Smokerade - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

Smokerade

Smokerade
Antioxidanty Calivita
90 tablet

Doplněk stravy. Antioxidant pro zdravé plíce.
Okamžitá dostupnost
632,00 Kč
přestat kouřit
propagační sleva 25% >>
šíp

antioxidanty pro kuřáky

Smokerade je přípravek s obsahem kajenského pepře, který jsme doplnili vitaminy a minerály a také příznivými účinky granátového jablka, zeleného čaje a Q10. Může vašemu tělu pomoci v každodenním boji proti škodlivým účinkům prostředí nebo hrozbě aktivního i pasivního kouření.

KOMU A KDY JEJ DOPORUČUJEME?
 • Aktivním i pasivním kuřákům a lidem, jejichž tělo je denně zatíženo zplodinami z životního prostředí, napomáhá ochraně našich buněk a zvláště dýchacího systému.
 • Každému ke stimulaci metabolismu a na pomoc detoxikaci a odstranění škodlivých látek.
 • Těm, kteří by chtěli podpořit normální činnost svého kardiovaskulárního systému a stimulovat zdravý krevní oběh.
 • Těm, kteří by chtěli zpomalit proces stárnutí svých buněk.

VĚDĚLI JSTE, ŽE...?
Kouření mlže snižovat hladinu několika důležitých ochranných antioxidantů a vitaminů v těle? Kromě toho kouření rovněž poškozuje kardiovaskulární systém a plíce, v krvi navíc snižuje hladinu kyslíku, která je potřebná pro zdravou činnost buněk.
Doplněk stravy

90 tablet

Dávkování­:
3×1 tablety denně

Složení
300 mg Plody kajenského pepře
60 mg Vitamin C
10 I.U. Vitamin E
5 mg Zinek
20 mcg Selen
2.5 mg Koenzym Q10
5 mg Zelený čaj (std. 95% polyfenolů)
5 mg Extrakt z granátových jablek (std. 40% kyseliny elagové)

Přídatné látky:
mikrokrystalická celulosa - plnidlo; kyselina stearová - plnidlo a protispékavá látka; křemík - plnidlo a protispékavá látka; hydroxypropyl celulosa - emulgátor; kroskarmelosan sodný - protispékavá látka; stearan hořečnatý - plnidlo a protispékavá látka; talek USP – protispékavá látka.


DISTRIBUTOR
Distributor pro ČR:
CV Products s.r.o. - organizační složka v ČR
Dvořákova 4, 602 00  Brno

Smokerade je neobvyklý přípravek obsahující složky s antioxidační aktivitou, které podporují tělo v boji proti oxidačním procesům způsobeným například kouřením cigaret. Díky příznivým účinkům účinných látek lze produkt doporučit nejen aktivním a pasivním kuřákům, ale také všem lidem vystaveným škodlivým vlivům na životní prostředí.

Pokud kouříte, určitě víte, že nejlepším způsobem, jak zůstat zdravý, je zastavit tuto závislost. Jste si však skutečně vědom negativních účinků kouření a nebezpečí, kterým jsou kuřáci vystaveni?

Smokerade je jedinečný, vícesložkový antioxidační přípravek, díky kterému jsou redukovány oxidační procesy způsobené kouřením, což pomáhá posílit ochranu našich buněk a tkání. Doposud bylo v cigaretovém kouři detekováno asi 4 000 různých látek. Nejnebezpečnějšími faktory spojenými s kouřením jsou výše uvedené volné radikály, ničící buňky a více než 40 vědecky potvrzených karcinogenů, mezi které patří mimo jiné některé polycyklické aromatické látky (např. benzopyren), aromatické aminy, nitrosaminy, butadieny, stejně jako polonium. Během kouření se kromě výše uvedených látek do těla dostává také velké množství oxidu uhelnatého. Má mnohem větší afinitu k hemoglobinu než k kyslíku, takže je toxický i při nízkých koncentracích! Účinné látky přípravku - vitamíny C a E, koenzym Q10, zinek a selen - jsou účinné antioxidanty. Ovoce Cayenne přítomné v produktu (známé svými vlastnostmi stimulujícími metabolismus) může být užitečné při čištění. Kyselina ellagová přítomná v granátovém jablku a obsah zeleného čaje v produktu, s vysokým obsahem polyfenolů, synergicky bojují proti látkám, které poškozují krevní cévy, plíce, srdce, žaludek, močový měchýř a hemoglobin.
8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  šíp

  Smokerade - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  šíp
  Záruka nejnižší ceny
  Smokerade
  Návrat na obsah