Žraločí chrupavka - Shark Aid - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Žraločí chrupavka - Shark Aid

Žraločí chrupavka
90 tablet

Doplněk stravy. Žraločí chrupavka.
Množstvo na sklade:
0.00 Kč
žralokŽraločí chrupavka (Shark Aid) je produkt obsahující žraločí chrupavku. Aktivní složky chrupavky žraloka přispívají ke zdravému stavu kloubů a normálnímu chrupavčímu procesu. Zvláště se doporučuje sportovcům a lidem, kteří provádějí těžkou fyzickou práci, namáhají klouby.
propagační sleva 25% >>
šíp

Žraločí chrupavka
Komu a kdy jej doporučujeme?

Věděli jste, že...?
Žraloci nemají v těle žádné kosti, jen chrupavku?

Dávkování­

Složení

 • Vzhledem k inhibičním účinkům na tvorbu nových cév, by se žraločí chrupavka neměla užívat během těhotenství a kojení a také před operacemi a chirurgickými výkony a po nich.
 • Nekonzumujte produkt, pokud jste alergičtí na ryby nebo měkkýše!
 • Pokud trpíte kardiovaskulárními chorobami, poraďte se před užíváním produktu s lékařem.
Žraloci žijí na Zemi více než 400.000.000 rok v nezměněné podobě. Tyto takzvané chrupavčité ryby zpracovat výborné zdraví, a každá část jejich těla slouží jejich přežití. Nanáší jako doplněk stravy, chrupavky žraloků podporuje správnou funkci kloubů.

Žraloci se objevil před více než 400 miliony let a jsou považovány za první zvířata vypracovat komplexní vícestupňové imunitní systém. I když mechanici žraločí imunitního systému nebyl plně studována nebo chápat, žraloci se jeví jako mimořádně odolné proti onemocnění a infekcí. Jedním z důvodů může být to, že, zatímco lidé mají protilátky, které jsou "spící" a musí být aktivován v reakci na patogenu, žraloci Zdá se, že protilátky, které jsou geneticky kódované, aby byla připravena po celou dobu. Tak žralok může mít mnohem rychlejší a účinnější imunitní reakci než člověka. Stejně tak, žraloci mají dva, jedinečné lymfatické orgány (epigonal a Leydig žlázy), které se nacházejí v žádné jiné druhy zvířat. Mající dvě další žlázy podílejí leukocytů (tj bílých krvinek v krvi), tvorba může poskytovat vynikající podporu imunitního systému, ale může to být také náhrada za to, že žraloci mají bez kosti, typickou polohu pro výrobu leukocytů u lidí.

Žraločí kostry jsou vyrobeny z chrupavky, a to může být dalším faktorem, protože některé studie naznačují, že žraločí chrupavka má tendenci inhibovat tvorbu a růst nových krevních cév. Taková činnost může inhibovat některé patogenní vývoj v těle, protože takový vývoj může vyžadovat rostoucí kyslíku a krevní zásobování růst a expandovat jejich vliv na metabolismus.

Další výzkum se zaměřil na žraločí chrupavky jako nutriční podpory pro klouby. To může pomoci zajistit živiny, které se používají v řádném chondrification (budování nové chrupavky), a některé studie ukázaly, že žraločí chrupavka má protizánětlivé účinky.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  šíp

  Shark Aid - Žraločí chrupavka - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  There are no reviews yet.
  0
  0
  0
  0
  0
  šíp
  Záruka nejnižší ceny
  Shark Aid
  Návrat na obsah