Nopalin - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah
Nopalin
200 tablet

Dávkování­:
3x2 tablety denně s jídlem

Složení
300mg Dehydratovaný kaktus nopál

Přídatné látky:
mikrokrystalická celulosa (emulgátor), oxid křemičitý (plnidlo), metylcelulosa (emulgátor).
Vláknina v tabletách s kaktusem nopál

Nopalin se vyrábí z kaktusu nopál. Podporuje detoxikaci a jako bohatý zdroj vlákniny má příznivé účinky na činnost střev a je pro tělo pramenem vitaminů (B1, B2, niacin) a minerálů. Kaktus nopál může preventivně působit proti vstřebávání tuků a také příznivě ovlivňuje jejich rozklad a vyloučení. Díky svým diuretickým vlastnostem podporuje činnost močového měchýře a pomáhá ledvinám.

Komu doporučujeme?
  • Těm, kteří drží redukční dietu, protože důsledkem užívání tabletek je pocit sytosti.
  • Ke snížení problémů se zácpou.
  • Ke snížení vysoké hladiny cholesterolu a triglyceridů.
  • Pacientům s cukrovkou pro zvýšení konzumace vlákniny.
  • Těm, kteří se potýkají s obtížemi s celulitidou.

Věděli jste, že...?
Selhání redukční diety je často důsledkem psychického nebo fyzického pocitu hladu? Vláknina z kaktusu nopál, která je základní látkou v Nopalinu, během trávení nabobtná, a tak vyvolá pocit sytosti.
Shrnutí:
Přípravek obsahující suší Nopal kaktus stopku. Nopal je rostlina, která patří do Opuntia kaktus rodiny a je velmi bohatá na vitamíny a minerály. Vzhledem k obsahu vlákniny, ale také podporuje zdravé fungování našeho těla. Pomáhá udržovat správnou tělesnou hmotnost, řídí množství sekrece žaludeční kyseliny a snižuje hladinu cholesterolu a triglyceridů v krvi. To může být ideálním doplňkem pro detoxikaci režimy a tělesná hmotnost sníží stravy stejně.

Nopal
Nopal (Opuntia streptacantha), také známý jako pichlavý hruškový kaktus, je poušť kaktus původem z Mexika, jihozápadní USA, a lze také nalézt na Kanárských ostrovech. To má výjimečné nutriční vlastnosti, protože obsahuje několik důležitých vitaminů a minerálních látek, jakož i vlákninu.
kaktus

Nopal je bohaté na vitaminy B1 (thiamin), B2 (riboflavinu), a B3 (niacin), jakož i vitamín C. Obsahuje bioflavonoidy a prospěšné minerály, jako je draslík a vápník. Je to dobrý zdroj lehce stravitelné bílkoviny, který obsahuje 17 druhů aminokyselin, včetně 8 esenciálních aminokyselin,.

Kromě poskytování všech těchto živin, může Nopal kaktus pomoci poskytovat nutriční podporu pro výživu řízení hmotnost, stejně jako detoxikační režimy. To je proto, že kvalita vlákna nachází v Nopal je přirozeně hydrofilní. Nopalin je stejně vynikající trávení pomáhají, hlad potlačení vzorec, podporovat normalizaci tělesné hmotnosti a může účinně doplnit redukční dietu. Sklon absorbovat vodu, způsobí, že vlákna bobtnat, což může pomoci podpůrných pocity saiety a snížení příjmu kalorií v důsledku. Do té míry, že nakládání s odpady a toxiny mohou být pozastavena do vody, vlákno může pomoci absorbovat a vázat tyto látky a odstranění podpory z těla. V Mexiku to je také používáno jako potraviny. To je stejně rád jako salát, v polévkách nebo jako ozdoba.

POZOR!
  • Měli byste se poradit se s kvalifikovaným lékařem, než začnete užívat jakýkoliv doplněk.
  • Vždy pít hodně tekutin při užívání tohoto produktu, který pomáhá otok jeho vlákna a rozvoj sytosti
  • Nepřekračujte doporučené denní dávky.
  • Potravinové doplňky nemůže nahradit vyváženou smíšenou stravu.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí
Návrat na obsah