Resveratrol PLUS - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Resveratrol PLUS

Resveratrol PLUS
Antioxidanty Calivita
60 kapslí

Doplněk stravy. Resveratrol s Q10.
Množstvo na sklade: 17
917.00 Kč
červené vínoPravděpodobně víte o zdravotních vlastnostech červeného vína. Resveratrol PLUS je unikátní sada antioxidantů nejvyšší kvality - zdroj koncentrované síly polyfenolů - resveratrol získaný z červených hroznů, posílený extraktem z hroznových jader a koenzymem Q10.
propagační sleva 25% >>
šíp

trans resveratrol a koenzym Q10

Doplněk stravy. Resveratrol s Q10.

V našem prvotřídním produktu jsme zkombinovali cenný resveratrol pocházející z červeného vína a semínek z hroznů, který podporuje cévy, a koenzym Q10 dodávající energii, tak, abychom, jak je to jen možné, zajistili komplexní ochranu kardiovaskulární systému. Na druhé straně složky tohoto produktu také napomáhají ochraně proti škodlivým účinkům volných radikálů a mohou zpomalovat proces stárnutí.


Komu a kdy jej doporučujeme?
 • Lidem, kteří se potýkají s kardiovaskulárními potížemi a problémy s krevním tlakem a těm, jejichž rodinná anamnéza naznačuje, že existuje možnost, že by takové choroby mohli zdědit.
 • Každému, aby si udržel zdravou činnost těla.
 • Osobám, které jsou pod intenzivním fyzickým nebo mentálním napětím.
 • Těm, kteří vedou stresující způsob života.
 • Kuřákům.
 • Těm, kteří by chtěli využívat příznivé účinky resveratrolu, aniž by pili alkohol.
 • Každému, kdo si přeje, aby byl jeho život nejen dlouhý, ale také zdravější a aktivnější.

Věděli jste, že...?
Francouzi, kteří jsou proslaveni svou mírnou konzumací vína, jsou ve srovnání s jinými národy, které konzumují podobně vysoké množství nenasycených mastných kyselin, zdravější a žijí déle? Bylo zjištěno, že příznivé účinky nejsou důsledkem pití samotného alkoholu, ale byly vyvolány resveratrolem, který se nachází v červeném víně.*

POUŽITÉ ZDROJE
*The French Paradox; Lessons for other countries - Ferrieres, J. (2004).  Heart 90 (1): 107–111
60 kapslí

Dávkování­
1 kapsle denně

Složení
Extrakt z resveratrolu (50% trans-resveratrol) 100 mg
Extrakt ze semen hroznů 50 mg
Koenzym Q10 20 mg

Pokud trpíte nějakou chronickou nemocí nebo užíváte léky, poraďte se před užíváním produktu se svým lékařem!
Všichni jsme slyšeli o účincích na zdraví podporující červeného vína. Resveratrol PLUS je vysoce kvalitní antioxidační formule, která obsahuje v hodnotě vlastnosti polyfenolů červeného vína kondenzované v kapsli. Jeho další aktivní složky pracují v součinnosti k doplnění jeho buněčných ochranný účinek.

Už jste slyšeli o zdraví podporující účinky červeného vína? Resveratrol PLUS je vysoce kvalitní antioxidační formule, která obsahuje hodnotné vlastnosti polyfenolů červeného vína kondenzované v kapsli. Toto a další, spolupracuje aktivní složky pracují v součinnosti může doplnit buňku chránící účinky Resveratrol PLUS.

láhev s červeným vínem a grapesd víno není škodlivé. Naopak, je velmi prospěšné pro naše zdraví. V časných 1990, tato moudrost způsobil značný rozruch, když výraz "francouzský paradox" se stal známým v medicíně. Tento výraz odkazuje na zjištění, že výskyt kardiovaskulárních chorob mezi Francouzů žijících v některých oblastech je mnohem nižší, než u lidí, kteří žijí v zemích s podobným vývojem, což vede podobný způsob života a konzumace podobné množství nasycených tuků. Vysvětlení nespočívá v genech, ale hlavně v konzumaci vína návyků charakteristikou těchto oblastí.

Příznivé účinky nejsou kvůli alkoholu sám, ale sloučeniny polyfenolů nalezené v červeném víně, které nabízejí silný antioxidační ochranu proti buňky před škodlivými účinky volných radikálů, podporují krevní cévy a mají anti-aging účinky, stejně.

Nejznámější polyfenolů sloučenina nalézt v červeném víně je resveratrol a mezi jeho 4, přirozeně se vyskytující chemické formy je trans-resveratrol, která má optimální biologickou aktivitu. Vyrábí se v největších množstvích v vinné révy-shoot a kůry hroznů což vysvětluje jeho přítomnost v červeném víně, stejně (na 1 litr červeného vína existuje 2-3 mg / l v průměru). Tento jev Francouzský paradox odstartovalo zájem vědců a v důsledku dnes resveratrol je považován za jeden z nejslibnějších přírodních antioxidantů.

Resveratrol PLUS CaliVita je víc než jen pouhou resveratrol produkt. Jedná se o komplexní formule obsahující nejen tuto účinnou látku v koncentrované formě, ale i další doplňkové antioxidanty stejně. Cenný extrakt z hroznových jader, která kromě své antioxidační účinky, je také dobře známý pro své céva podpůrných účinků a koenzymu Q10, který podporuje správnou funkci srdce a je také nezbytný pro výrobu energie procesů na buněčné úrovni.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  šíp

  Resveratrol PLUS - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  There are no reviews yet.
  0
  0
  0
  0
  0
  šíp
  Záruka nejnižší ceny
  Resveratrol PLUS
  Návrat na obsah