Smokerade - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Smokerade

Smokerade
90 tablet

Dávkování­:
3×1 tablety denně

Složení
300 mg Plody kajenského pepře
60 mg Vitamin C
10 I.U. Vitamin E
5 mg Zinek
20 mcg Selen
2.5 mg Koenzym Q10
5 mg Zelený čaj (std. 95% polyfenolů)
5 mg Extrakt z granátových jablek (std. 40% kyseliny elagové)

Přídatné látky:
mikrokrystalická celulosa - plnidlo; kyselina stearová - plnidlo a protispékavá látka; křemík - plnidlo a protispékavá látka; hydroxypropyl celulosa - emulgátor; kroskarmelosan sodný - protispékavá látka; stearan hořečnatý - plnidlo a protispékavá látka; talek USP – protispékavá látka.
Antioxidant pro zdravé plíce
Smokerade je přípravek s obsahem kajenského pepře, který jsme doplnili vitaminy a minerály a také příznivými účinky granátového jablka, zeleného čaje a Q10. Může vašemu tělu pomoci v každodenním boji proti škodlivým účinkům prostředí nebo hrozbě aktivního i pasivního kouření.

KOMU A KDY JEJ DOPORUČUJEME?
 • Aktivním i pasivním kuřákům a lidem, jejichž tělo je denně zatíženo zplodinami z životního prostředí, napomáhá ochraně našich buněk a zvláště dýchacího systému.
 • Každému ke stimulaci metabolismu a na pomoc detoxikaci a odstranění škodlivých látek.
 • Těm, kteří by chtěli podpořit normální činnost svého kardiovaskulárního systému a stimulovat zdravý krevní oběh.
 • Těm, kteří by chtěli zpomalit proces stárnutí svých buněk.

VĚDĚLI JSTE, ŽE...?
Kouření mlže snižovat hladinu několika důležitých ochranných antioxidantů a vitaminů v těle? Kromě toho kouření rovněž poškozuje kardiovaskulární systém a plíce, v krvi navíc snižuje hladinu kyslíku, která je potřebná pro zdravou činnost buněk.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
 1. Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
 2. Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
 3. V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
 4. Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
 5. Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
 6. Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
 7. Produkty se vyrábějí podle zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
 8. Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
Návrat na obsah