XShape - Prodejny Calivita International

Přejít na obsah

XShape

XShape
Na snížení hmotnosti
90 kapslí

Doplněk stravy. Přípravek k redukci tělesné hmotnosti
Tento produkt není k dispozici.
Svinovací metr a apple
Používáním XShape během hubnutí obohatíte svoji stravu o ingredience, které podpoří procesy odstraňování volných radikálů, očištění a odkyselení těla a snížení chuti k jídlu. Jedná se o produkt, který vám pomůže získat štíhlé a pevné tělo bez nepříjemného pocitu hladu.
propagační sleva 25% >>
šíp

aminokyseliny, L-karnitin a chrom

Přípravek k redukci tělesné hmotnosti

Štíhlejší, zdatnější a svalnatější tělo není jen věcí atraktivity. Pokud dosáhnete své ideální tělesné hmotnosti, můžete předcházet i zdravotním problémům. A to je důvod, proč vám mohou pomoci kapsle XShape! Sedm aminokyselin v kapsli společně chrání svalovou tkáň a např. L-karnitin je známý svým účinek na spalování tuků. Chrom snižuje pocit hladu a vitamin C je potřebný pro ochranu kolagenu. Bílkoviny přispívají k metabolismu a vitaminy B6 a B12 hrají roli v zachování zdravého metabolismu a zásobování energií.

Komu doporučujeme?
 • Těm, kteří hledají přírodní řešení, aby spolu s aktivním a zdravým způsobem života a správnou výživou mohli držet i redukční dietu.
 • Pro podporu metabolismu.
 • Při změnách životního stylu, pro jejich usnadnění.

Věděli jste, že...?
Obezita a choroby, které vznikají jako její důsledek, způsobuje celosvětově smrt více lidí než hlad a podvýživa?*

Použité zdroje
* Obesity and overweight - Fact sheet N°311, Updated March 2013, WHO
Doplněk stravy

90 kapslí

Dávkování­:
1 kapsle denně

Složení
33.3mg Vitamin C
6.6mg Niacin
1mg Vitamin B6
1mcg Vitamin B12
46.6mcg Chrom
136.6mg L-arginin
133.2mg L-lysin
106.6mg L-glutamin
77mg L-ornitin
66.6mg L-fenylalanin
50mg L-karnitin
46.6mg L-tyrosin

Přídatné látky:
rýžová mouka (plnidlo); želatina (želírující látka); steran hořečnatý (emulgátor, protispékavá látka); dioxid křemíku (emulgátor).


DISTRIBUTOR
Distributor pro ČR:
CV Products s.r.o. - organizační složka v ČR
Dvořákova 4, 602 00  Brno
 • Vzorec nemohou nahradit za masové redukční dietě adekvátní těla, cvičení a případné nezbytné změny životního stylu!
 • Nepřekračujte doporučené denní dávky.
 • Potravinové doplňky nemůže nahradit vyváženou smíšenou stravu.
 • Uchovávejte mimo dosah malých dětí.
Formule, spolu s odpovídajícími částkami a kvalitní cvičení, zdravý způsob života a stravy vám může pomoci získat štíhlejší a pevnější tělo. Hlavními účinnými látkami XShape jsou aminokyseliny, které jsme doplněné o vitamíny a chrómu picollinate.

Aminokyseliny hrají zásadní roli v našem těle. Naše proteiny se skládají výhradně z aminokyselin, ale jsou nezbytné pro syntézu dalších látek, jako jsou například některé hormony, jakož; navíc pomáhají udržovat normální acidobazické rovnováhy a mnoho dalších funkcí, včetně odpovídajících funkcí svalů.

V případě snižování tělesné hmotnosti příjem odpovídající aminokyseliny, je obzvláště důležité. Nedostatečná (ale bohužel velmi módní), diety a hladovění může vést ke snížení tělesné hmotnosti na začátku; ale velmi často je kvůli kapaliny nebo svalové ztráty tkáně. Aby nedošlo ke ztrátě vody a svalů v průběhu naší stravy, potřebujeme správné živiny a příjem tekutin, stejně jako fyzickou aktivitu.

XShape přispívá k dostatečný přísun aminokyselin našeho těla, takže se můžeme vyhnout redukci váhy vyplývající ze ztráty svalové hmoty. Navíc jeho složky podílet se na výrobě základních látek v našem těle, které mohou účinně podporovat snižování tělesné hmotnosti. Máme doplnil složení s jinými účinnými látkami, jako je chrom, který tím, že podpoří účinky inzulinu produkovaného v těle může ovlivnit sacharidů, bílkovin a metabolismus tuků, pro snižování chuť na sladké tím. Formulář chrom pikolinát používá ve vzorci je organické bind, což podporuje lepší využití chromu v těle.

Vitamíny B podpora sacharidů, tuků a bílkovin metabolismus, zatímco vitamin C, svými vynikajícími antioxidačními účinky chrání naše buňky před škodlivými účinky volných radikálů.
XShape by mohl být ideální doplňková z pečlivě naplánované stravy v kombinaci s aktivním životním stylem, během které můžete získat štíhlejší, pevnější a svalnaté tělo.


8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad cGMP (current Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
  šíp

  XShape - Recenze produktů

  Přidejte komentář, ohodnoťte produkt nebo položte otázku
  šíp
  Záruka nejnižší ceny
  XShape
  Návrat na obsah