Rhodiolin - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Rhodiolin

Produkty na bázi léčivých rostlin
120 kapslí

Doplněk stravy. Antistresový přípravek.
Množstvo na sklade: 125
1,082.00 Kč
Rhodiola roseaRhodiola (rozchodnice růžová) patří k tzv adaptogeny, tj. rostliny, které posilují odolnost těla vůči fyzickému a mentálnímu stresu, jakož i jeho účinky.
propagační sleva 25% >>
šíp

Rozchodnice růžová a zinek

Doplněk stravy. Přípravek obsahující rozchodnici růžovou.

Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.


Komu a kdy jej doporučujeme?
 • Těm, kteří jsou dennodenně vystaveni zvýšenému stresu.
 • V případě fyzického a/nebo mentálního vypětí.
 • K zachování celkové vitality a koncentrace.
 • Ke zlepšení odolnosti těla.
 • V případě mírných případů nespavosti (podpora usínání a probouzení).

Věděli jste, že...?
Adaptogenní rostliny využívá naše tělo jen v tom množství, které potřebuje? Ne více, ne méně! Díky těmto vynikajícím vlastnostem nevyvolávají tyto rostliny na rozdíl od léků závislost, nemají ani známé vedlejší účinky, jemně spolupracují s naším tělem a jejich účinky zůstávají silné, i když je užíváte dlouhou dobu, nemůžete se tedy na nich stát závislí.
120 kapslí

Dávkování­
1-3 kapsle denně

Složení
Koncentrát z rozchodnice (Rhodiola) 100 mg
Zinek 5 mg

 • Poraďte se s kvalifikovaným lékařem dříve, než začnete užívat jakýkoliv doplněk.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávky.
 • Potravinové doplňky nemůže nahradit vyváženou smíšenou stravu.
 • Uchovávejte mimo dosah malých dětí.
Člověk je vystaven neustálému stresu po celý den. Snažím se splnit očekávání doma i na pracovišti, konflikty, finanční problémy, hluku a znečištění životního prostředí je stresující, a to vše by mohlo být obzvláště škodlivé pro naše tělo v dlouhodobém horizontu. Rhodiola byla použita po staletí a je přirozeným řešením pro všechny, tohle.
 
Rhodiolin (Rhodiola rosea), je členem rodiny Crassulaceae rostlin, a roste v chladných oblastech na severní polokouli. To je nalezené v arktických oblastech Sibiře, a ve více mírných klimatech, je omezena na horských oblastech. Rhodiolin je bohatá na mnoha prospěšných živin, včetně flavonoidů, třísloviny, silice, a antioxidanty. Většina zdravotní zájmu rhodiolin je však vzhledem k jeho obsahu několika druhů fytochemikálií zvaných phenylpropanoids. Phenylpropanoids v rhodiolin, jako rhodioniside, rosavin, a rosiridin zdá se být zodpovědný za adaptogenní vlastnosti Rhodiolin je. Adaptogen je látka, která pomáhá tělu vyrovnat se s, a odolávat nepříznivým podmínkám, jako jsou duševní či fyzické zátěži, a působí normalizační vliv na metabolismus.

Několik různých monoaminů neurotransmitting hormony (např: serotonin, dopamin), hrají důležitou roli v regulaci nálady, spánek, pozornost, poznávání, motorické aktivity a sexuality. Tyto neurotransmitery jsou členěny podle enzymu monoaminooxidázy (MAO). Některé studie prokázaly, že v phenylpropanoids rhodiolin může hrát roli při inhibici působení MAO, a tak mohou pomoci optimalizovat úroveň nálady zdvíhacím neurotransmitery. Některé studie také ukázaly, že rhodiolin může podporovat úroveň beta endorfinů v těle. Beta endorfiny jsou přírodní analgetika (léky proti bolesti), vyrobené v našem těle.

Doplnění s rhodiolin mohou poskytovat nutriční podporu pro odbourání stresu, duševní bdělost a vitalitu a celkový pocit pohody.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.

  Rhodiola - Jen klid. Live at nejméně 100 lety.

  Příroda vybavila nám s několika bylin, se kterými se můžeme uklidnit, nebo osvěžit náš nervový systém. Rhodiola rosea L., je jedním z nejpopulárnějších adaptogen rostliny antistresové účinky.

