Resveratrol PLUS - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Resveratrol PLUS

Resveratrol PLUS
60 kapslí

Dávkování­:
1 kapsle denně

Složení
100mg Extrakt z resveratrolu (50% trans-resveratrol)
50mg Extrakt ze semen hroznů
20mg Koenzym Q10

Přídatné látky:
rýžová mouka (plnidlo); želatina (želírující látka); křemík (emulgátor, protispékavá látka), steran hořečnatý (emulgátor, protispékavá látka).
Resveratrol s Q10

V našem prvotřídním produktu jsme zkombinovali cenný resveratrol pocházející z červeného vína a semínek z hroznů, který podporuje cévy, a koenzym Q10 dodávající energii, tak, abychom, jak je to jen možné, zajistili komplexní ochranu kardiovaskulární systému. Na druhé straně složky tohoto produktu také napomáhají ochraně proti škodlivým účinkům volných radikálů a mohou zpomalovat proces stárnutí.

Komu doporučujeme?
  • Lidem, kteří se potýkají s kardiovaskulárními potížemi a problémy s krevním tlakem a těm, jejichž rodinná anamnéza naznačuje, že existuje možnost, že by takové choroby mohli zdědit.
  • Každému, aby si udržel zdravou činnost těla.
  • Osobám, které jsou pod intenzivním fyzickým nebo mentálním napětím.
  • Těm, kteří vedou stresující způsob života.
  • Kuřákům.
  • Těm, kteří by chtěli využívat příznivé účinky resveratrolu, aniž by pili alkohol.
  • Každému, kdo si přeje, aby byl jeho život nejen dlouhý, ale také zdravější a aktivnější.

Věděli jste, že...?
Francouzi, kteří jsou proslaveni svou mírnou konzumací vína, jsou ve srovnání s jinými národy, které konzumují podobně vysoké množství nenasycených mastných kyselin, zdravější a žijí déle? Bylo zjištěno, že příznivé účinky nejsou důsledkem pití samotného alkoholu, ale byly vyvolány resveratrolem, který se nachází v červeném víně.*
Shrnutí:
Všichni jsme slyšeli o účincích na zdraví podporující červeného vína. Resveratrol PLUS je vysoce kvalitní antioxidační formule, která obsahuje v hodnotě vlastnosti polyfenolů červeného vína kondenzované v kapsli. Jeho další aktivní složky pracují v součinnosti k doplnění jeho buněčných ochranný účinek.

Už jste slyšeli o zdraví podporující účinky červeného vína? Resveratrol PLUS je vysoce kvalitní antioxidační formule, která obsahuje hodnotné vlastnosti polyfenolů červeného vína kondenzované v kapsli. Toto a další, spolupracuje aktivní složky pracují v součinnosti může doplnit buňku chránící účinky Resveratrol PLUS.

láhev s červeným vínem a grapesd víno není škodlivé. Naopak, je velmi prospěšné pro naše zdraví. V časných 1990, tato moudrost způsobil značný rozruch, když výraz "francouzský paradox" se stal známým v medicíně. Tento výraz odkazuje na zjištění, že výskyt kardiovaskulárních chorob mezi Francouzů žijících v některých oblastech je mnohem nižší, než u lidí, kteří žijí v zemích s podobným vývojem, což vede podobný způsob života a konzumace podobné množství nasycených tuků. Vysvětlení nespočívá v genech, ale hlavně v konzumaci vína návyků charakteristikou těchto oblastí.

Příznivé účinky nejsou kvůli alkoholu sám, ale sloučeniny polyfenolů nalezené v červeném víně, které nabízejí silný antioxidační ochranu proti buňky před škodlivými účinky volných radikálů, podporují krevní cévy a mají anti-aging účinky, stejně.

Nejznámější polyfenolů sloučenina nalézt v červeném víně je resveratrol a mezi jeho 4, přirozeně se vyskytující chemické formy je trans-resveratrol, která má optimální biologickou aktivitu. Vyrábí se v největších množstvích v vinné révy-shoot a kůry hroznů což vysvětluje jeho přítomnost v červeném víně, stejně (na 1 litr červeného vína existuje 2-3 mg / l v průměru). Tento jev Francouzský paradox odstartovalo zájem vědců a v důsledku dnes resveratrol je považován za jeden z nejslibnějších přírodních antioxidantů.

Resveratrol PLUS vzorec CaliVita je víc než jen pouhou resveratrol produkt. Jedná se o komplexní formule obsahující nejen tuto účinnou látku v koncentrované formě, ale i další doplňkové antioxidanty stejně. Cenný extrakt z hroznových jader, která kromě své antioxidační účinky, je také dobře známý pro své céva podpůrných účinků a koenzymu Q10, který podporuje správnou funkci srdce a je také nezbytný pro výrobu energie procesů na buněčné úrovni.

Pozor
  • Pokud máte nějaké chronické onemocnění, nebo se některé léky pravidelně, vyhledejte lékařskou pomoc před použitím vzorce.
  • Nepřekračujte doporučené denní intake.Food doplňky nemůže nahradit vyváženou smíšenou diet.Keep mimo dosah malých dětí.

Použité zdroje
*The French Paradox; Lessons for other countries - Ferrieres, J. (2004). Heart 90 (1): 107–111
Návrat na obsah