CoQ10 Lozenges - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

CoQ10 Lozenges

CoQ10 Lozenges
Antioxidanty Calivita
30 tablet rozpustných pod jazykem

Doplněk stravy. Rychlá absorpce Q10.
Okamžitá dostupnost
632,00 Kč
Extra síla s CoQ10 Lozenges
Extra síla

Výrobek obsahuje koenzym Q10 ve formě „sublingválních“ tablet. Tabletová forma, která může být umístěna pod jazyk (kde je rozpuštěna), způsobuje, že se účinné látky vstřebávají rychleji a účinněji do těla.

propagační sleva 25% >>
šíp
Calivita Co Q10 Lozenges

rychle působící koenzym q10

Doplněk stravy

30 tablet rozpustných pod jazykem

Dávkování­:
1 tableta denně, nechte ji rozpustit pod jazykem, nepolykejte ji celou.

Složení
30 mg Koenzym Q10

Přídatné látky: přírodní fruktóza (sladidlo), mannitol (sladidlo), kroskarmelóza (plnidlo), silikon dioxid (protispékavá látka), kyselina malová (regulátor kyselosti), kyselina stearová (protispékavá látka), stearan horečnatý (plnidlo a protispékavá látka), přírodní citrónová příchuť (látka zvýrazňující chuť a vůni).


DISTRIBUTOR
Distributor pro ČR:
CV Products s.r.o. - organizační složka v ČR
Dvořákova 4, 602 00  Brno
 • Při skladování je třeba vzít v úvahu, že je citlivý na teplo a světlo! Kvalita čistého koenzymu Q10 se při teplotě nad 35 stupňů Celsia zhoršuje.
 • Těhotné a kojící ženy by se před užíváním CoQ10 měly poradit s lékařem!
CoQ10 Lozenges je velké množství koenzymu Q10 ve formě „sublingválních“ tablet. Tabletová forma, která může být umístěna pod jazyk (kde je rozpuštěna), způsobuje, že účinná látka je absorbována rychleji a efektivněji, protože přímo do krevního řečiště přechází přímo pomocí krevních cév v ústech. Tablety mají přirozenou citronovou chuť a aroma.

Koenzym Q10 je přírodní látka produkovaná tělem, která je nezbytná pro lidské zdraví a vyskytuje se téměř v každé buňce těla.

Bohužel jeho koncentrace v těle klesá po 30 letech věku. Ve věku 40 let se přirozená produkce koenzymu Q10 snižuje až o 25%. Kromě toho, bez ohledu na věk, je její produkce inhibována také stresem, farmakologickými drogami, kouřením nebo radioterapií.

Proto je tak důležité poskytnout koenzym Q10 pomocí doplňků stravy.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  šíp

  CoQ10 Lozenges - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  šíp
  Záruka nejnižší ceny
  CoQ10 Lozenges
  Návrat na obsah