Organic Noni - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Organic Noni

noni ovoce
Organic Noni je vysoce kvalitní produkt v tekuté formě, který obsahuje organickou noni ovocnou šťávu s přírodní vůní z organických malin.
propagační sleva 25% >>
Organic Noni
Calivita Premium Organic
Organická šťáva noni

946 ml
Okamžitá dostupnost
1.442,00 Kč
Organic Noni Pack
Calivita Premium Organic
Organická šťáva noni

4 x 946 ml
Okamžitá dostupnost
4.327,00 Kč
šíp
Calivita Organic Noni

organická šťáva noni

Organická šťáva noni

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Komu doporučujeme?
 • Ke zlepšení odolnosti těla.
 • K podpoře vyvážené činnosti těla.
 • Ke zvýšení a udržení celkové hladiny energie.
 • Jako doplněk při detoxikačních postupech.

Věděli jste, že...?
Biocertifikát je možné získat pouze po splnění nesmírně přísných pravidel a že organické výroba nejenže zvyšuje kvalitu produktů, ale také významně chrání půdu?
Doplněk stravy

946 ml

Dávkování­:
2 polévkové lžíce (30 ml) denně

Počet denních dávek v balení: 32

Složení:
Sušina ovoce noni (Morinda citrifolia) s biocertifikátem

Přídatné látky:
kyselina citrónová - regulátor kyselosti; výtažek z maliny - barvivo.

DISTRIBUTOR
Distributor pro ČR:
CV Products s.r.o. - organizační složka v ČR
Dvořákova 4, 602 00  Brno
S tímto produktem se často objednává
 • Přípravek nemůže nahradit vyvážený pestrý jídelníček ani zdravý způsob života.
 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku!
 • Skladujte mimo dosah dětí!
Tam jsou odlehlých místech na Zemi, kde blažený účinky civilizace opustily téměř žádné stopy. Získejte vyvážené s produkty CaliVita je Noni, které jsou z těchto oblastí, kde stále existuje soulad mezi člověkem a přírodou.

Noni (Morinda citrifolia)
Tento evergreen rostlina je původem z Polynésie, Malajsie, Austrálie a jihovýchodní Asie, a jeho výška se pohybuje od velikosti malé keř až 10 metrů. Nicméně, univerzálnost jeho velikosti nezískal pozornost celého světa, stejně jako neuvěřitelně bohaté složení své ovoce.

Obsahuje 18 druhů aminokyselin, včetně mnoha základních ty, které tělo potřebuje, ale není schopen syntetizovat. To je také bohatá na vitamíny a minerály, které přispívají k plnění každodenních požadavků těla. Obsahuje dalších sloučenin antioxidačními účinky, může přispět k ochraně našich buněk před škodlivými účinky volných radikálů. To má příznivý vliv na samoléčebný schopnost těla. Jedním z důležitých složek je obří molekuly zvané proxeronin. Od proxeronin naše tělo produkuje xeronin v játrech. Je složkou enzymů, efektivní podporuje buněk a pomáhá ve zdravé fungování imunitního-a hormonální systém.

Existuje mnoho věcí, které mohou zvýšit xeronin nároky těla. Nejčastějšími účinky jsou, stres a zvýšené psychické a / nebo fyzickou námahu. Určité množství proxeronin je užíván s normální stravy, ale noni obsahuje ji v mimořádně velkém množství.

Vzhledem k tomu, poptávka po certifikované bioprodukty významně zvyšuje, populární Polinesian Noni k dispozici je vyrobena z čistých organických certifikovaných surovin. Zatímco Polinesian Noni pochází z nedotčené přírody, CaliVita Organic Noni je z ekologického pěstování pod kontrolou.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  šíp
  Co způsobuje, že je bio?

  Použití termínu „bio ” (nebo v některých zemích organický) se v poslední době stalo celkem  módní. Celý „bio“ obchod vzkvétá a poptávka se dramaticky zvyšuje. Uvědomělí spotřebitelé nyní preferují při nákupu biopotraviny nebo dokonce oděvy, ale mnoho spotřebitelů stále neví, co to termín „bio“ znamená.

  Podle ministerstva zemědělství USA „je bioprodukce výrobní systém, který zahrnuje kulturní, biologické a mechanické postupy, které pečují o obnovování zdrojů, podporují ekologickou rovnováhu a udržují biodiverzitu.”