  Bylina má staletí dlouhou historii v tradiční medicíně. Tibetští lékaři považoval za své obecné regenerační vlastnosti, stejně jako její podstatě vitality, a to může být také použity proti horské nemoci. Mongolské lékaři používají k předepisovat proti tuberkulóze, zatímco v Číně to bylo používáno pro své krevní čištění a krevní oběh povzbuzující účinky. Několik písemné záznamy Asiaté zmínit tuto bylinu, kořen, který používají, aby se čaj a věřili, že ten, kdo ji vypil denně by žít na 100 let.

  V minulém století byl účinek adaptogenu ukázala vědecky. Účinné složky těchto rostlin mají příznivý vliv na centrální nervový systém, a následně schopnost koncentrace a duševní a fyzickou výkonnost může být také posílena. Mohou nabídnout pomoc ve vzdělávání, sportovní aktivity, může snížit duševní vyčerpání a může zvýšit celkovou pohodu. Účinné látky se mohou také zvýšit odolnost těla vůči chorobám, pomoci zmírnit napětí, stejně jako příznaky způsobené stresující způsob života. (Můžete si přečíst náš článek o napětí v podzimním vydání CaliNews.)

  Bylina Rhodiola rosea použit v Rhodiolin kapsle je předmětem neustálého studie v několika zemích po celém světě. Ale co tyto studie ukazují, že?

  Nasvědčují tomu, že pokusy na zvířatech Camerino univerzity potvrdila, že podání jednotlivé dávky extraktu bylinkové snižuje akutní stres. *

  Podle studií provedených litevský Kaunas University of Medicine, může být efektivní, pokud existují podmínky doprovázené celkovou slabostí a to může zvýšit obecnou odolnost buněk před škodlivými vnějšími vlivy. To může mít příznivý účinek na kardiovaskulární systém, se vyskytují problémy, jako je arytmie nebo stresu. Podle některých údajů Rhodiola rosea vzorce mohou zastavit růst zhoubných nádorů, stejně jako tvorbu metastáz v játrech. **

  CaliVita® Rhodiolin
  Kapsle Rhodiolin byl zaveden do celosvětové sítě CaliVita® více než deseti lety a její úspěch byl neporušený od té doby. Na základě zpětné vazby někteří ji použít k omezení nebo kontrole každodenní napětí, nebo v nečekaně rozvíjejících se stresovým situacím. Jiní ji použít k udržení jejich všeobecné energetickou hladinu. Je-li provedeno před spaním může pomoci spí v noci tím, že vyrovná úrovně napětí nahromaděné během dne.
  Kromě toho, může být fyzická doplňkové komponenty pro léčení deprese.

  Takže pamatujte.
  • to není návykový, tj. nezpůsobuje závislost,
  • nemá žádné známé vedlejší účinky,
  • spolupracuje v mírném způsobem se naše tělo za účelem udržení nebo obnovení její rovnováhu,
  • jeho účinek se udržuje pokračující dlouhodobé užívání, tj. to by mělo za následek návyku.

  To může být výborně doplňují s tabletami zvládání stresu nebo MagneZi B6, stejně jako BioHarmonex® zařízení.

  Tak to má smysl se uchýlit k přírodě pomoci, pokud máte pocit, nervový systém a tělo potřebuje nějaký mírný a vyváženou podporu.

  Adaptogen
  Adaptogen? Je to nějaký příbuzný z adaptéru, nebo ne?

  Stejně jako adaptér pro elektrické spotřebiče pro například lampy, počítače atd měří se přesné a potřebné množství proudu, které potřebujete pro bezproblémový chod, adaptogen rostliny se používají přesně ve výši naše tělo potřebuje je. Nic víc a nic méně. Vzhledem k této vynikající vlastnost těchto rostlin, na rozdíl od léků, není pravděpodobné, že způsobí závislost, nemají žádné známé vedlejší účinky, které spolupracují s naším tělem mírně a jejich účinky přetrvávají i při použití v dlouhodobém horizontu.
  (Mezi známé adaptogeny jsou: česnek, petržel, a Rhodiola rosea).

  * Zdroj: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18515456
  ** Zdroj: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15252224
  šíp

  Rhodiolin - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  There are no reviews yet.
  0
  0
  0
  0
  0
  šíp
  Záruka nejnižší ceny
  Rhodiolin
  Návrat na obsah