Organic Noni - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Organic Noni

noni ovoce
Organic Noni je vysoce kvalitní produkt v tekuté formě, který obsahuje organickou noni ovocnou šťávu s přírodní vůní z organických malin.
propagační sleva 25% >>
Calivita Premium Organic
Organická šťáva noni s organickým ovocem.

946 ml
Množstvo na sklade: 17
1,697.00 Kč
Organic Noni Pack
Organic Noni - povýšení 3+1 zdarma

organická šťáva noni

Doplněk stravy. Organická šťáva noni s organickým ovocem.

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je zvláštní exotické ovoce, které obsahuje řadu životně důležitých látek, aminokyseliny, vitaminy a minerály. Ty snižují zánětlivé procesy probíhající v těle a podporují zdravou činnost buněk a také množení buněk. To je dále posíleno trojnásobným účinkem organického granátového jablka, organických třešní a organických hroznů přidaných k organickému noni, což produktu propůjčuje intenzivní ovocnou chuť. Zatímco účinné složky Polinesian Noni pocházejí z nedotčené přírody, Organic Noni pochází z farem s certifikátem.


Komu a kdy jej doporučujeme?
 • Ke zlepšení odolnosti těla
 • K podpoře vyvážené činnosti těla
 • Ke zvýšení a udržení celkové hladiny energie
 • Jako doplněk při detoxikačních metodách

Věděli jste, že...?
Biocertifikát je možné získat pouze po splnění nesmírně přísných pravidel a že organické zemědělství nejenže zvyšuje kvalitu produktů, ale také významně chrání zemědělskou půdu?
946 ml

Dávkování­
2 polévkové lžíce denně

Složení
Organická šťáva z noni 23900 mg
Organický koncentrát šťávy z bílých hroznů 3200 mg
Organický koncentrát šťávy z višně ptačí 2200 mg
Organický koncentrát šťávy z granátových jablek 1300 mg

 • Přípravek nemůže nahradit vyvážený pestrý jídelníček ani zdravý způsob života.
 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku!
 • Skladujte mimo dosah dětí!
Tam jsou odlehlých místech na Zemi, kde blažený účinky civilizace opustily téměř žádné stopy. Získejte vyvážené s produkty CaliVita je Noni, které jsou z těchto oblastí, kde stále existuje soulad mezi člověkem a přírodou.

Noni (Morinda citrifolia)
Tento evergreen rostlina je původem z Polynésie, Malajsie, Austrálie a jihovýchodní Asie, a jeho výška se pohybuje od velikosti malé keř až 10 metrů. Nicméně, univerzálnost jeho velikosti nezískal pozornost celého světa, stejně jako neuvěřitelně bohaté složení své ovoce.

Obsahuje 18 druhů aminokyselin, včetně mnoha základních ty, které tělo potřebuje, ale není schopen syntetizovat. To je také bohatá na vitamíny a minerály, které přispívají k plnění každodenních požadavků těla. Obsahuje dalších sloučenin antioxidačními účinky, může přispět k ochraně našich buněk před škodlivými účinky volných radikálů. To má příznivý vliv na samoléčebný schopnost těla. Jedním z důležitých složek je obří molekuly zvané proxeronin. Od proxeronin naše tělo produkuje xeronin v játrech. Je složkou enzymů, efektivní podporuje buněk a pomáhá ve zdravé fungování imunitního-a hormonální systém.

Existuje mnoho věcí, které mohou zvýšit xeronin nároky těla. Nejčastějšími účinky jsou, stres a zvýšené psychické a / nebo fyzickou námahu. Určité množství proxeronin je užíván s normální stravy, ale noni obsahuje ji v mimořádně velkém množství.

Vzhledem k tomu, poptávka po certifikované bioprodukty významně zvyšuje, populární Polinesian Noni k dispozici je vyrobena z čistých organických certifikovaných surovin. Zatímco Polinesian Noni pochází z nedotčené přírody, CaliVita Organic Noni je z ekologického pěstování pod kontrolou.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  Co způsobuje, že je bio?

  Použití termínu „bio ” (nebo v některých zemích organický) se v poslední době stalo celkem  módní. Celý „bio“ obchod vzkvétá a poptávka se dramaticky zvyšuje. Uvědomělí spotřebitelé nyní preferují při nákupu biopotraviny nebo dokonce oděvy, ale mnoho spotřebitelů stále neví, co to termín „bio“ znamená.

  Podle ministerstva zemědělství USA „je bioprodukce výrobní systém, který zahrnuje kulturní, biologické a mechanické postupy, které pečují o obnovování zdrojů, podporují ekologickou rovnováhu a udržují biodiverzitu.”

