Shark Aid - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Shark Aid

Shark Aid
90 tablet

Dávkování­:
2 tablety třikrát denně před jídlem

Složení
750mg100% Pure Dried Shark Cartilage

Přídatné látky:
fosforečnan vápenatý (plnidlo), kroskarmelózan sodný (protispékavá látka), kyselina stearová (protispékavá látka), stearan hořečnatý (plnidlo a protispékavá látka).
Žraločí chrupavka

Žraločí chrupavka je doplněk výživy, který účinně podporuje zdravou činnost kloubů. Žraločí chrupavka je bohatá na sloučeniny, které patří mezi ty, které obsahuje i lidská chrupavka, jako je chondroitin sulfát, který je mimo jiné známý i díky svým protizánětlivým účinkům.

Komu doporučujeme?
  • Sportovcům a těžce pracujícím ke zmírnění škodlivých účinků extrémního napětí na jejich chrupavku.
  • Starším lidem k podpoře zdravé funkce chrupavky a správné chondrifikaci.
  • Pro doplnění terapie revmatoidní artritidy.

Věděli jste, že...?
Žraloci nemají v těle žádné kosti, jen chrupavku?
Shrnutí:
Žraloci žijí na Zemi více než 400.000.000 rok v nezměněné podobě. Tyto takzvané chrupavčité ryby zpracovat výborné zdraví, a každá část jejich těla slouží jejich přežití. Nanáší jako doplněk stravy, chrupavky žraloků podporuje správnou funkci kloubů.

Sharks se objevil před více než 400 miliony let a jsou považovány za první zvířata vypracovat komplexní vícestupňové imunitní systém. I když mechanici žraločí imunitního systému nebyl plně studována nebo chápat, žraloci se jeví jako mimořádně odolné proti onemocnění a infekcí. Jedním z důvodů může být to, že, zatímco lidé mají protilátky, které jsou "spící" a musí být aktivován v reakci na patogenu, žraloci Zdá se, že protilátky, které jsou geneticky kódované, aby byla připravena po celou dobu. Tak žralok může mít mnohem rychlejší a účinnější imunitní reakci než člověka. Stejně tak, žraloci mají dva, jedinečné lymfatické orgány (epigonal a Leydig žlázy), které se nacházejí v žádné jiné druhy zvířat. Mající dvě další žlázy podílejí leukocytů (tj bílých krvinek v krvi), tvorba může poskytovat vynikající podporu imunitního systému, ale může to být také náhrada za to, že žraloci mají bez kosti, typickou polohu pro výrobu leukocytů u lidí.

Žraločí kostry jsou vyrobeny z chrupavky, a to může být dalším faktorem, protože některé studie naznačují, že žraločí chrupavka má tendenci inhibovat tvorbu a růst nových krevních cév. Taková činnost může inhibovat některé patogenní vývoj v těle, protože takový vývoj může vyžadovat rostoucí kyslíku a krevní zásobování růst a expandovat jejich vliv na metabolismus.

Další výzkum se zaměřil na žraločí chrupavky jako nutriční podpory pro klouby. To může pomoci zajistit živiny, které se používají v řádném chondrification (budování nové chrupavky), a některé studie ukázaly, že žraločí chrupavka má protizánětlivé účinky.

UPOZORNĚNÍ
  • Měli byste se poradit se s kvalifikovaným lékařem dříve, než začnete užívat jakýkoliv doplněk.
  • Tento produkt se nedoporučuje pro ty, kteří s probíhající operace nebo operace, a to buď před, nebo po výkonu.
  • Neužívejte tento léčivý přípravek během těhotenství a kojení.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávky.
  • Potravinové doplňky nemůže nahradit vyváženou smíšenou stravu.
  • Uchovávejte mimo dosah malých dětí.
Návrat na obsah