  Samozřejmě, že průměrný spotřebitel si není plně vědom těchto pravidel; a navíc v mnoha veřejných diskusích se tento termín používá zavádějícím způsobem. Jak předejít tomu, abychom byli uvedeni v omyl?

  Nejprve musíme vědět, že biopotraviny jsou pouze ty potraviny, o kterých schválený znalec prohlásí, že zcela určitě vyhovují přísným pravidlům. Když čteme etiketu, měli bychom hledat nejen slovo bio (organický), ale také jméno znalce nebo organizace, která to ověřila!

  Spotřebitelé jsou více zainteresováni na tom, aby vnímali skutečné rozdíly mezi bio a normálními potravinami. Podívejme se na to podrobněji.

  Bio (organické) potraviny jsou připravovány/vyráběny/pěstovány bez použití agresivních chemikálií, jako jsou syntetická hnojiva nebo pesticidy. Pesticidy mohou zůstávat v těle a zabudovat se do jater a pak mohou souviset s poruchami chování, růstem, nižšími poznávacími schopnostmi u dětí a vyšším rizikem některých chronických chorob (jako je Parkinsonova choroba, lymfomy) u dospělých. Co se týká masa, vajec, drůbeže a zvěřiny v biokvalitě nesmí být ošetřeny veterinárními léky, jako jsou antibiotika a růstové hormony. Není rovněž dovoleno bioinženýrství, genová modifikace a ionizující radiace.

  Podle některých studií může ovoce, zelenina a šťávy biologického původu ve srovnání s těmi, které jsou pěstovány běžným způsobem, obsahovat více antioxidantů, polyfenolů, minerálů atd.

  Ovoce, které bylo vypěstováno na biofarmách, má lepší chuť a více živin a podle některých výzkumů se zdá, že má výrazně vyšší antioxidační aktivitu, koncentraci kyseliny askorbové a vyšší podíl sušiny.

  Biopotraviny jsou obvykle dražší. To je něco, čeho se spotřebitelé silně obávají a často je to hlavním důvodem pro to, že biopotravinám říkají ne. Ale proč stojí více?

  Chemická hnojiva a pesticidy jsou „levné“ ve srovnání s metodologií, kterou uplatňují biofarmáři: určité rostliny potřebují pěstovat a přitom je třeba zbavovat je plevele a hmyzu. Díky tomu je biofarmářství těžší práce, která vyžaduje více námahy a přitom při pěstování biopotravin je poměr úrody na danou plochu nižší. „Běžné“ pěstování je ve větším měřítku („velký“ byznys), což znamená nižší průměrné náklady. Na pěstování v biokvalitě se obvykle zaměřují malí a střední farmáři. Tyto faktory pak mají za výsledek vyšší náklady na produkci.

  Nebiologické pěstování může mít negativní vliv na prostředí. Tím, že se užívají chemické látky, znečišťuje se vzduch, životně důležitá voda a půda. Jejich původci obvykle za tento vnější dopad (škody, které způsobí) neplatí. Je to paradox, ale vyšší cena bioproduktů také odráží extra náklady, které jsou potřebné k tomu, aby se během produkce tento vnější dopad snížil.

  Prohlášení: Všechny produkty CaliVita jsou vyrobeny ze surovin nejvyšší kvality, které jsou k dispozici. Snažíme se vyvarovat použití průmyslových nebo technologických procesů a také chemikálií, které mohou mít negativní vliv na produkt, spotřebitele nebo životní prostředí. CaliVita Organic Noni je pěstováno pod kontrolou a certifikováno Organic Certifiers, Ventura CA, USA.

  http://www.nal.usda.gov/afsic/pubs/ofp/ofp.shtml
  Charles Benbrook et. Al. New Evidence Confirms the Nutritional Superiority of Plant-Based Organic Foods
  http://www.organic-center.org/reportfiles/5367_Nutrient_Content_SSR_FINAL_V2.pdf
  A two-year study led by John Reganold (Washington State University) compared organic and conventional fruits. http://www.plosone.org/article/info%3Adoi%2F10.1371%2Fjournal.pone.0012346

  Organic Noni: Certifikováno přírodou
  • Certifikovaný čistý džus noni v biokvalitě
  • Ochuceno certifikovanými malinami v biokvalitě
  šíp

  Organic Noni - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  šíp
  Záruka nejnižší ceny
  Organic Noni
  Organic Noni Pack
  4x 946 ml
  Návrat na obsah