
Vláknina v tabletách s kaktusem nopál

200 tablet
Množstvo na sklade: 28
889.00 Kč
nopalPřípravek obsahující sušené kmen kaktusu Nopal, který pomáhá udržovat správnou tělesnou hmotnost, řídí množství sekrece žaludeční šťávy a snižuje hladinu cholesterolu.
propagační sleva 25% >>
šíp

Nopal - přírodní vlákno

Doplněk stravy. Vláknina v tabletách s kaktusem nopál

Nopalin se vyrábí z kaktusu nopál. Podporuje detoxikaci a jako bohatý zdroj vlákniny má příznivé účinky na činnost střev a je pro tělo pramenem vitaminů (B1, B2, niacin) a minerálů. Kaktus nopál může preventivně působit proti vstřebávání tuků a také příznivě ovlivňuje jejich rozklad a vyloučení. Díky svým diuretickým vlastnostem podporuje činnost močového měchýře a pomáhá ledvinám.

Komu a kdy jej doporučujeme?
 • Těm, kteří drží redukční dietu, protože důsledkem užívání tabletek je pocit sytosti.
 • Ke snížení problémů se zácpou.
 • Ke snížení vysoké hladiny cholesterolu a triglyceridů.
 • Pacientům s cukrovkou pro zvýšení konzumace vlákniny.
 • Těm, kteří se potýkají s obtížemi s celulitidou.

Věděli jste, že...?
Selhání redukční diety je často důsledkem psychického nebo fyzického pocitu hladu? Vláknina z kaktusu nopál, která je základní látkou v Nopalinu, během trávení nabobtná, a tak vyvolá pocit sytosti.
200 tablet

Dávkování­
3x2 tablety denně s jídlem

Složení
Dehydratovaný kaktus nopál 300 mg

Nopalin podávejte vždy s dostatečným množstvím tekutin, podporuje to nabobtnání vlákniny a zvyšuje se tak pocit sytosti!

POZOR!
 • Měli byste se poradit se s kvalifikovaným lékařem, než začnete užívat jakýkoliv doplněk.
 • Vždy pít hodně tekutin při užívání tohoto produktu, který pomáhá otok jeho vlákna a rozvoj sytosti
 • Nepřekračujte doporučené denní dávky.
 • Potravinové doplňky nemůže nahradit vyváženou smíšenou stravu.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí
Přípravek obsahující suší Nopal kaktus stopku. Nopal je rostlina, která patří do Opuntia kaktus rodiny a je velmi bohatá na vitamíny a minerály. Vzhledem k obsahu vlákniny, ale také podporuje zdravé fungování našeho těla. Pomáhá udržovat správnou tělesnou hmotnost, řídí množství sekrece žaludeční kyseliny a snižuje hladinu cholesterolu a triglyceridů v krvi. To může být ideálním doplňkem pro detoxikaci režimy a tělesná hmotnost sníží stravy stejně.

Nopal
Nopal (Opuntia streptacantha), také známý jako pichlavý hruškový kaktus, je poušť kaktus původem z Mexika, jihozápadní USA, a lze také nalézt na Kanárských ostrovech. To má výjimečné nutriční vlastnosti, protože obsahuje několik důležitých vitaminů a minerálních látek, jakož i vlákninu.

Nopal je bohaté na vitaminy B1 (thiamin), B2 (riboflavinu), a B3 (niacin), jakož i vitamín C. Obsahuje bioflavonoidy a prospěšné minerály, jako je draslík a vápník. Je to dobrý zdroj lehce stravitelné bílkoviny, který obsahuje 17 druhů aminokyselin, včetně 8 esenciálních aminokyselin,.

Kromě poskytování všech těchto živin, může Nopal kaktus pomoci poskytovat nutriční podporu pro výživu řízení hmotnost, stejně jako detoxikační režimy. To je proto, že kvalita vlákna nachází v Nopal je přirozeně hydrofilní. Nopalin je stejně vynikající trávení pomáhají, hlad potlačení vzorec, podporovat normalizaci tělesné hmotnosti a může účinně doplnit redukční dietu. Sklon absorbovat vodu, způsobí, že vlákna bobtnat, což může pomoci podpůrných pocity saiety a snížení příjmu kalorií v důsledku. Do té míry, že nakládání s odpady a toxiny mohou být pozastavena do vody, vlákno může pomoci absorbovat a vázat tyto látky a odstranění podpory z těla. V Mexiku to je také používáno jako potraviny. To je stejně rád jako salát, v polévkách nebo jako ozdoba.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  šíp

  Nopalin - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  There are no reviews yet.
  0
  0
  0
  0
  0
  šíp
  Záruka nejnižší ceny
  Nopalin
  Návrat na obsah