Vitamin E - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Vitamin E

Vitamin E
Vitaminy Calivita
100 kapslí

Doplněk stravy. Přípravek s vitaminem E.
Množstvo na sklade: 9
377.00 Kč
Vitamin E může být nápomocný během období zotavení po nemoci, protože urychluje regeneraci buněk. Pozitivně ovlivňuje nervový systém a sexuální funkce. Neustálý příjem vitamínu E podporuje imunitní systém. Kulturisté a sportovci často zvyšují jeho nabídku, protože podporují správný vývoj svalů, jejich vytrvalost a zpožďují únavu.
propagační sleva 25% >>
šíp

přírodní vitamin E

Doplněk stravy. Přípravek s vitaminem E.

Vitamin E, který se také často označuje jako vitamin věčného mládí, má na naše tělo několik příznivých účinků. Chrání cenné mastné kyseliny před volnými radikály, které je poškozují (je tedy silným antioxidantem), a tak přispívá k udržení zdraví a mládí našich buněk, kůže, nervového a oběhového systému.


Komu a kdy jej doporučujeme?
 • Všem, kteří si přejí zůstat zdraví.
 • Po nemocech a oslabení, aby se podpořila regenerace buněk.
 • V případě pohmožděnin a popálenin k urychlení procesu uzdravení kůže.
 • Sportovcům pro správný rozvoj svalů a ke zvýšení výkonnosti svalů

  PŘÍZNAKY NEDOSTATKU
  Mezi příznaky nedostatku vitaminu E může patřit: oční choroby, (např. narušená perfuze  sítnice), poruchy vývoje kostí, snížená sexuální funkce nebo ve vážnějších případech poškození nervů a svalů, které vede k menší síle svalů.

  VĚDĚLI JSTE, ŽE...?
  V kombinaci s omega 3 přispívá vitamin E k normální činnosti mozku a vitamin E sám chrání mastné kyseliny omega 3 před oxidací, např. EPA a DHA, které se nacházejí v rybím oleji?
  100 kapslí

  Dávkování­
  1 kapsle denně

  Složení
  Vitamin E 100 mg

  Vzhledem k tomu, že vitamin E má mírný účinek na ředění krve, měly by se osoby, které užívají léky proti srážlivosti, poradit předtím, než začnou produkt užívat, s lékařem.
  Vitamin E je silný antioxidant, který pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

  Každý den jsme vystaveni volným radikálům, které mají nepříznivý účinek na buňky našeho těla. Tvorba volných radikálů je posílena mimo jiné faktory prostředí, jako je UV záření, emitované elektromagnetické pole. pomocí počítačů a mobilních telefonů, smogu, cigaretového kouře, nesprávné stravy.

  Jak funguje vitamin E?
  Vitamin E patří do skupiny látek rozpustných v tucích, příznivě ovlivňuje fyziologické procesy. Hraje důležitou roli při ochraně polynenasycených mastných kyselin před volnými radikály, čímž pomáhá udržovat normální funkci buněk. To může být užitečné během období zotavení po nemoci, protože urychluje regeneraci buněk. Pozitivně ovlivňuje nervový systém a sexuální funkce. Neustálý příjem vitamínu E podporuje imunitní systém. Kulturisté a sportovci často zvyšují jeho nabídku, protože podporují správný vývoj svalů, jejich vytrvalost a zpožďují únavu. Kromě toho vitamin E příznivě ovlivňuje použití mnoha dalších vitamínů (např. Vitamínů K a A) a stopových prvků (např. Selenu). Jeho přírodními zdroji jsou pšeničné klíčky, margarín, vaječný žloutek a luštěniny. Vitamin E přírodního původu může být „uložen“ v tkáních těla mnohem déle než v syntetické formě.

  Nabízí přirozenou podporu pro vaše tělo!

  Komu doporučujeme vitamín E Calivita?
  • Lidé, kteří jsou denně doprovázeni stresem a spěchem.
  • Lidé žijící ve znečištěném prostředí.
  • Aktivní a pasivní kuřáci.
  • Lidé vystavení UV záření a elektromagnetickým polím emitovaným počítači, mobilními telefony a jinými elektronickými zařízeními.
  8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
   • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
   • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
   • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
   • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
   • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
   • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
   • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
   • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
   šíp

   Vitamin E - Recenze produktů

   Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
   There are no reviews yet.
   0
   0
   0
   0
   0
   šíp
   Záruka nejnižší ceny
   Vitamin E
   Návrat na obsah