Vitamin E - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Vitamin E

Vitamin E
100 kapslí

Dávkování­:
1 kapsle denně

Složení
100 I.U. Vitamin E

Přídatné látky:
želatina (želírující látka), glycerin (emulgátor), purifikovaná voda (plnidlo).
Přípravek s vitaminem E
Vitamin E, který se také často označuje jako vitamin věčného mládí, má na naše tělo několik příznivých účinků. Chrání cenné mastné kyseliny před volnými radikály, které je poškozují (je tedy silným antioxidantem), a tak přispívá k udržení zdraví a mládí našich buněk, kůže, nervového a oběhového systému.

KOMU A KDY JEJ DOPORUČUJEME?
 • Všem, kteří si přejí zůstat zdraví.
 • Po nemocech a oslabení, aby se podpořila regenerace buněk.
 • V případě pohmožděnin a popálenin k urychlení procesu uzdravení kůže.
 • Sportovcům pro správný rozvoj svalů a ke zvýšení výkonnosti svalů

  PŘÍZNAKY NEDOSTATKU
  Mezi příznaky nedostatku vitaminu E může patřit: oční choroby, (např. narušená perfuze  sítnice), poruchy vývoje kostí, snížená sexuální funkce nebo ve vážnějších případech poškození nervů a svalů, které vede k menší síle svalů.

  VĚDĚLI JSTE, ŽE...?
  V kombinaci s omega 3 přispívá vitamin E k normální činnosti mozku a vitamin E sám chrání mastné kyseliny omega 3 před oxidací, např. EPA a DHA, které se nacházejí v rybím oleji?

  UPOZORNĚNÍ!
  Vzhledem k tomu, že vitamin E má mírný účinek na ředění krve, měly by se osoby, které užívají léky proti srážlivosti, poradit předtím, než začnou produkt užívat, s lékařem.
  8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  1. Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  2. Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  3. V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  4. Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  5. Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  6. Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  7. Produkty se vyrábějí podle zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  8. Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  Návrat na obsah