  Samozřejmě, že průměrný spotřebitel si není plně vědom těchto pravidel; a navíc v mnoha veřejných diskusích se tento termín používá zavádějícím způsobem. Jak předejít tomu, abychom byli uvedeni v omyl?

  Nejprve musíme vědět, že biopotraviny jsou pouze ty potraviny, o kterých schválený znalec prohlásí, že zcela určitě vyhovují přísným pravidlům. Když čteme etiketu, měli bychom hledat nejen slovo bio (organický), ale také jméno znalce nebo organizace, která to ověřila!

  Spotřebitelé jsou více zainteresováni na tom, aby vnímali skutečné rozdíly mezi bio a normálními potravinami. Podívejme se na to podrobněji.

  Bio (organické) potraviny jsou připravovány/vyráběny/pěstovány bez použití agresivních chemikálií, jako jsou syntetická hnojiva nebo pesticidy. Pesticidy mohou zůstávat v těle a zabudovat se do jater a pak mohou souviset s poruchami chování, růstem, nižšími poznávacími schopnostmi u dětí a vyšším rizikem některých chronických chorob (jako je Parkinsonova choroba, lymfomy) u dospělých. Co se týká masa, vajec, drůbeže a zvěřiny v biokvalitě nesmí být ošetřeny veterinárními léky, jako jsou antibiotika a růstové hormony. Není rovněž dovoleno bioinženýrství, genová modifikace a ionizující radiace.

  Podle některých studií může ovoce, zelenina a šťávy biologického původu ve srovnání s těmi, které jsou pěstovány běžným způsobem, obsahovat více antioxidantů, polyfenolů, minerálů atd.

  Ovoce, které bylo vypěstováno na biofarmách, má lepší chuť a více živin a podle některých výzkumů se zdá, že má výrazně vyšší antioxidační aktivitu, koncentraci kyseliny askorbové a vyšší podíl sušiny.

  Biopotraviny jsou obvykle dražší. To je něco, čeho se spotřebitelé silně obávají a často je to hlavním důvodem pro to, že biopotravinám říkají ne. Ale proč stojí více?

  Chemická hnojiva a pesticidy jsou „levné“ ve srovnání s metodologií, kterou uplatňují biofarmáři: určité rostliny potřebují pěstovat a přitom je třeba zbavovat je plevele a hmyzu. Díky tomu je biofarmářství těžší práce, která vyžaduje více námahy a přitom při pěstování biopotravin je poměr úrody na danou plochu nižší. „Běžné“ pěstování je ve větším měřítku („velký“ byznys), což znamená nižší průměrné náklady. Na pěstování v biokvalitě se obvykle zaměřují malí a střední farmáři. Tyto faktory pak mají za výsledek vyšší náklady na produkci.

  Nebiologické pěstování může mít negativní vliv na prostředí. Tím, že se užívají chemické látky, znečišťuje se vzduch, životně důležitá voda a půda. Jejich původci obvykle za tento vnější dopad (škody, které způsobí) neplatí. Je to paradox, ale vyšší cena bioproduktů také odráží extra náklady, které jsou potřebné k tomu, aby se během produkce tento vnější dopad snížil.

  Prohlášení: Všechny produkty CaliVita jsou vyrobeny ze surovin nejvyšší kvality, které jsou k dispozici. Snažíme se vyvarovat použití průmyslových nebo technologických procesů a také chemikálií, které mohou mít negativní vliv na produkt, spotřebitele nebo životní prostředí. CaliVita Organic Noni je pěstováno pod kontrolou a certifikováno Organic Certifiers, Ventura CA, USA.

  http://www.nal.usda.gov/afsic/pubs/ofp/ofp.shtml
  Charles Benbrook et. Al. New Evidence Confirms the Nutritional Superiority of Plant-Based Organic Foods
  http://www.organic-center.org/reportfiles/5367_Nutrient_Content_SSR_FINAL_V2.pdf
  A two-year study led by John Reganold (Washington State University) compared organic and conventional fruits. http://www.plosone.org/article/info%3Adoi%2F10.1371%2Fjournal.pone.0012346

  Organic Noni: Certifikováno přírodou
  • Certifikovaný čistý džus noni v biokvalitě
  • Ochuceno certifikovanými malinami v biokvalitě

  Organic Noni - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  There are no reviews yet.
  0
  0
  0
  0
  0
  Záruka nejnižší ceny
  Organic Noni Pack
  4x 946 ml
  Organic Noni
  Návrat na obsah