Noni liquid - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Noni liquid

Noni liquid
Calivita Premium Organic
Šťáva noni

946 ml
Množstvo na sklade: 8
1,682.00 Kč
noni ovoceNoni ovoce podporuje naše tělo v samo-hojení. Efektivně podporuje buňky a správné fungování imunitního a endokrinního systému.
propagační sleva 25% >>
šíp

Lyofilizovaná šťáva Noni

Doplněk stravy. Šťáva noni.

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě,  zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.


Komu a kdy jej doporučujeme?
 • Ke zlepšení odolnosti těla.
 • K podpoře vyvážené činnosti těla.
 • Ke zvýšení a udržení celkové hladiny energie.
 • Jako doplněk při detoxikačních postupech.

Věděli jste, že...?
Biocertifikát je možné získat pouze po splnění nesmírně přísných pravidel a že organické výroba nejenže zvyšuje kvalitu produktů, ale také významně chrání půdu?
946 ml

Dávkování­
2 polévkové lžíce (30 ml) denně

Složení
Sušina ovoce noni (Morinda citrifolia)

POZOR!
 • Nepřekračujte doporučené denní dávky.
 • Potravinové doplňky nemůže nahradit vyváženou smíšenou stravu.
 • Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Skladování:
Po otevření skladujte v chladničce.
Tam jsou odlehlých místech na Zemi, kde se blažené účinky civilizace opustily téměř žádné stopy. Získejte vyvážené s produkty CaliVita je Noni, které jsou z Polynésie, kde domorodci jsou stále více vystaveny k nestálosti přírody, než občanů dobře zavedených společností.

Noni (Morinda citrifolia) je jedinečný evergreen rostlina pocházející z Polynésie, Malajsie, Austrálie a jihovýchodní Asie. Pohybuje se ve velikosti až do výše 10 metrů, a nese podlouhlé zelené ovoce, které je mimořádně bohatý na prospěšných stopových prvků a fytochemikálií.

Noni ovoce obsahuje 18 druhů aminokyselin, včetně všech esenciálních aminokyselin, a také kompletní spektrum vitamínů B. To je také bohatá je několik vynikajících antioxidanty, jako je vitamin C, beta-karoten, proanthocyanadin a anthocyanadin. Obsahuje několik důležitých minerálních látek, včetně vápníku, hořčíku, draslíku, železa, manganu, a sodíku. Noni je dobrým zdrojem rozpustný dietní vlákniny pektinu, a obsahuje kyselinu linolovou, blahodárně omega-6 mastné kyseliny.

Kromě všech těchto užitečných živin, noni rovněž obsahuje důležité molekuly zvané proxeronin. Játra používá proxeronin se produkuje xeronin, alkaloid, který výzkum naznačuje, hraje roli při podpoře a udržení proteinové struktury zapojené do různých metabolických procesech, včetně enzymů a hormonů. Naše tělo dostane určité množství proxeronin prostřednictvím běžné stravy, ale noni je mimořádně bohatý na něm.

Jak asi 150 různých živin byly zjištěny v Noni ovoce, to není těžké pochopit, proč Noni byl tak oblíbený doplněk stravy.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  šíp
  Noni, královna ovoce

  Noni ovoce halvesNoni je jedním z nejpopulárnějších exotických superfruits, protože je mimořádně bohatý na živiny, které pomáhají chránit zdraví. Vývoj moderních technologií, v kombinaci s šetrné k životnímu prostředí výroby CaliVita® to, zajišťuje, že budete získat co nejvíce z této úžasné ovoce.

  Jaké jsou některé z výhod konzumace Noni na každodenní bází?

  Noni plantIts antibakteriální účinek může pomoci vyhnout se infekcím, nebo aby se jejich léčba jednodušší. Některé účinné látky nalezené v noni čin proti bakteriím, které nejčastěji způsobují infekci potravin a otravu. Další studie prokázaly, že jeho účinnost při inhibici bakterie způsobující tuberkulózu, je srovnatelná s antibiotiky.
  Noni může účinně doplnit léčbu vysokého krevního tlaku.
  2010 studie ukazuje, že spotřeba Noni zabránil hladiny triglyceridů a LDL cholesterolu v krvi od povstání při konzumaci high tuku potraviny. Tyto krevní tuky jsou z velké části zodpovědné za arteriosklerózy a část srdečních chorob.
  Studie, zdobená spotřebitelských závětí ukazují, že Noni má zmírňující a protizánětlivé účinky. Kromě toho, že je šetrnější k žaludku a pak proti inflmmatory činidla a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky.
  In vitro studie rovněž potvrdily mimořádnou antioxidační účinek Noni. Během experimentu se chráněna buňky před volnými radikály téměř třikrát stejně účinně jako vitamín C.

  Zdroj:
  Studies on antidyslipidemic effects of Morinda citrifolia (Noni) fruit, leaves and root extracts - Mandukhail et al. Lipids in Health and Disease 2010, 9:88
  The Antinociceptive and Anti-inflammatory Action of the CHCl3-Soluble Phase and Its Main Active Component, Damnacanthal, Isolated from the Root of Morinda citrifolia - Kanako OKUSADA,, Kazuo NAKAMOTO, Mikako NISHIDA, Biol. Pharm. Bull. 34(1) 103—107 (2011)
  Tabrah FL, Eveleth BM. Evaluation of the effectiveness of ancient Hawaiian medicine. HawaiiMed J 1966; 25: 223-30.
  American ChemicalSociety: Noni plant may yield new drugs to fight tuberculosis. Press releas e the 2000 International Chemical Congress of Pacific Basin Societies. 2000.
  Youngken HW, Jenkins H J,Butler CL. Studies on Morinda citrifolia L. II. J Am Pharm Assoc 1960; 49: 271-3.
  Asahina AY, Ebesu JSM, Ichinotsubo D, Tongson J, Hokama Y. Effect of okadaic acid (OA) and Noni fruit extraction in the synthesis of tumor necrosis factor-a (TNF-a) by peripheral blood mononuclear (PBN) cells in vitro. The Procedings of the International Symposium of Ciguatera and Marine Natural Products; 1994. p 197-205.
  Wang MY, Su C. Cancer preventive effect of Morinda citrifolia. The proceedings of the Strang International Cancer Prevention Conference. 2000 Nov 10-11, New York
  šíp

  Polinesian Noni - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  There are no reviews yet.
  0
  0
  0
  0
  0
  šíp
  Záruka nejnižší ceny
  Polinesian Noni Juice
  Návrat na obsah