Mega qProtect - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Mega qProtect

Mega qProtect
Antioxidanty Calivita
90 tablet

Antioxidant v mega dávkách
Množstvo na sklade: 26
1,143.00 Kč
akce ginka
Produkt doplňuje každodenní stravu s antioxidanty - beta karotenem, vitamíny C a E, selenem a práškovými listy Ginkgo biloba.
propagační sleva 25% >>
šíp

nejlepší antioxidanty

Antioxidant v mega dávkách

Doplněk stravy. Antioxidant v mega dávkách.

Ve starším věku nebo v období velkého napětí máme často zkušenost s tím, že se hůře soustředíme, máme rozmazané vidění nebo změny v krevním oběhu. Mega qProtect je přípravek s mega dávkami antioxidantů, který obsahuje vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny a výtažky z rostlin, který chrání naše buňky mnohem účinnějším a cílenějším způsobem. Ginkgo, zelený čaj a CoQ10 dodávají energii, stimulují krevní oběh a udržují normální činnost mozku a srdce. Zdraví očí chrání mj. borůvky a betakaroten. Aminokyseliny výrazně zpomalují stárnutí buněk.


Komu a kdy jej doporučujeme?
 • V případě intenzivního mentálního napětí, během zkouškového období nebo ke zlepšení koncentrace lidem, kteří mají stres v zaměstnání.
 • Starším lidem k udržení normální činnosti mozku a paměti.
 • Těm, kteří se potýkají s kardiovaskulárními problémy.
 • Těm, jejichž oči jsou předmětem většího napětí.
 • Osobám, které mají často studené končetiny.
 • Aktivním a pasivní kuřákům.
 • Lidem, kteří pravidelně konzumují alkohol.
 • Těm, kteří hledají účinnější antioxidační ochranu a přejí si posílit svůj imunitní systém.

Věděli jste, že...?
některé okolnosti, které dnes považujeme za normální, jako je stres, nedostatečná výživa, chronické nemoci nebo léky zvyšují v těle potřebu antioxidantů?
90 tablet

Dávkování­
2-4 tablety denně po jídle

Složení
Betakaroten 5 mg
Retinol 0.75 mg
Lykopen 2.5 mg
Vitamin C 100 mg
Vitamin E 50 mg
Selen 25 mcg
Zinek 4 mg
Mangan 1 mg
Koenzym Q10 5 mg
L-cystein 50 mg
L-glutathion 10 mg
Kyselina alfa-lipoová 50 mcg
Extrakt z Ginkgo biloba (std. 24% flavonglykosidů) 10 mg
Zelený čaj (std. 95% polyfenolů) 7.5 mg
Extrakt z borůvek (std. 25% antokyaninů) 2.5 mg

 • Pokud se produkt užívá po dlouhou dobu ve vysokých dávkách, patří mezi možné vedlejší účinky vyrážka, úzkost, nespavost, průjem a zvracení.
 • Podávání Gingko biloba se nedoporučuje v těhotenství, při kojení a osobám, které užívají léky proti srážlivosti nebo jsou před operací, může totiž prodlužovat dobu srážení krve!
 • Pacienti s cukrovkou by se měli před užíváním poradit s lékařem.

POZOR!
 • Měli byste se poradit se s kvalifikovaným lékařem, než začnete užívat jakýkoliv doplněk.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávky.
 • Potravinové doplňky nemůže nahradit vyváženou smíšenou stravu.
 • Uchovávejte mimo dosah malých dětí.
 • Použití tohoto přípravku není doporučeno během těhotenství, kojení, pro ty, kteří se antikoagulancia, nebo pro ty, kteří s blížícím se operace nebo léčebného postupu.
 • Diabetici by měli poradit se s kvalifikovaným lékařem před použitím tohoto produktu.


Mega qProtect je vysoce kvalitní složení vyvinuté speciálně pro zvýšení antioxidační ochranu. Hlavními složkami obecného vzorce jsou různé rostlinné extrakty (Ginkgo biloba, zelený čaj a borůvky), které jsou známé pro své antioxidační vlastnosti a mnoho dalších vitamínů a stopových prvků, na podporu naše zdraví. Obsahuje také vitamíny a stopové prvky, které dále zvyšují jeho antioxidační účinek a podporují naše zdraví. Mega qProtect je unikátní, vysoce kvalitní složení vyvinuté speciálně pro zvýšení antioxidační ochranu, jehož pečlivě vybrané složky účinně podporovat zdravé fungování našeho těla.

Mnoho vědců věří, že příčinou stárnutí, nebo alespoň přispívající faktor, je škoda způsobená na buňky našeho těla vysoce nestabilní a reaktivní atomy známé jako volné radikály. Za normálních okolností, elektrony obklopující jádro atomu je v párech. Oxidační procesy v našem těle, jako je například převod jídlo na energii, způsobí, že některé z těchto atomů ztratit elektron, a proměnili je na volné radikály ... to znamená, že atom se upaired elektronu v jeho vnějším kroužku. Jako elektrony mají silný sklon existovat ve dvojicích, spíše než jednotlivě, volný radikál se ukrást elektron, které potřebuje z jiného běžného atomu, otáčení normální atom do volných radikálů, a počínaje řetězovou reakci tvorby volných radikálů.

Lipidy, které tvoří buněčné membrány a DNA v mitochondriích buněk se zdají být náchylné k přispět k tomuto řetězové reakci, která se v průběhu času může způsobit poškození v buněčné funkce. Je-li dost škoda je důvod, buňka může zemřít.

Antioxidanty
Antioxidanty jsou látky, které jsou schopné zpomalit nebo zlomit řetězovou reakci tvorby volných radikálů, na základě jejich schopnosti darovat jeden elektron na volných radikálů, aniž by se stal nestabilní sebe. Do této skupiny látek patří vitamin A (retinol, beta karoten), vitamin C, vitamin E (tokoferol), lykopeny a ubichinon (CoQ10). Stejně tak, flavonoidy a polyfenoly, bohaté na druhy rostlin, jako je Ginko biloba, zelený čaj a borůvky, které vykazovaly silné antioxidační vlastnosti.

Jiné látky, které prokázaly vlastnosti ant-okysličovadla, nebo pomáhají podporovat antioxidační proces zahrnuje L-cystein, L-gluthionine, alfa lipoovou kyselinu, a stopové prvky selen, zinek a mangan.

Bylinné extrakty, výluhy
Gingko biloba je speciální závod. Má silný antioxidační účinek, jeho flavonoidy podporují normální fungování oběhového systému a správné prokrvení, přísunu kyslíku a živin dodávky do buněk, pomáhá zachovat fyzikálně-duševní čilost. Zelený čaj obsahuje významná množství kofeinu, což zvyšuje rychlost metabolických procesů, a pomáhá udržet pozornost. Je bohatá na polyfenoly z antioxidant.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  šíp

  Mega qProtect - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  There are no reviews yet.
  0
  0
  0
  0
  0
  šíp
  Záruka nejnižší ceny
  Mega qProtect
  Návrat na obsah